III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 16:00 26 LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1
1   A LEHR Mateusz W KUC Roman 1:3 (8:11, 11:6, 3:11, 5:11) 0:1
2   B BORKOWSKA Dorota X STODOLICA Mirosław 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:6) 1:1
3   C KAZBERUK Elżbieta Y MALISZ Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 2:1
4   D GADZIŃSKI Jacek Z OKRZESIK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:1) 3:1
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
3:2 (12:14, 11:9, 8:11, 11:8, 11:8) 4:1
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
3:2 (11:5, 6:11, 13:11, 7:11, 11:8) 5:1
7   A LEHR Mateusz X STODOLICA Mirosław 3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 6:1
8   B BORKOWSKA Dorota W KUC Roman 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 7:1
9   D GADZIŃSKI Jacek Y MALISZ Rafał 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:8) 8:1
10   C KAZBERUK Elżbieta Z OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 9:1
11   A LEHR Mateusz Y MALISZ Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 10:1
2021-11-23 17:00 27 MKS Wolavia Wołów - UKS Orzeł Prusice 10:1
1   A MIELKO Piotr W PIÓRKOWSKI Marcin 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:4) 1:0
2   B ŹRÓDŁO Damian X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:9, 11:3) 2:0
3   C WŁODARCZYK Kacper Y BIELECKI Damian 3:1 (10:12, 11:4, 11:9, 11:9) 3:0
4   D WALENCKI Michał Z MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 4:0
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BIELECKI Damian
PIÓRKOWSKI Marcin
3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 5:0
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:7) 6:0
7   A MIELKO Piotr X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:7) 7:0
8   B ŹRÓDŁO Damian W PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 7:1
9   D WALENCKI Michał Y BIELECKI Damian 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 8:1
10   C WŁODARCZYK Kacper Z MATEJUNAS Krzysztof 3:2 (10:12, 11:3, 14:16, 11:8, 11:7) 9:1
11   A MIELKO Piotr Y BIELECKI Damian 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 10:1
2021-11-27 10:00 28 LZS Orion Branda Psary - KU AZS UE Wrocław II 8:10
1   A ŚLIWIŃSKI Maciej W SOBIESZEK Bogumił 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B ŚWIDER Paweł X PRZYBYŁ Liliana 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C KACZMAREK Mariusz Y GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 6:11) 0:3
4   D MATUSIEWICZ Kamil Z JARECKA Malwina 3:1 (11:7, 11:4, 1:11, 11:7) 1:3
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W GRUBIAK Tymoteusz
SOBIESZEK Bogumił
2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:4
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X JARECKA Malwina
PRZYBYŁ Liliana
2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 9:11) 1:5
7   A ŚLIWIŃSKI Maciej X PRZYBYŁ Liliana 3:2 (9:11, 11:8, 10:12, 11:8, 14:12) 2:5
8   B ŚWIDER Paweł W SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 3:5
9   D MATUSIEWICZ Kamil Y GRUBIAK Tymoteusz 0:3 (1:11, 2:11, 9:11) 3:6
10   C KACZMAREK Mariusz Z JARECKA Malwina 3:2 (5:11, 11:6, 9:11, 11:8, 13:11) 4:6
11   A ŚLIWIŃSKI Maciej Y GRUBIAK Tymoteusz 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7) 5:6
12   C KACZMAREK Mariusz W SOBIESZEK Bogumił 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 7:11) 5:7
13   B ŚWIDER Paweł Z JARECKA Malwina 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 9:11, 8:11) 5:8
14   D MATUSIEWICZ Kamil X PRZYBYŁ Liliana 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 8:11) 5:9
15   A ŚLIWIŃSKI Maciej Z JARECKA Malwina 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 6:9
16   D MATUSIEWICZ Kamil W SOBIESZEK Bogumił 3:0 (14:12, 11:9, 11:7) 7:9
17   B ŚWIDER Paweł Y GRUBIAK Tymoteusz 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:5) 8:9
18   C KACZMAREK Mariusz X PRZYBYŁ Liliana 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:8, 8:11) 8:10
2021-11-27 16:00 29 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
1   A BORYCKA Dawid W BOROWIAK Daniel 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B ZASADZIŃSKI Ewaryst X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 1:1
3   C SZPITALNY Tomasz Y TRAWICKI Daniel 3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:6) 2:1
4   D CENTNER Mariusz Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 9:11) 2:2
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 11:8) 3:2
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 9:11) 3:3
7   A BORYCKA Dawid X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:8, 11:8, 16:14) 4:3
8   B ZASADZIŃSKI Ewaryst W BOROWIAK Daniel 0:3 (12:14, 9:11, 9:11) 4:4
9   D CENTNER Mariusz Y TRAWICKI Daniel 2:3 (12:14, 11:9, 8:11, 11:8, 8:11) 4:5
10   C SZPITALNY Tomasz Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (12:14, 13:15, 5:11) 4:6
11   A BORYCKA Dawid Y TRAWICKI Daniel 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:7) 5:6
12   C SZPITALNY Tomasz W BOROWIAK Daniel 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) 5:7
13   B ZASADZIŃSKI Ewaryst Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:9) 6:7
14   D CENTNER Mariusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) 7:7
15   A BORYCKA Dawid Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:7
16   D CENTNER Mariusz W BOROWIAK Daniel 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:5) 9:7
17   B ZASADZIŃSKI Ewaryst Y TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 9:8
18   C SZPITALNY Tomasz X BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 6:11) 9:9
2021-11-27 10:00 30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3
1   A BUCHTA Daniel W DROZD Michał 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:6) 1:0
2   B DĘBSKI Jerzy X MAJEWSKI Kamil 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 1:1
3   C PAWLAK Zbigniew Y BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 13:11) 2:1
4   D YAREMENKO Stanislaw Z KARASIŃSKI Michał 3:0 (11:1, 11:7, 11:3) 3:1
5   A PAWLAK Zbigniew
YAREMENKO Stanislaw
W DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:0 (11:9, 12:10, 11:1) 4:1
6   B BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
X BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 5:1
7   A BUCHTA Daniel X MAJEWSKI Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:1
8   B DĘBSKI Jerzy W DROZD Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 7:1
9   D YAREMENKO Stanislaw Y BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) 8:1
10   C PAWLAK Zbigniew Z KARASIŃSKI Michał 2:3 (11:8, 11:8, 7:11, 9:11, 9:11) 8:2
11   A BUCHTA Daniel Y BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 9:2
12   C PAWLAK Zbigniew W DROZD Michał 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11) 9:3
13   B DĘBSKI Jerzy Z KARASIŃSKI Michał 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 10:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18