III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-30 10:00 11 LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10
1   A MATUSIEWICZ Kamil W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B KACZMAREK Mariusz X BORKOWSKA Dorota 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C ŚWIDER Paweł Y REKIEĆ Łukasz 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:4) 1:2
4   D ŚLIWIŃSKI Maciej Z KAZBERUK Elżbieta 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 2:2
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W GADZIŃSKI Jacek
REKIEĆ Łukasz
3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 14:12) 3:2
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (6:11, 11:6, 4:11, 11:8, 6:11) 3:3
7   A MATUSIEWICZ Kamil X BORKOWSKA Dorota 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 9:11) 3:4
8   B KACZMAREK Mariusz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) 3:5
9   D ŚLIWIŃSKI Maciej Y REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 4:5
10   C ŚWIDER Paweł Z KAZBERUK Elżbieta 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 5:11) 4:6
11   A MATUSIEWICZ Kamil Y REKIEĆ Łukasz 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:8) 5:6
12   C ŚWIDER Paweł W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 7:11) 5:7
13   B KACZMAREK Mariusz Z KAZBERUK Elżbieta 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 12:14) 5:8
14   D ŚLIWIŃSKI Maciej X BORKOWSKA Dorota 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 5:9
15   A MATUSIEWICZ Kamil Z KAZBERUK Elżbieta 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 9:11) 5:10
2021-10-30 10:00 12 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - MKS Wolavia Wołów 0:10 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-10-30 10:00 13 KU AZS UE Wrocław II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:6
1   A GAWORSKA Natalia W CENTNER Mariusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:4) 1:0
2   B CIESIELSKI Roch X WOŹNY Zbigniew 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:9, 11:9) 2:0
3   C SOBIESZEK Bogumił Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) 3:0
4   D GRUBIAK Tymoteusz Z BORYCKA Dawid 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 3:1
5   A GRUBIAK Tymoteusz
CIESIELSKI Roch
W BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 3:2
6   B GAWORSKA Natalia
SOBIESZEK Bogumił
X WOŹNY Zbigniew
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:6) 4:2
7   A GAWORSKA Natalia X WOŹNY Zbigniew 3:0 (15:13, 11:7, 11:4) 5:2
8   B CIESIELSKI Roch W CENTNER Mariusz 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 8:11) 5:3
9   D GRUBIAK Tymoteusz Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:14) 5:4
10   C SOBIESZEK Bogumił Z BORYCKA Dawid 2:3 (5:11, 12:10, 4:11, 11:7, 5:11) 5:5
11   A GAWORSKA Natalia Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 16:18, 9:11) 5:6
12   C SOBIESZEK Bogumił W CENTNER Mariusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:6) 6:6
13   B CIESIELSKI Roch Z BORYCKA Dawid 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:8) 7:6
14   D GRUBIAK Tymoteusz X WOŹNY Zbigniew 3:2 (11:7, 11:9, 11:13, 11:13, 11:7) 8:6
15   A GAWORSKA Natalia Z BORYCKA Dawid 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 16:14) 9:6
16   D GRUBIAK Tymoteusz W CENTNER Mariusz 3:2 (7:11, 11:4, 11:4, 4:11, 11:4) 10:6
2021-11-13 10:00 14 UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2
1   A KAŁWAK Mateusz W BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:8, 11:3, 5:11, 11:7) 1:0
2   B MATEJUNAS Krzysztof X DROZD Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 2:0
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y DROZD Michał 2:3 (9:11, 11:8, 4:11, 12:10, 9:11) 2:1
4   D PIÓRKOWSKI Marcin Z PĘCZAR Rafał 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:6) 3:1
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:1
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 5:1
7   A KAŁWAK Mateusz X DROZD Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 6:1
8   B MATEJUNAS Krzysztof W BARTCZYSZYN Paweł 1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 8:11) 6:2
9   D PIÓRKOWSKI Marcin Y DROZD Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 7:2
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z PĘCZAR Rafał 3:1 (11:7, 12:10, 6:11, 11:6) 8:2
11   A KAŁWAK Mateusz Y DROZD Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 9:2
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:4) 10:2
2021-10-28 19:00 15 LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
1   A KUC Roman W BOROWIAK Daniel 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6) 1:0
2   B STODOLICA Mirosław X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) 2:0
3   C MALISZ Rafał Y GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 2:1
4   D MALISZ Robert Z KUROWSKI Mariusz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (7:11, 17:15, 13:11, 11:8) 3:2
6   B KUC Roman
STODOLICA Mirosław
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 10:12) 3:3
7   A KUC Roman X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 4:3
8   B STODOLICA Mirosław W BOROWIAK Daniel 2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:6, 5:11) 4:4
9   D MALISZ Robert Y GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 4:5
10   C MALISZ Rafał Z KUROWSKI Mariusz 3:1 (11:7, 5:11, 11:2, 11:5) 5:5
11   A KUC Roman Y GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:6) 6:5
12   C MALISZ Rafał W BOROWIAK Daniel 1:3 (11:7, 3:11, 9:11, 2:11) 6:6
13   B STODOLICA Mirosław Z KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 7:6
14   D MALISZ Robert X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 8:6
15   A KUC Roman Z KUROWSKI Mariusz 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 15:17) 8:7
16   D MALISZ Robert W BOROWIAK Daniel 1:3 (3:11, 6:11, 11:4, 12:14) 8:8
17   B STODOLICA Mirosław Y GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 6:11, 6:11) 8:9
18   C MALISZ Rafał X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:2 (14:12, 11:4, 8:11, 9:11, 11:9) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18