III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-26 16:00 71 LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
1   A STODOLICA Mirosław W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) 1:0
2   B OKRZESIK Krzysztof X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 7:11, 11:8) 2:0
3   C KELLER Łukasz Y REKIEĆ Łukasz 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 7:11) 2:1
4   D MALISZ Rafał Z LEHR Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
3:0 (11:9, 11:2, 11:9) 3:2
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 5:11, 6:11) 3:3
7   A STODOLICA Mirosław X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 4:3
8   B OKRZESIK Krzysztof W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (7:11, 11:7, 13:11, 6:11, 4:11) 4:4
9   D MALISZ Rafał Y REKIEĆ Łukasz 2:3 (11:13, 11:6, 11:7, 4:11, 7:11) 4:5
10   C KELLER Łukasz Z LEHR Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 4:6
11   A STODOLICA Mirosław Y REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:3, 11:2, 11:1) 5:6
12   C KELLER Łukasz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) 5:7
13   B OKRZESIK Krzysztof Z LEHR Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 5:8
14   D MALISZ Rafał X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 6:8
15   A STODOLICA Mirosław Z LEHR Mateusz 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 7:11) 6:9
16   D MALISZ Rafał W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 7:9
17   B OKRZESIK Krzysztof Y REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 8:9
18   C KELLER Łukasz X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 9:9
2022-03-31 18:30 72 UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 4:10
1   A KAŁWAK Mateusz W MIELKO Piotr 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B KIEJDA Patryk X ŹRÓDŁO Damian 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y WALENCKI Michał 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D KICIŃSKI Maciej Z WŁODARCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 2:2
5   A KAŁWAK Mateusz
KIEJDA Patryk
W MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:3
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 7:11) 2:4
7   A KAŁWAK Mateusz X ŹRÓDŁO Damian 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 9:11) 2:5
8   B KIEJDA Patryk W MIELKO Piotr 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 9:11) 2:6
9   D KICIŃSKI Maciej Y WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:7
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z WŁODARCZYK Kacper 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8) 3:7
11   A KAŁWAK Mateusz Y WALENCKI Michał 3:2 (11:13, 11:9, 9:11, 12:10, 11:8) 4:7
12   C PAŁASZEWSKI Marek W MIELKO Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 4:8
13   B KIEJDA Patryk Z WŁODARCZYK Kacper 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) 4:9
14   D KICIŃSKI Maciej X ŹRÓDŁO Damian 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 8:11) 4:10
2022-03-26 10:00 73 KU AZS UE Wrocław II - LZS Orion Branda Psary 10:2
1   A MUCHA Łukasz W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:5, 5:11, 11:3, 11:8) 1:0
2   B JARECKA Malwina X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 2:0
3   C GRUBIAK Tymoteusz Y KACZMAREK Mariusz 3:2 (9:11, 11:7, 12:10, 8:11, 15:13) 3:0
4   D PRZYBYŁ Liliana Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 6:11) 3:1
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:5) 4:1
6   B JARECKA Malwina
PRZYBYŁ Liliana
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:5, 12:10) 5:1
7   A MUCHA Łukasz X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 6:1
8   B JARECKA Malwina W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 11:7) 7:1
9   D PRZYBYŁ Liliana Y KACZMAREK Mariusz 3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 6:11, 11:7) 8:1
10   C GRUBIAK Tymoteusz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 9:11, 11:13) 8:2
11   A MUCHA Łukasz Y KACZMAREK Mariusz 3:2 (11:3, 14:16, 11:6, 15:17, 11:5) 9:2
12   C CIESIELSKI Roch W MATUSIEWICZ Kamil 3:2 (8:11, 14:12, 11:8, 7:11, 11:9) 10:2
2022-03-26 10:00 74 ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
1   A TRAWICKI Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X RZEPECKI Mateusz 3:1 (12:14, 11:5, 11:8, 11:7) 2:0
3   C GRZEŚKOWIAK Marek Y CENTNER Mariusz 1:3 (14:12, 8:11, 5:11, 11:13) 2:1
4   D BOROWIAK Daniel Z BORYCKA Dawid 3:2 (11:6, 11:4, 12:14, 9:11, 11:6) 3:1
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
W BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 3:2
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X RZEPECKI Mateusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 4:2
7   A TRAWICKI Daniel X RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 5:2
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 11:13, 7:11) 5:3
9   D BOROWIAK Daniel Y CENTNER Mariusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 6:3
10   C GRZEŚKOWIAK Marek Z BORYCKA Dawid 1:3 (11:3, 9:11, 8:11, 7:11) 6:4
11   A TRAWICKI Daniel Y CENTNER Mariusz 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 6:5
12   C GRZEŚKOWIAK Marek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) 7:5
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z BORYCKA Dawid 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 8:11) 7:6
14   D BOROWIAK Daniel X RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 8:6
15   A TRAWICKI Daniel Z BORYCKA Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 8:7
16   D BOROWIAK Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:3) 9:7
17   B KUROWSKI Mariusz Y CENTNER Mariusz 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:6, 11:8) 10:7
2022-03-26 10:00 75 UKS Radunia Tąpadła - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 1:10
1   A PĘCZAR Rafał W YAREMENKO Stanislaw 0:3 (1:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B LISIEWICZ Teodor X DĘBSKI Jerzy 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 0:2
3   C DROZD Michał Y BUCHTA Daniel 3:2 (11:8, 11:9, 10:12, 8:11, 11:9) 1:2
4   D DROZD Dawid Z TOBOREK Wiesław 0:3 (1:11, 2:11, 2:11) 1:3
5   A DROZD Michał
LISIEWICZ Teodor
W BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
0:3 (2:11, 3:11, 2:11) 1:4
6   B PĘCZAR Rafał
DROZD Dawid
X DĘBSKI Jerzy
TOBOREK Wiesław
0:3 (2:11, 5:11, 1:11) 1:5
7   A DROZD Tomasz X DĘBSKI Jerzy 0:3 (4:11, 0:11, 2:11) 1:6
8   B LISIEWICZ Teodor W YAREMENKO Stanislaw 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 1:7
9   D DROZD Dawid Y BUCHTA Daniel 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 1:8
10   C DROZD Michał Z TOBOREK Wiesław 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 1:9
11   A DROZD Tomasz Y BUCHTA Daniel 0:3 (1:11, 2:11, 2:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18