Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
5   A GRUBIAK Tymoteusz
STACH Wojciech
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (7:11, 17:15, 13:11, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W BUCHTA Daniel
TOBOREK Wiesław
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-15 19:15
37. MKS Wolavia Wołów - ULKS Ciechów II 10:2
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:4, 12:10) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-02-12 12:00
54. UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W OKRZESIK Krzysztof
STODOLICA Mirosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:7, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
65. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II 7:10
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (12:10, 9:11, 13:11, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X RZEPECKI Mateusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑