III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-12 19:00 46 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
1   A LEHR Mateusz W ZAJĄC Kacper 3:1 (15:13, 4:11, 12:10, 12:10) 1:0
2   B BORKOWSKA Dorota X DĘBSKI Jerzy 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 12:14, 11:6) 2:0
3   C KAZBERUK Elżbieta Y BUCHTA Daniel 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 3:0
4   D GADZIŃSKI Jacek Z YAREMENKO Stanislaw 1:3 (8:11, 2:11, 11:4, 5:11) 3:1
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:9) 4:1
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X YAREMENKO Stanislaw
ZAJĄC Kacper
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:13) 4:2
7   A LEHR Mateusz X DĘBSKI Jerzy 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 5:2
8   B BORKOWSKA Dorota W ZAJĄC Kacper 2:3 (11:9, 12:10, 4:11, 6:11, 8:11) 5:3
9   D GADZIŃSKI Jacek Y BUCHTA Daniel 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 7:11) 5:4
10   C KAZBERUK Elżbieta Z YAREMENKO Stanislaw 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 8:11) 5:5
11   A LEHR Mateusz Y BUCHTA Daniel 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:5
12   C KAZBERUK Elżbieta W ZAJĄC Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 6:6
13   B BORKOWSKA Dorota Z YAREMENKO Stanislaw 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D GADZIŃSKI Jacek X PRZYBOROWSKI Piotr 2:3 (9:11, 11:3, 11:7, 9:11, 9:11) 6:8
15   A LEHR Mateusz Z YAREMENKO Stanislaw 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:9) 7:8
16   D GADZIŃSKI Jacek W ZAJĄC Kacper 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) 8:8
17   B BORKOWSKA Dorota Y BUCHTA Daniel 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 9:8
18   C KAZBERUK Elżbieta X PRZYBOROWSKI Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 9:9
2022-01-19 19:00 47 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MKS Wolavia Wołów 2:10
1   A ZASADZIŃSKI Ewaryst W MIELKO Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B CENTNER Mariusz X ŹRÓDŁO Damian 2:3 (11:9, 4:11, 11:13, 13:11, 8:11) 0:2
3   C SZPITALNY Tomasz Y WALENCKI Michał 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D KISIEL Marek Z WŁODARCZYK Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:4
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W KURZAC Paweł
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 0:5
6   B CENTNER Mariusz
KISIEL Marek
X MIELKO Piotr
WALENCKI Michał
0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 0:6
7   A ZASADZIŃSKI Ewaryst X ŹRÓDŁO Damian 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:7) 1:6
8   B CENTNER Mariusz W MIELKO Piotr 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 2:6
9   D KISIEL Marek Y WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 2:7
10   C SZPITALNY Tomasz Z WŁODARCZYK Kacper 2:3 (13:11, 11:5, 4:11, 7:11, 9:11) 2:8
11   A ZASADZIŃSKI Ewaryst Y WALENCKI Michał 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 18:20, 5:11) 2:9
12   C SZPITALNY Tomasz W MIELKO Piotr 1:3 (5:11, 9:11, 11:5, 10:12) 2:10
2022-01-15 10:00 48 UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10
1   A PĘCZAR Rafał W ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B ZWIERZYŃSKI Jan X KACZMAREK Mariusz 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 0:2
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 3:11) 0:3
4   D DROZD Michał Z ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 6:11, 11:7) 1:3
5   A DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
W KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:5
7   A PĘCZAR Rafał X KACZMAREK Mariusz 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 7:11) 1:6
8   B ZWIERZYŃSKI Jan W ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 1:7
9   D DROZD Michał Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 1:8
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z ŚWIDER Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 1:9
11   A PĘCZAR Rafał Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 14:16) 1:10
2022-01-15 10:00 49 ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W GAWORSKA Natalia 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:5) 1:0
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X SOBIESZEK Bogumił 2:3 (5:11, 11:9, 11:6, 7:11, 10:12) 1:1
3   C TRAWICKI Daniel Y JARECKA Malwina 2:3 (11:5, 15:13, 9:11, 2:11, 6:11) 1:2
4   D BOROWIAK Daniel Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:5, 6:11, 11:4, 11:6) 2:2
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:4, 12:10) 3:2
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X GAWORSKA Natalia
JARECKA Malwina
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 3:3
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X SOBIESZEK Bogumił 2:3 (12:14, 11:5, 11:6, 9:11, 4:11) 3:4
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W GAWORSKA Natalia 2:3 (13:11, 8:11, 6:11, 11:5, 7:11) 3:5
9   D BOROWIAK Daniel Y JARECKA Malwina 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 10:12, 11:4) 4:5
10   C TRAWICKI Daniel Z CIESIELSKI Roch 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:9) 5:5
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y JARECKA Malwina 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:5
12   C TRAWICKI Daniel W GAWORSKA Natalia 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:9) 7:5
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z CIESIELSKI Roch 3:2 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 14:12) 8:5
14   D BOROWIAK Daniel X SOBIESZEK Bogumił 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 6:11) 8:6
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z CIESIELSKI Roch 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 9:6
16   D BOROWIAK Daniel W GAWORSKA Natalia 1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) 9:7
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y JARECKA Malwina 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) 10:7
2022-01-15 16:00 50 LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6
1   A STODOLICA Mirosław W MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 1:0
2   B MALISZ Robert X KICIŃSKI Maciej 3:2 (9:11, 11:5, 11:5, 7:11, 11:7) 2:0
3   C OKRZESIK Krzysztof Y PAŁASZEWSKI Marek 1:3 (15:13, 8:11, 10:12, 4:11) 2:1
4   D KUC Roman Z KAŁWAK Mateusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:7, 11:4) 3:1
5   A OKRZESIK Krzysztof
STODOLICA Mirosław
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
2:3 (11:6, 11:3, 6:11, 9:11, 9:11) 3:2
6   B KUC Roman
MALISZ Robert
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 12:10) 4:2
7   A STODOLICA Mirosław X KICIŃSKI Maciej 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 12:14) 4:3
8   B MALISZ Robert W MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 5:3
9   D KUC Roman Y PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:7) 6:3
10   C OKRZESIK Krzysztof Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 6:4
11   A STODOLICA Mirosław Y PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 7:4
12   C OKRZESIK Krzysztof W MATEJUNAS Krzysztof 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) 7:5
13   B MALISZ Robert Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (13:15, 9:11, 8:11) 7:6
14   D KUC Roman X KICIŃSKI Maciej 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 8:6
15   A STODOLICA Mirosław Z PIÓRKOWSKI Marcin 3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:7, 11:4) 9:6
16   D KUC Roman W MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 14:12) 10:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18