KU AZS UE Wrocław II (M)
Klub: KU AZS UE Wrocław
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Kamienna 35, Wrocław
Sprzęt: Andro***3S 40+, Andro Magnum SC
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Michalak (tel. 607 284 726)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CIESIELSKI Roch 2004 M 995 23.08.2021 136 09.10.2021
2 FURMAN Julia 2005 K 997 23.08.2021 138 06.11.2021
3 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 M 998 23.08.2021 139 12.12.2021
4 GAWORSKA Natalia 2007 K 999 23.08.2021 140 30.10.2021
5 GAWORSKA Zuzanna 2003 K 1000 23.08.2021 141 04.12.2021
6 GIRULSKA Julia 2002 K 984 23.08.2021 125 04.12.2021
7 GRUBIAK Tymoteusz 1992 M 985 23.08.2021 126 09.10.2021
8 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143 21.11.2021
9 JARECKA Malwina 2006 K 1003 23.08.2021 144 23.10.2021
10 KRYSIŃSKA Paula 2005 K 1004 23.08.2021 145 23.10.2021
11 MALARZ Dawid 2008 M 1005 23.08.2021 146 21.11.2021
12 MUCHA Łukasz 1981 M 6793 08.09.2021 493 22.01.2022
13 PRZYBYŁ Liliana 2006 K 6795 08.09.2021 495 09.10.2021
14 SOBIESZEK Bogumił 2005 M 1008 23.08.2021 149 23.10.2021
15 STACH Wojciech 1986 M 988 23.08.2021 129 09.10.2021
16 WŁODARCZYK Magdalena 2001 K 992 23.08.2021 133 21.11.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-09 16:00 KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10🏓 ⇓
2 3W 1/2 2021-10-23 10:00 UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10🏓 ⇑
3 3W 1/3 2021-10-30 10:00 KU AZS UE Wrocław II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:6🏓 ⇑
4 3W 1/4 2021-11-06 16:00 LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8🏓 ⇓
5 3W 1/5 2021-11-20 12:00 MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław II 10:2🏓 ⇓
6 3W 1/6 2021-11-27 10:00 LZS Orion Branda Psary - KU AZS UE Wrocław II 8:10🏓 ⇑
7 3W 1/7 2021-12-04 10:00 KU AZS UE Wrocław II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:7🏓 ⇑
8 3W 1/8 2021-12-11 10:00 KU AZS UE Wrocław II - UKS Orzeł Prusice 6:10🏓 ⇓
9 3W 1/9 2021-12-21 18:30 LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3🏓 ⇓
10 3W 2/10 2022-01-15 10:00 ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7🏓 ⇓
11 3W 2/11 2022-01-22 10:00 KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0🏓 ⇑
12 3W 2/12 2022-02-19 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław II 3:10🏓 ⇑
13 3W 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8🏓 ⇑
14 3W 2/14 2022-03-12 10:00 KU AZS UE Wrocław II - MKS Wolavia Wołów 0:10🏓 ⇓
15 3W 2/15 2022-03-26 10:00 KU AZS UE Wrocław II - LZS Orion Branda Psary 10:2🏓 ⇑
16 3W 2/16 2022-04-02 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II 3:10🏓 ⇑
17 3W 2/17 2022-04-23 13:00 UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10🏓 ⇑
18 3W 2/18 2022-05-14 16:00 KU AZS UE Wrocław II - LZS Płomień Makowice 10:0 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1 (D) ULKS Ciechów II 1,5           0,0           0,5   4,0   6
2 (W) UKS Radunia Tąpadła             1,5   2,5 3,5     2,5       10
3 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2,0     3,5     2,0             2,5     10
4 (W) LKS Orzeł Lizawice   4,5         2,5   1,0       0,0       8
5 (W) MKS Wolavia Wołów               0,0         1,0 1,0   0,0 2
6 (W) LZS Orion Branda Psary             2,5   1,5       3,5 2,5     10
7 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II         3,0 1,5     3,0         2,5     10
8 (D) UKS Orzeł Prusice     0,0       2,0   2,0             2,0 6
9 (W) LZS Płomień Makowice 1,0           1,0     1,0     0,0       3
10 (W) ULKS Ciechów II 0,0     2,5         1,5         3,0     7
11 (D) UKS Radunia Tąpadła 2,5           2,5         2,5   2,5     10
12 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie             1,0   3,5     2,0   3,5     10
13 (D) LKS Orzeł Lizawice             2,0         3,0 1,5 3,5     10
14 (D) MKS Wolavia Wołów             0,0   0,0     0,0   0,0     0
15 (D) LZS Orion Branda Psary 1,0           1,5   2,5     3,5 1,5       10
16 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3,5           2,0       1,5 3,0         10
17 (W) UKS Orzeł Prusice 3,5           0,5       3,5 2,5         10
18 (D) LZS Płomień Makowice                                 0
Razem 15,0 4,5 0,0 6,0 3,0 1,5 21,0 0,0 17,5 4,5 5,0 16,5 10,5 21,0 4,0 2,0 132
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CIESIELSKI Roch 2004 M 995 23.08.2021 136
2 FURMAN Julia 2005 K 997 23.08.2021 138
3 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 M 998 23.08.2021 139
4 GAWORSKA Natalia 2007 K 999 23.08.2021 140
5 GAWORSKA Zuzanna 2003 K 1000 23.08.2021 141
6 GIRULSKA Julia 2002 K 984 23.08.2021 125
7 GRUBIAK Tymoteusz 1992 M 985 23.08.2021 126
8 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143
9 JARECKA Malwina 2006 K 1003 23.08.2021 144
10 KRYSIŃSKA Paula 2005 K 1004 23.08.2021 145
11 MALARZ Dawid 2008 M 1005 23.08.2021 146
12 MUCHA Łukasz 1981 M 6793 08.09.2021 493
13 PRZYBYŁ Liliana 2006 K 6795 08.09.2021 495
14 SOBIESZEK Bogumił 2005 M 1008 23.08.2021 149
15 STACH Wojciech 1986 M 988 23.08.2021 129
16 WŁODARCZYK Magdalena 2001 K 992 23.08.2021 133