MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II (M)
Klub: MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
pl. Partyzantów 1
55-220 Jelcz-Laskowice
Sprzęt: Andro***, Donic Waldner Classic - 7 stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Przyborowski (tel. 723 902 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144 01.11.2021
2 BUCHTA Daniel 1980 M 9996 27.09.2021 1043 05.10.2021
3 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045 05.10.2021
4 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058 05.10.2021
5 PRZYBOROWSKI Piotr 1988 M 10012 27.09.2021 1059 05.10.2021
6 TOBOREK Wiesław 1957 M 10015 27.09.2021 1061 05.10.2021
7 YAREMENKO Stanislaw 1995 M 10017 27.09.2021 1063 05.10.2021
8 ZAJĄC Kacper 2000 M 11942 31.12.2021 1479 13.01.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-16 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10🏓 ⇓
2 3W 1/2 2021-10-23 16:00 LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9🏓 ⇔
3 3W 1/3 2021-10-30 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - MKS Wolavia Wołów 0:10 WO ⇓
4 3W 1/4 2021-11-06 10:00 ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2🏓 ⇓
5 3W 1/5 2021-11-20 10:00 LZS Orion Branda Psary - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:6🏓 ⇓
6 3W 1/6 2021-11-27 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3🏓 ⇑
7 3W 1/7 2021-12-04 10:00 KU AZS UE Wrocław II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:7🏓 ⇓
8 3W 1/8 2021-12-08 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:8🏓 ⇑
9 3W 1/9 2021-12-18 12:30 UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3:10🏓 ⇑
10 3W 2/10 2022-01-12 19:00 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9🏓 ⇔
11 3W 2/11 2022-01-22 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9🏓 ⇔
12 3W 2/12 2022-02-19 16:00 MKS Wolavia Wołów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II  
13 3W 2/13 2022-02-26 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II  
14 3W 2/14 2022-03-12 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Orion Branda Psary  
15 3W 2/15 2022-03-26 10:00 UKS Radunia Tąpadła - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II  
16 3W 2/16 2022-04-09 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II  
17 3W 2/17 2022-04-23 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II  
18 3W 2/18 2022-05-14 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Orzeł Prusice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LKS Orzeł Lizawice   2,0     1,0 1,0 2,0   6
2 (W) LZS Płomień Makowice   2,0   2,0 3,0 2,0     9
3 (D) MKS Wolavia Wołów                 0
4 (W) ULKS Ciechów II 0,0 1,0 1,0     0,0     2
5 (W) LZS Orion Branda Psary   1,5 1,5 1,5   1,5     6
6 (D) UKS Radunia Tąpadła   3,5 2,5 1,5     2,5   10
7 (W) KU AZS UE Wrocław II   2,5 0,5   1,0   3,0   7
8 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie   1,0 2,0     3,0 4,0   10
9 (W) UKS Orzeł Prusice   2,5 2,5   0,5 1,0 3,5   10
10 (W) LKS Orzeł Lizawice   1,0 0,0   2,0   3,5 2,5 9
11 (D) LZS Płomień Makowice   1,0 3,0   0,5 2,0 2,5   9
Razem 0,0 18,0 13,0 5,0 8,0 10,5 21,0 2,5 78
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144
2 BUCHTA Daniel 1980 M 9996 27.09.2021 1043
3 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045
4 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058
5 PRZYBOROWSKI Piotr 1988 M 10012 27.09.2021 1059
6 TOBOREK Wiesław 1957 M 10015 27.09.2021 1061
7 YAREMENKO Stanislaw 1995 M 10017 27.09.2021 1063
8 ZAJĄC Kacper 2000 M 11942 31.12.2021 1479