Daniel Borowiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
1   A STACH Wojciech W BOROWIAK Daniel 3:0 (11:3, 12:10, 11:4) ⇓
5   A GRUBIAK Tymoteusz
STACH Wojciech
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B GRUBIAK Tymoteusz W BOROWIAK Daniel 2:3 (7:11, 7:11, 11:4, 11:2, 8:11) ⇑
12   C CIESIELSKI Roch W BOROWIAK Daniel 2:3 (6:11, 3:11, 11:6, 11:9, 9:11) ⇑
16   D PRZYBYŁ Liliana W BOROWIAK Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6
1   A BOROWIAK Daniel W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
7   A BOROWIAK Daniel X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
11   A BOROWIAK Daniel Y MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
15   A BOROWIAK Daniel Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (4:11, 11:6, 10:12, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
1   A KUC Roman W BOROWIAK Daniel 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (7:11, 17:15, 13:11, 11:8) ⇓
8   B STODOLICA Mirosław W BOROWIAK Daniel 2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:6, 5:11) ⇑
12   C MALISZ Rafał W BOROWIAK Daniel 1:3 (11:7, 3:11, 9:11, 2:11) ⇑
16   D MALISZ Robert W BOROWIAK Daniel 1:3 (3:11, 6:11, 11:4, 12:14) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2
4   D BOROWIAK Daniel Z BUCHTA Daniel 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W BUCHTA Daniel
TOBOREK Wiesław
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) ⇑
9   D BOROWIAK Daniel Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. ULKS Ciechów II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
1   A BOROWIAK Daniel W MAJEWSKI Kamil 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
TRAWICKI Daniel
W KARASIŃSKI Michał
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
7   A BOROWIAK Daniel X PĘCZAR Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
1   A BORYCKA Dawid W BOROWIAK Daniel 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
8   B ZASADZIŃSKI Ewaryst W BOROWIAK Daniel 0:3 (12:14, 9:11, 9:11) ⇑
12   C SZPITALNY Tomasz W BOROWIAK Daniel 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
16   D CENTNER Mariusz W BOROWIAK Daniel 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
1   A BOROWIAK Daniel W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (12:14, 11:13, 11:4, 3:11) ⇓
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇓
7   A BOROWIAK Daniel X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) ⇓
11   A BOROWIAK Daniel Y BORKOWSKA Dorota 2:3 (8:11, 8:11, 11:3, 11:6, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-15 19:15
37. MKS Wolavia Wołów - ULKS Ciechów II 10:2
1   A MIELKO Piotr W BOROWIAK Daniel 3:0 (11:4, 11:9, 17:15) ⇓
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇓
8   B ŹRÓDŁO Damian W BOROWIAK Daniel 1:3 (5:11, 11:9, 12:14, 9:11) ⇑
12   C WALENCKI Michał W BOROWIAK Daniel 3:2 (10:12, 11:9, 11:5, 9:11, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
1   A BOROWIAK Daniel W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 22:20) ⇑
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
7   A BOROWIAK Daniel X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 11:7) ⇑
11   A BOROWIAK Daniel Y KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:6, 12:14, 11:6, 11:4) ⇑
15   A BOROWIAK Daniel Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (10:12, 11:5, 12:10, 8:11, 3:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
4   D BOROWIAK Daniel Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:5, 6:11, 11:4, 11:6) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:4, 12:10) ⇑
9   D BOROWIAK Daniel Y JARECKA Malwina 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 10:12, 11:4) ⇑
14   D BOROWIAK Daniel X SOBIESZEK Bogumił 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 6:11) ⇓
16   D BOROWIAK Daniel W GAWORSKA Natalia 1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-02-12 12:00
54. UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
1   A KAŁWAK Mateusz W BOROWIAK Daniel 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:8, 10:12) ⇑
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
8   B KICIŃSKI Maciej W BOROWIAK Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BOROWIAK Daniel 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
4   D BOROWIAK Daniel Z KUC Roman 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W OKRZESIK Krzysztof
STODOLICA Mirosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:7, 11:9) ⇑
9   D BOROWIAK Daniel Y MALISZ Robert 3:1 (11:1, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
14   D BOROWIAK Daniel X OKRZESIK Krzysztof 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
16   D BOROWIAK Daniel W STODOLICA Mirosław 2:3 (7:11, 11:6, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
65. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II 7:10
3   C TOBOREK Wiesław Y BOROWIAK Daniel 1:3 (11:2, 8:11, 7:11, 5:11) ⇑
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (12:10, 9:11, 13:11, 11:6) ⇓
9   D BUCHTA Daniel Y BOROWIAK Daniel 2:3 (6:11, 11:3, 11:8, 6:11, 6:11) ⇑
11   A PRZYBOROWSKI Piotr Y BOROWIAK Daniel 2:3 (7:11, 6:11, 11:4, 11:4, 1:11) ⇑
17   B YAREMENKO Stanislaw Y BOROWIAK Daniel 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
4   D BOROWIAK Daniel Z BORYCKA Dawid 3:2 (11:6, 11:4, 12:14, 9:11, 11:6) ⇑
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X RZEPECKI Mateusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
9   D BOROWIAK Daniel Y CENTNER Mariusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
14   D BOROWIAK Daniel X RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇑
16   D BOROWIAK Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:3) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 15:00
124. KTS Wolbromek II - ULKS Ciechów 3:7
3 1 B DRZYZGA Paweł Y BOROWIAK Daniel 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
6 2 C KORUS Marcin
ZDANOWSKI Paweł
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
2:3 (13:11, 11:13, 9:11, 11:7, 6:11) ⇑
7 1 A KORUS Marcin Y BOROWIAK Daniel 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A MICHALAK Rafał X BOROWIAK Daniel 3:1 (11:4, 12:10, 9:11, 11:9) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
9 1 B STACH Wojciech X BOROWIAK Daniel 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
88. LZS Orion Branda Psary - ULKS Ciechów II 7:10
4   D ŚWIDER Paweł Z BOROWIAK Daniel 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇓
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W BOROWIAK Daniel
TRAWICKI Daniel
1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇑
10   C ŚLIWIŃSKI Maciej Z BOROWIAK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇑
13   B MATUSIEWICZ Kamil Z BOROWIAK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇑
15   A KACZMAREK Mariusz Z BOROWIAK Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑