III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 14:00 6 LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10
1   A LEHR Mateusz W MIELKO Piotr 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B BORKOWSKA Dorota X WŁODARCZYK Kacper 1:3 (10:12, 7:11, 11:5, 7:11) 0:2
3   C KAZBERUK Elżbieta Y ŹRÓDŁO Damian 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D GADZIŃSKI Jacek Z WALENCKI Michał 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 0:4
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 7:11, 9:11) 0:5
6   B BORKOWSKA Dorota
KOBEL Marcin
X MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A LEHR Mateusz X WŁODARCZYK Kacper 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 1:6
8   B BORKOWSKA Dorota W MIELKO Piotr 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 12:10) 2:6
9   D GADZIŃSKI Jacek Y ŹRÓDŁO Damian 2:3 (12:10, 8:11, 11:4, 4:11, 6:11) 2:7
10   C KAZBERUK Elżbieta Z WALENCKI Michał 1:3 (1:11, 2:11, 11:5, 3:11) 2:8
11   A LEHR Mateusz Y ŹRÓDŁO Damian 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 4:11) 2:9
12   C KAZBERUK Elżbieta W MIELKO Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:10
2021-10-27 20:00 7 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Orion Branda Psary 8:10
1   A BORYCKA Dawid W KACZMAREK Mariusz 3:2 (12:10, 11:13, 11:4, 11:13, 11:4) 1:0
2   B SZPITALNY Tomasz X MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C ZASADZIŃSKI Ewaryst Y ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (11:4, 11:8, 8:11, 11:13, 6:11) 1:2
4   D CENTNER Mariusz Z ŚWIDER Paweł 2:3 (11:6, 7:11, 11:5, 14:16, 14:16) 1:3
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 2:3
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (6:11, 11:13, 9:11) 2:4
7   A BORYCKA Dawid X MATUSIEWICZ Kamil 2:3 (3:11, 11:7, 6:11, 11:7, 6:11) 2:5
8   B SZPITALNY Tomasz W KACZMAREK Mariusz 0:3 (2:11, 0:11, 9:11) 2:6
9   D CENTNER Mariusz Y ŚLIWIŃSKI Maciej 3:1 (11:5, 13:11, 5:11, 11:5) 3:6
10   C ZASADZIŃSKI Ewaryst Z ŚWIDER Paweł 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:4, 12:10) 4:6
11   A BORYCKA Dawid Y ŚLIWIŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 14:12) 5:6
12   C ZASADZIŃSKI Ewaryst W KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:5) 6:6
13   B SZPITALNY Tomasz Z ŚWIDER Paweł 1:3 (11:4, 3:11, 8:11, 5:11) 6:7
14   D CENTNER Mariusz X MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 7:7
15   A BORYCKA Dawid Z ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 11:7, 10:12, 7:11, 11:7) 8:7
16   D CENTNER Mariusz W KACZMAREK Mariusz 2:3 (13:11, 11:8, 9:11, 5:11, 6:11) 8:8
17   B SZPITALNY Tomasz Y ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 7:11) 8:9
18   C ZASADZIŃSKI Ewaryst X MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (8:11, 11:13, 11:6, 10:12) 8:10
2021-10-23 10:00 8 UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10
1   A DROZD Michał W JARECKA Malwina 1:3 (4:11, 6:11, 12:10, 5:11) 0:1
2   B MAJEWSKI Kamil X GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 1:1
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y KRYSIŃSKA Paula 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 1:2
4   D KARASIŃSKI Michał Z PRZYBYŁ Liliana 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 1:3
5   A DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
W JARECKA Malwina
PRZYBYŁ Liliana
0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 1:4
6   B BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
X GRUBIAK Tymoteusz
KRYSIŃSKA Paula
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 9:11, 6:11) 1:5
7   A DROZD Michał X GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 2:11) 1:6
8   B MAJEWSKI Kamil W JARECKA Malwina 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:7
9   D KARASIŃSKI Michał Y KRYSIŃSKA Paula 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 1:8
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z PRZYBYŁ Liliana 2:3 (5:11, 11:6, 12:14, 11:7, 8:11) 1:9
11   A DROZD Michał Y KRYSIŃSKA Paula 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 1:10
2021-10-23 10:00 9 ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6
1   A BOROWIAK Daniel W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 1:0
2   B ANTOSIK Ireneusz X PAŁASZEWSKI Marek 0:3 (3:11, 8:11, 12:14) 1:1
3   C KUROWSKI Mariusz Y MATEJUNAS Krzysztof 3:2 (10:12, 11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 2:1
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z KAŁWAK Mateusz 3:1 (4:11, 11:5, 11:4, 11:6) 3:1
5   A ANTOSIK Ireneusz
KUROWSKI Mariusz
W MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 12:10) 4:1
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) 4:2
7   A BOROWIAK Daniel X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 5:2
8   B ANTOSIK Ireneusz W PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 5:3
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y MATEJUNAS Krzysztof 3:1 (4:11, 11:9, 11:4, 11:5) 6:3
10   C KUROWSKI Mariusz Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) 6:4
11   A BOROWIAK Daniel Y MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 7:4
12   C KUROWSKI Mariusz W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 8:4
13   B ANTOSIK Ireneusz Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (15:17, 3:11, 7:11) 8:5
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 9:5
15   A BOROWIAK Daniel Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (4:11, 11:6, 10:12, 7:11) 9:6
16   D GRZEŚKOWIAK Marek W PIÓRKOWSKI Marcin 3:2 (12:10, 9:11, 11:4, 9:11, 11:8) 10:6
2021-10-23 16:00 10 LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
1   A STODOLICA Mirosław W PRZYBOROWSKI Piotr 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 9:11) 0:1
2   B MALISZ Robert X PAWLAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 1:1
3   C OKRZESIK Krzysztof Y TOBOREK Wiesław 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 1:2
4   D MALISZ Rafał Z BUCHTA Daniel 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) 1:3
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W BUCHTA Daniel
PRZYBOROWSKI Piotr
3:0 (11:1, 11:4, 11:9) 2:3
6   B STODOLICA Mirosław
MALISZ Robert
X PAWLAK Zbigniew
TOBOREK Wiesław
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:3
7   A STODOLICA Mirosław X PAWLAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:3
8   B MALISZ Robert W PRZYBOROWSKI Piotr 1:3 (3:11, 13:15, 11:8, 9:11) 4:4
9   D MALISZ Rafał Y TOBOREK Wiesław 1:3 (6:11, 1:11, 11:6, 8:11) 4:5
10   C OKRZESIK Krzysztof Z BUCHTA Daniel 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 5:11) 4:6
11   A STODOLICA Mirosław Y TOBOREK Wiesław 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 5:6
12   C OKRZESIK Krzysztof W PRZYBOROWSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 6:6
13   B MALISZ Robert Z BUCHTA Daniel 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 7:6
14   D MALISZ Rafał X PAWLAK Zbigniew 1:3 (11:13, 17:15, 8:11, 6:11) 7:7
15   A STODOLICA Mirosław Z BUCHTA Daniel 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 8:7
16   D MALISZ Rafał W PRZYBOROWSKI Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 11:13) 8:8
17   B MALISZ Robert Y TOBOREK Wiesław 3:2 (6:11, 11:3, 11:13, 11:7, 11:7) 9:8
18   C OKRZESIK Krzysztof X PAWLAK Zbigniew 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18