UKS Radunia Tąpadła (M)
Klub: UKS Radunia Tąpadła
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska Tąpadła
Sprzęt: Andro Speedball 3s40+, TIBHAR SMASH 28R , 2SZT
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Drozd (tel. 665 121 538)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BARTCZYSZYN Paweł 1988 M 9810 24.09.2021 1003 08.10.2021
2 DAWID Leon 1954 M 9811 24.09.2021 1004 08.10.2021
3 DROZD Michał 1990 M 9812 24.09.2021 1005 08.10.2021
4 DROZD Tomasz 1979 M 9813 24.09.2021 1006 08.10.2021
5 FORTUNKO Tomasz 1987 M 9814 24.09.2021 1007 08.10.2021
6 KARASIŃSKI Michał 1986 M 9815 24.09.2021 1008 08.10.2021
7 LISIEWICZ Teodor 2011 M 11842 13.12.2021 1488 21.01.2022
8 MAJEWSKI Kamil 1994 M 9816 24.09.2021 1009 08.10.2021
9 PEŁKA Krzysztof 1974 M 9817 24.09.2021 1010 08.10.2021
10 PĘCZAR Rafał 1985 M 9818 24.09.2021 1011 08.10.2021
11 SCHIENKE Adam 1968 M 9819 24.09.2021 1012 08.10.2021
12 ZWIERZYŃSKI Jan 1992 M 11956 05.01.2022 1476 06.01.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-09 10:00 LZS Orion Branda Psary - UKS Radunia Tąpadła 10:0🏓 ⇓
2 3W 1/2 2021-10-23 10:00 UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10🏓 ⇓
3 3W 1/4 2021-11-06 10:00 UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10🏓 ⇓
4 3W 1/3 2021-11-13 10:00 UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2🏓 ⇓
5 3W 1/5 2021-11-20 10:00 ULKS Ciechów II - UKS Radunia Tąpadła 10:0🏓 ⇓
6 3W 1/6 2021-11-27 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3🏓 ⇓
7 3W 1/7 2021-12-03 19:00 UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10🏓 ⇓
8 3W 1/8 2021-12-08 19:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1🏓 ⇓
9 3W 1/9 2022-01-06 12:00 UKS Radunia Tąpadła - MKS Wolavia Wołów 0:10🏓 ⇓
10 3W 2/10 2022-01-15 10:00 UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10🏓 ⇓
11 3W 2/11 2022-01-22 10:00 KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0🏓 ⇓
12 3W 2/12 2022-02-19 10:00 UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice  
13 3W 2/13 2022-02-26 16:00 LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła  
14 3W 2/14 2022-03-12 10:00 UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II  
15 3W 2/15 2022-03-26 10:00 UKS Radunia Tąpadła - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II  
16 3W 2/16 2022-04-09 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Radunia Tąpadła  
17 3W 2/17 2022-04-23 16:00 UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice  
18 3W 2/18 2022-05-14 16:00 MKS Wolavia Wołów - UKS Radunia Tąpadła  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) LZS Orion Branda Psary 0,0 0,0     0,0   0,0       0
2 (D) KU AZS UE Wrocław II 0,0 0,0     0,0   1,0       1
3 (D) LZS Płomień Makowice 1,0 2,0     3,0   1,0       7
4 (W) UKS Orzeł Prusice 1,0 1,0 0,0           0,0   2
5 (W) ULKS Ciechów II   0,0     0,0   0,0   0,0   0
6 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 0,0 1,0     1,0   1,0       3
7 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 0,0 0,0   3,0 0,0           3
8 (W) LKS Orzeł Lizawice   0,0 0,0         0,0 1,0   1
9 (D) MKS Wolavia Wołów 0,0 0,0             0,0 0,0 0
10 (D) LZS Orion Branda Psary 0,0 1,0             0,0 0,0 1
11 (W) KU AZS UE Wrocław II 0,0 0,0       0,0     0,0 0,0 0
Razem 2,0 5,0 0,0 3,0 4,0 0,0 3,0 0,0 1,0 0,0 18
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BARTCZYSZYN Paweł 1988 M 9810 24.09.2021 1003
2 DROZD Michał 1990 M 9812 24.09.2021 1005
3 DROZD Tomasz 1979 M 9813 24.09.2021 1006
4 FORTUNKO Tomasz 1987 M 9814 24.09.2021 1007
5 KARASIŃSKI Michał 1986 M 9815 24.09.2021 1008
6 LISIEWICZ Teodor 2011 M 11842 13.12.2021 1488
7 MAJEWSKI Kamil 1994 M 9816 24.09.2021 1009
8 PEŁKA Krzysztof 1974 M 9817 24.09.2021 1010
9 PĘCZAR Rafał 1985 M 9818 24.09.2021 1011
10 ZWIERZYŃSKI Jan 1992 M 11956 05.01.2022 1476