III liga mężczyzn wschód
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-02-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-19 14:00 56 LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary 8:10
1   A LEHR Mateusz W KACZMAREK Mariusz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B KAZBERUK Elżbieta X ŚWIDER Paweł 2:3 (11:7, 11:8, 14:16, 10:12, 12:14) 0:2
3   C REKIEĆ Łukasz Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (7:11, 12:14, 8:11) 0:3
4   D BORKOWSKA Dorota Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 7:11, 11:7) 1:3
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 2:3
6   B LEHR Mateusz
REKIEĆ Łukasz
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) 2:4
7   A LEHR Mateusz X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 16:14) 3:4
8   B KAZBERUK Elżbieta W KACZMAREK Mariusz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D BORKOWSKA Dorota Y MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 4:5
10   C REKIEĆ Łukasz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 4:6
11   A LEHR Mateusz Y MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:9) 5:6
12   C REKIEĆ Łukasz W KACZMAREK Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 5:7
13   B KAZBERUK Elżbieta Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 5:8
14   D BORKOWSKA Dorota X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 6:8
15   A LEHR Mateusz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 7:8
16   D BORKOWSKA Dorota W KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 8:8
17   B KAZBERUK Elżbieta Y MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) 8:9
18   C REKIEĆ Łukasz X ŚWIDER Paweł 0:3 (12:14, 11:13, 10:12) 8:10
2022-02-16 19:15 57 MKS Wolavia Wołów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:1
1   A MIELKO Piotr W JARECKI Gerard 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 1:0
2   B WŁODARCZYK Kacper X DĘBSKI Jerzy 0:3 (8:11, 15:17, 10:12) 1:1
3   C WALENCKI Michał Y PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:4) 2:1
4   D KURZAC Paweł Z TOBOREK Wiesław 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:1
5   A MIELKO Piotr
WALENCKI Michał
W JARECKI Gerard
TOBOREK Wiesław
3:0 (11:8, 11:2, 11:4) 4:1
6   B KURZAC Paweł
ŹRÓDŁO Damian
X DĘBSKI Jerzy
PRZYBOROWSKI Piotr
3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:7, 11:6) 5:1
7   A MIELKO Piotr X DĘBSKI Jerzy 3:2 (10:12, 11:13, 11:7, 11:7, 11:7) 6:1
8   B WŁODARCZYK Kacper W JARECKI Gerard 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 7:1
9   D ŹRÓDŁO Damian Y PRZYBOROWSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 8:1
10   C WALENCKI Michał Z TOBOREK Wiesław 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 9:1
11   A MIELKO Piotr Y PRZYBOROWSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 10:1
2022-02-19 16:00 58 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław II 3:10
1   A BORYCKA Dawid W MUCHA Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 1:0
2   B CENTNER Mariusz X GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) 1:1
3   C SZPITALNY Tomasz Y JARECKA Malwina 2:3 (5:11, 11:6, 8:11, 11:7, 7:11) 1:2
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z SOBIESZEK Bogumił 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 4:11) 1:3
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) 2:3
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X JARECKA Malwina
SOBIESZEK Bogumił
1:3 (11:3, 7:11, 6:11, 4:11) 2:4
7   A BORYCKA Dawid X GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 3:4
8   B CENTNER Mariusz W MUCHA Łukasz 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:10, 9:11) 3:5
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y JARECKA Malwina 1:3 (7:11, 11:8, 1:11, 9:11) 3:6
10   C SZPITALNY Tomasz Z SOBIESZEK Bogumił 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 3:7
11   A BORYCKA Dawid Y JARECKA Malwina 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:6, 8:11) 3:8
12   C SZPITALNY Tomasz W MUCHA Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:9
13   B CENTNER Mariusz Z SOBIESZEK Bogumił 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 4:11, 1:11) 3:10
2022-02-19 10:00 59 UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10
1   A DROZD Michał W KAŁWAK Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B LISIEWICZ Teodor X HRYCAK Zbigniew 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y KICIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 11:13, 11:5, 9:11) 0:3
4   D ZWIERZYŃSKI Jan Z PIÓRKOWSKI Marcin 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 5:11) 0:4
5   A ZWIERZYŃSKI Jan
LISIEWICZ Teodor
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:5
6   B BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
X HRYCAK Zbigniew
KICIŃSKI Maciej
3:1 (14:12, 7:11, 13:11, 11:7) 1:5
7   A DROZD Michał X HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:5
8   B LISIEWICZ Teodor W KAŁWAK Mateusz 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 2:6
9   D ZWIERZYŃSKI Jan Y KICIŃSKI Maciej 1:3 (3:11, 11:7, 8:11, 8:11) 2:7
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 2:8
11   A DROZD Michał Y KICIŃSKI Maciej 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) 2:9
12   C BARTCZYSZYN Paweł W KAŁWAK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:10
2022-02-17 19:00 60 ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W STODOLICA Mirosław 3:0 (16:14, 11:8, 11:9) 1:0
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X OKRZESIK Krzysztof 3:0 (13:11, 12:10, 14:12) 2:0
3   C TRAWICKI Daniel Y MALISZ Robert 3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:7, 11:7) 3:0
4   D BOROWIAK Daniel Z KUC Roman 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) 4:0
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W OKRZESIK Krzysztof
STODOLICA Mirosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:7, 11:9) 5:0
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X KUC Roman
MALISZ Robert
1:3 (5:11, 14:12, 9:11, 7:11) 5:1
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 6:1
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W STODOLICA Mirosław 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 6:11) 6:2
9   D BOROWIAK Daniel Y MALISZ Robert 3:1 (11:1, 11:7, 9:11, 11:6) 7:2
10   C TRAWICKI Daniel Z KUC Roman 3:1 (11:9, 5:11, 13:11, 11:9) 8:2
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y MALISZ Robert 0:3 (3:11, 10:12, 2:11) 8:3
12   C TRAWICKI Daniel W STODOLICA Mirosław 1:3 (13:11, 13:15, 8:11, 8:11) 8:4
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z KUC Roman 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 8:5
14   D BOROWIAK Daniel X OKRZESIK Krzysztof 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:6) 9:5
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z KUC Roman 0:3 (5:11, 11:13, 3:11) 9:6
16   D BOROWIAK Daniel W STODOLICA Mirosław 2:3 (7:11, 11:6, 4:11, 11:9, 5:11) 9:7
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y MALISZ Robert 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 6:11) 9:8
18   C TRAWICKI Daniel X OKRZESIK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18