III liga mężczyzn wschód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2021-10-16 10:00 1 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10 🏓
2021-10-09 12:00 2 MKS Wolavia Wołów - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5 🏓
2021-10-09 10:00 3 LZS Orion Branda Psary - UKS Radunia Tąpadła 10:0 🏓
2021-10-09 16:00 4 KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10 🏓
2021-10-09 12:30 5 UKS Orzeł Prusice - LZS Płomień Makowice 10:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2021-10-23 14:00 6 LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10 🏓
2021-10-27 20:00 7 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Orion Branda Psary 8:10 🏓
2021-10-23 10:00 8 UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10 🏓
2021-10-23 10:00 9 ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6 🏓
2021-10-23 16:00 10 LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2021-10-30 10:00 11 LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10 🏓
2021-10-30 10:00 12 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - MKS Wolavia Wołów 0:10 WO
2021-10-30 10:00 13 KU AZS UE Wrocław II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:6 🏓
2021-11-13 10:00 14 UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2 🏓
2021-10-28 19:00 15 LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2021-11-06 16:00 16 LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8 🏓
2021-11-06 16:00 17 MKS Wolavia Wołów - LZS Orion Branda Psary 10:1 🏓
2021-11-06 16:00 18 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Orzeł Prusice 10:8 🏓
2021-11-06 10:00 19 UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10 🏓
2021-11-06 10:00 20 ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2021-11-17 18:30 21 UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9 🏓
2021-11-20 12:00 22 MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław II 10:2 🏓
2021-11-20 10:00 23 LZS Orion Branda Psary - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:6 🏓
2021-11-20 16:00 24 LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9 🏓
2021-11-20 10:00 25 ULKS Ciechów II - UKS Radunia Tąpadła 10:0 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2021-11-27 16:00 26 LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1 🏓
2021-11-23 17:00 27 MKS Wolavia Wołów - UKS Orzeł Prusice 10:1 🏓
2021-11-27 10:00 28 LZS Orion Branda Psary - KU AZS UE Wrocław II 8:10 🏓
2021-11-27 16:00 29 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9 🏓
2021-11-27 10:00 30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2021-12-04 10:00 31 ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10 🏓
2021-12-02 18:00 32 LZS Płomień Makowice - MKS Wolavia Wołów 7:10 🏓
2021-12-04 12:30 33 UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Psary 9:9 🏓
2021-12-04 10:00 34 KU AZS UE Wrocław II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:7 🏓
2021-12-03 19:00 35 UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2021-12-08 19:00 36 LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1 🏓
2021-12-15 19:15 37 MKS Wolavia Wołów - ULKS Ciechów II 10:2 🏓
2021-12-11 10:00 38 LZS Orion Branda Psary - LZS Płomień Makowice 7:10 🏓
2021-12-11 10:00 39 KU AZS UE Wrocław II - UKS Orzeł Prusice 6:10 🏓
2021-12-08 18:00 40 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2021-12-18 16:00 41 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6 🏓
2022-01-06 12:00 42 UKS Radunia Tąpadła - MKS Wolavia Wołów 0:10 🏓
2021-12-18 10:00 43 ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6 🏓
2021-12-21 18:30 44 LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3 🏓
2021-12-18 12:30 45 UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3:10 🏓
Runda 2 - Kolejka 10
2022-01-12 19:00 46 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9 🏓
2022-01-19 19:00 47 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MKS Wolavia Wołów 2:10 🏓
2022-01-15 10:00 48 UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10 🏓
2022-01-15 10:00 49 ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7 🏓
2022-01-15 16:00 50 LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6 🏓
Runda 2 - Kolejka 11
2022-01-22 16:00 51 MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1 🏓
2022-01-22 10:00 52 LZS Orion Branda Psary - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9 🏓
2022-01-22 10:00 53 KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0 🏓
2022-02-12 12:00 54 UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10 🏓
2022-01-22 10:00 55 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9 🏓
Runda 2 - Kolejka 12
2022-02-19 14:00 56 LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary 8:10 🏓
2022-02-16 19:15 57 MKS Wolavia Wołów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:1 🏓
2022-02-19 16:00 58 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław II 3:10 🏓
2022-02-19 10:00 59 UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10 🏓
2022-02-17 19:00 60 ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8 🏓
Runda 2 - Kolejka 13
2022-02-26 10:00 61 KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8 🏓
2022-02-26 10:00 62 LZS Orion Branda Psary - MKS Wolavia Wołów 0:10 🏓
2022-02-26 16:00 63 UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 8:10 🏓
2022-03-01 17:30 64 LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3 🏓
2022-02-26 10:00 65 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II 7:10 🏓
Runda 2 - Kolejka 14
2022-03-12 16:00 66 LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8 🏓
2022-03-12 10:00 67 KU AZS UE Wrocław II - MKS Wolavia Wołów 0:10 🏓
2022-03-12 10:00 68 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Orion Branda Psary 10:8 🏓
2022-03-12 16:00 69 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 10:7 🏓
2022-03-11 18:00 70 UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10 🏓
Runda 2 - Kolejka 15
2022-03-26 16:00 71 LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9 🏓
2022-03-31 18:30 72 UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 4:10 🏓
2022-03-26 10:00 73 KU AZS UE Wrocław II - LZS Orion Branda Psary 10:2 🏓
2022-03-26 10:00 74 ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7 🏓
2022-03-26 10:00 75 UKS Radunia Tąpadła - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 1:10 🏓
Runda 2 - Kolejka 16
2022-04-09 16:00 76 LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7 🏓
2022-04-06 18:45 77 MKS Wolavia Wołów - LZS Płomień Makowice 10:5 🏓
2022-04-19 19:30 78 LZS Orion Branda Psary - UKS Orzeł Prusice 10:7 🏓
2022-04-02 10:00 79 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II 3:10 🏓
2022-04-09 16:00 80 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Radunia Tąpadła 10:1 🏓
Runda 2 - Kolejka 17
2022-04-23 17:00 81 UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10 🏓
2022-05-11 19:00 82 ULKS Ciechów II - MKS Wolavia Wołów 7:10 🏓
2022-04-23 10:00 83 LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Psary 10:3 🏓
2022-04-23 13:00 84 UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10 🏓
2022-04-23 16:00 85 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:6 🏓
Runda 2 - Kolejka 18
2022-05-14 16:00 86 LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5 🏓
2022-05-14 16:00 87 MKS Wolavia Wołów - UKS Radunia Tąpadła 10:1 🏓
2022-05-14 16:00 88 LZS Orion Branda Psary - ULKS Ciechów II 7:10 🏓
2022-05-14 16:00 89 KU AZS UE Wrocław II - LZS Płomień Makowice 10:0 WO
2022-05-14 10:00 90 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Orzeł Prusice 10:0 WO