LKS Orzeł Lizawice (M)
Klub: LKS Orzeł Lizawice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
Sprzęt: SANWEI 40+, TIBHAR 40+ SL / Andro " Speedball 3S *** 40+, JOOLA WORLDCUP-S ,4 STOŁY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rekieć Łukasz (tel. 506 986 834)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BORKOWSKA Dorota 1968 K 10871 13.10.2021 1339 15.10.2021
2 GADZIŃSKI Jacek 1988 M 10872 13.10.2021 1340 15.10.2021
3 KAZBERUK Elżbieta 1968 K 10873 13.10.2021 1341 15.10.2021
4 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342 15.10.2021
5 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343 15.10.2021
6 LEHR Mateusz 1985 M 10878 13.10.2021 1346 15.10.2021
7 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347 22.01.2022
8 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352 15.10.2021
9 SZANDAŁA Bogusław 1980 M 10885 13.10.2021 1353 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-16 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10🏓 ⇑
2 3W 1/2 2021-10-23 14:00 LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10🏓 ⇓
3 3W 1/3 2021-10-30 10:00 LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10🏓 ⇑
4 3W 1/4 2021-11-06 16:00 LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8🏓 ⇑
5 3W 1/5 2021-11-17 18:30 UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9🏓 ⇔
6 3W 1/6 2021-11-27 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1🏓 ⇑
7 3W 1/7 2021-12-04 10:00 ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10🏓 ⇑
8 3W 1/8 2021-12-08 19:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1🏓 ⇑
9 3W 1/9 2021-12-18 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6🏓 ⇓
10 3W 2/10 2022-01-12 19:00 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9🏓 ⇔
11 3W 2/11 2022-01-22 16:00 MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1🏓 ⇓
12 3W 2/12 2022-02-19 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary  
13 3W 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice  
14 3W 2/14 2022-03-12 16:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice  
15 3W 2/15 2022-03-26 16:00 LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice  
16 3W 2/16 2022-04-09 16:00 LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II  
17 3W 2/17 2022-04-23 16:00 UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice  
18 3W 2/18 2022-05-14 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II   2,5 2,5 0,5 4,5     10
2 (D) MKS Wolavia Wołów 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0     2
3 (W) LZS Orion Branda Psary 3,5 3,0 3,5       0,0 10
4 (D) KU AZS UE Wrocław II 3,0 3,0     2,5   1,5 10
5 (W) UKS Orzeł Prusice 3,5 1,0 2,5   2,0   0,0 9
6 (D) LZS Płomień Makowice 2,5 2,5 2,5   2,5     10
7 (W) ULKS Ciechów II 2,5 3,5 2,5   1,5     10
8 (D) UKS Radunia Tąpadła 1,5 2,5 2,5   3,5   0,0 10
9 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 1,0 3,5 0,0   1,5   0,0 6
10 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 2,0 1,5 1,0   4,5     9
11 (W) MKS Wolavia Wołów 0,0 1,0       0,0 0,0 1
Razem 20,5 24,0 17,0 0,5 23,5 0,0 1,5 87
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BORKOWSKA Dorota 1968 K 10871 13.10.2021 1339
2 GADZIŃSKI Jacek 1988 M 10872 13.10.2021 1340
3 KAZBERUK Elżbieta 1968 K 10873 13.10.2021 1341
4 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343
5 LEHR Mateusz 1985 M 10878 13.10.2021 1346
6 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347
7 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352