Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1995 |
Przynależność klubowa: | KS AZS Wratislavia Wrocław |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1981 |
Przynależność klubowa: | KS AZS Wratislavia Wrocław |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
5 | A | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W | BUCHTA Daniel KOWNACKI Rafał |
2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7 |
|||||||
5 | A | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W | CUBER Mariusz WOŹNY Zbigniew |
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30 53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10 |
|||||||
5 | A | JUREK Szymon DOBROWOLSKI Mirosław |
W | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:1 (15:13, 12:10, 5:11, 16:14) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00 64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7 |
|||||||
6 | B | CHORZĘPA Paweł GAJKOWSKI Mateusz |
X | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30 59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8 |
|||||||
6 | B | HOŁODNIUK Paulina WALENCKA Anita |
X | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:2 (5:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:6) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30 67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10 |
|||||||
6 | B | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
X | BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
2:3 (11:5, 6:11, 9:11, 13:11, 6:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30 70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6 |
|||||||
6 | B | KUCHARSKI Franciszek STASZCZYK Jakub |
X | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
2:3 (9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 8:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15 72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10 |
|||||||
6 | B | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
X | STACH Wojciech MURAWSKA Sandra |
2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 11:13, 8:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00 76. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Entire M Głoska 2 5:10 |
|||||||
5 | A | ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W | GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
1:3 (19:21, 12:10, 8:11, 9:11) |