UKS Orzeł Prusice (M)
Klub: UKS Orzeł Prusice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Prusice, ul. Żmigrodzka 42
Sprzęt: Andro, 4 Donic
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Hrycak (tel. 600 904 448)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIELECKI Damian 1984 M 6813 08.09.2021 496 12.10.2021
2 BRONOWICKI Krzysztof 1984 M 6814 08.09.2021 497 12.10.2021
3 HRYCAK Zbigniew 1970 M 6815 08.09.2021 498 12.10.2021
4 KAŁWAK Mateusz 1983 M 6816 08.09.2021 499 12.10.2021
5 KICIŃSKI Maciej 2000 M 6817 08.09.2021 500 12.10.2021
6 KIEJDA Patryk 1994 M 6818 08.09.2021 501 12.10.2021
7 KITA Tomasz 1965 M 6819 08.09.2021 502 12.10.2021
8 MATEJUNAS Krzysztof 1983 M 6820 08.09.2021 503 12.10.2021
9 PAŁASZEWSKI Marek 1978 M 6821 08.09.2021 504 12.10.2021
10 PIÓRKOWSKI Marcin 1985 M 6822 08.09.2021 505 12.10.2021
11 ROSA Krzysztof 1973 M 10695 08.10.2021 1199 12.10.2021
12 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002 M 6823 08.09.2021 506 12.10.2021
13 TOBOLSKI Wiesław 1969 M 10473 05.10.2021 1148 12.10.2021
14 ŻYŁA Kazimierz 1961 M 6824 08.09.2021 507 12.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-09 12:30 UKS Orzeł Prusice - LZS Płomień Makowice 10:8🏓 ⇑
2 3W 1/2 2021-10-23 10:00 ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6🏓 ⇓
3 3W 1/4 2021-11-06 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Orzeł Prusice 10:8🏓 ⇓
4 3W 1/3 2021-11-13 10:00 UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2🏓 ⇑
5 3W 1/5 2021-11-17 18:30 UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9🏓 ⇔
6 3W 1/6 2021-11-23 17:00 MKS Wolavia Wołów - UKS Orzeł Prusice 10:1🏓 ⇓
7 3W 1/7 2021-12-04 12:30 UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Psary 9:9🏓 ⇔
8 3W 1/8 2021-12-11 10:00 KU AZS UE Wrocław II - UKS Orzeł Prusice 6:10🏓 ⇑
9 3W 1/9 2021-12-18 12:30 UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 3:10🏓 ⇓
10 3W 2/10 2022-01-15 16:00 LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6🏓 ⇓
11 3W 2/11 2022-02-12 12:00 UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10🏓 ⇓
12 3W 2/12 2022-02-19 10:00 UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10🏓 ⇑
13 3W 2/13 2022-02-26 16:00 UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 8:10🏓 ⇓
14 3W 2/14 2022-03-12 16:00 LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8🏓 ⇓
15 3W 2/15 2022-03-31 18:30 UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 4:10🏓 ⇓
16 3W 2/16 2022-04-19 19:30 LZS Orion Branda Psary - UKS Orzeł Prusice 10:7🏓 ⇓
17 3W 2/17 2022-04-23 13:00 UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10🏓 ⇓
18 3W 2/18 2022-05-14 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Orzeł Prusice 10:0 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LZS Płomień Makowice     4,5     2,0 1,0 2,5 10
2 (W) ULKS Ciechów II     3,5     0,0 1,0 1,5 6
3 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie     3,5 1,0   0,0 1,0 2,5 8
4 (D) UKS Radunia Tąpadła     3,5     1,5 2,5 2,5 10
5 (D) LKS Orzeł Lizawice     3,0 0,5     1,5 4,0 9
6 (W) MKS Wolavia Wołów 0,0         0,0 0,0 1,0 1
7 (D) LZS Orion Branda Psary     3,5 2,0     2,0 1,5 9
8 (W) KU AZS UE Wrocław II     2,5 1,5     1,5 4,5 10
9 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II       1,0 1,0   1,0 0,0 3
10 (W) LZS Płomień Makowice     0,5 1,0   1,0 1,0 2,5 6
11 (D) ULKS Ciechów II     2,5 0,5     0,5 0,5 4
12 (W) UKS Radunia Tąpadła   1,0 3,5 3,0       2,5 10
13 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie     3,5 0,0 0,0   0,0 4,5 8
14 (W) LKS Orzeł Lizawice     4,5 1,0     0,0 2,5 8
15 (D) MKS Wolavia Wołów     2,0 1,0 0,0   1,0   4
16 (W) LZS Orion Branda Psary     4,0 0,0 2,0   1,0 0,0 7
17 (D) KU AZS UE Wrocław II     4,0 1,0     1,0 1,0 7
18 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II                 0
Razem 0,0 1,0 48,5 13,5 3,0 4,5 16,0 33,5 120
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIELECKI Damian 1984 M 6813 08.09.2021 496
2 HRYCAK Zbigniew 1970 M 6815 08.09.2021 498
3 KAŁWAK Mateusz 1983 M 6816 08.09.2021 499
4 KICIŃSKI Maciej 2000 M 6817 08.09.2021 500
5 KIEJDA Patryk 1994 M 6818 08.09.2021 501
6 MATEJUNAS Krzysztof 1983 M 6820 08.09.2021 503
7 PAŁASZEWSKI Marek 1978 M 6821 08.09.2021 504
8 PIÓRKOWSKI Marcin 1985 M 6822 08.09.2021 505