LKS Orzeł Lizawice (M)
Klub: LKS Orzeł Lizawice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
Sprzęt: SANWEI 40+, TIBHAR 40+ SL / Andro " Speedball 3S *** 40+, JOOLA WORLDCUP-S ,4 STOŁY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rekieć Łukasz (tel. 506 986 834)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BORKOWSKA Dorota 1968 K 10871 13.10.2021 1339 15.10.2021
2 GADZIŃSKI Jacek 1988 M 10872 13.10.2021 1340 15.10.2021
3 KAZBERUK Elżbieta 1968 K 10873 13.10.2021 1341 15.10.2021
4 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342 15.10.2021
5 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343 15.10.2021
6 LEHR Mateusz 1985 M 10878 13.10.2021 1346 15.10.2021
7 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347 22.01.2022
8 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352 15.10.2021
9 SZANDAŁA Bogusław 1980 M 10885 13.10.2021 1353 15.10.2021
10 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338 26.03.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-16 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10🏓 ⇑
2 3W 1/2 2021-10-23 14:00 LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10🏓 ⇓
3 3W 1/3 2021-10-30 10:00 LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10🏓 ⇑
4 3W 1/4 2021-11-06 16:00 LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8🏓 ⇑
5 3W 1/5 2021-11-17 18:30 UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9🏓 ⇔
6 3W 1/6 2021-11-27 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1🏓 ⇑
7 3W 1/7 2021-12-04 10:00 ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10🏓 ⇑
8 3W 1/8 2021-12-08 19:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1🏓 ⇑
9 3W 1/9 2021-12-18 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6🏓 ⇓
10 3W 2/10 2022-01-12 19:00 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9🏓 ⇔
11 3W 2/11 2022-01-22 16:00 MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1🏓 ⇓
12 3W 2/12 2022-02-19 14:00 LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary 8:10🏓 ⇓
13 3W 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8🏓 ⇓
14 3W 2/14 2022-03-12 16:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8🏓 ⇑
15 3W 2/15 2022-03-26 16:00 LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9🏓 ⇔
16 3W 2/16 2022-04-09 16:00 LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7🏓 ⇑
17 3W 2/17 2022-04-23 17:00 UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10🏓 ⇑
18 3W 2/18 2022-05-14 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II   2,5 2,5 0,5 4,5       10
2 (D) MKS Wolavia Wołów 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0       2
3 (W) LZS Orion Branda Psary 3,5 3,0 3,5       0,0   10
4 (D) KU AZS UE Wrocław II 3,0 3,0     2,5   1,5   10
5 (W) UKS Orzeł Prusice 3,5 1,0 2,5   2,0   0,0   9
6 (D) LZS Płomień Makowice 2,5 2,5 2,5   2,5       10
7 (W) ULKS Ciechów II 2,5 3,5 2,5   1,5       10
8 (D) UKS Radunia Tąpadła 1,5 2,5 2,5   3,5   0,0   10
9 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 1,0 3,5 0,0   1,5   0,0   6
10 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 2,0 1,5 1,0   4,5       9
11 (W) MKS Wolavia Wołów 0,0 1,0       0,0 0,0   1
12 (D) LZS Orion Branda Psary 4,5   0,5   3,0   0,0   8
13 (W) KU AZS UE Wrocław II 2,5 3,0 1,5   1,0       8
14 (D) UKS Orzeł Prusice 2,5 3,0 1,5   3,0   0,0   10
15 (W) LZS Płomień Makowice   2,5     4,5   2,0 0,0 9
16 (D) ULKS Ciechów II   2,5     3,5   2,5 1,5 10
17 (W) UKS Radunia Tąpadła   2,5     2,5 1,5 3,5   10
18 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2,5 3,0 2,5   2,0       10
Razem 32,5 40,5 23,0 0,5 43,0 1,5 9,5 1,5 152
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BORKOWSKA Dorota 1968 K 10871 13.10.2021 1339
2 GADZIŃSKI Jacek 1988 M 10872 13.10.2021 1340
3 KAZBERUK Elżbieta 1968 K 10873 13.10.2021 1341
4 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343
5 LEHR Mateusz 1985 M 10878 13.10.2021 1346
6 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347
7 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352
8 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338