Roch Ciesielski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
3   C CIESIELSKI Roch Y TRAWICKI Daniel 3:1 (11:6, 13:15, 11:6, 13:11) ⇑
6   B CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 8:11, 11:5) ⇑
10   C CIESIELSKI Roch Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
12   C CIESIELSKI Roch W BOROWIAK Daniel 2:3 (6:11, 3:11, 11:6, 11:9, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:30
10. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek I 2:8
3 1 B CIESIELSKI Roch Y CZAJA Cezary 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇑
5 1 A CIESIELSKI Roch
HEINKE Tymoteusz
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇓
9 1 B CIESIELSKI Roch X KRZYWNIAK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
13. KU AZS UE Wrocław II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:6
2   B CIESIELSKI Roch X WOŹNY Zbigniew 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
5   A GRUBIAK Tymoteusz
CIESIELSKI Roch
W BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
0:3 (12:14, 7:11, 9:11) ⇓
8   B CIESIELSKI Roch W CENTNER Mariusz 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
13   B CIESIELSKI Roch Z BORYCKA Dawid 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-05 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
17. LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
4   D SKONIECZNY Łukasz Z CIESIELSKI Roch 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
10   C KLIMEK Damian Z CIESIELSKI Roch 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
13   B MURAWSKA Sandra Z CIESIELSKI Roch 0:3 (1:11, 4:11, 10:12) ⇑
15   A GÓRECKI Leszek Z CIESIELSKI Roch 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
4   D KRZEMIŃSKI Janusz Z CIESIELSKI Roch 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇑
6   B ŚLEMP Jerzy
KRZEMIŃSKI Janusz
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
10   C KOBEL Marcin Z CIESIELSKI Roch 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-11-28 13:00
55. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
4 2 D CIESIELSKI Roch Z LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇓
6 2 C CIESIELSKI Roch
ŻYGADŁO Franciszek
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
2:3 (8:11, 11:6, 14:12, 4:11, 5:11) ⇓
10 2 D CIESIELSKI Roch W ŻELENGOWSKI Radosław 1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
2 2 C ZAWADZKI Konrad W CIESIELSKI Roch 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
5 1 A ZAWADZKI Konrad
ROGOWSKI Mirosław
X MICHALAK Rafał
CIESIELSKI Roch
2:3 (13:11, 2:11, 6:11, 12:10, 5:11) ⇑
10 2 D ROGOWSKI Mirosław W CIESIELSKI Roch 0:3 (13:15, 12:14, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
44. LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3
4   D MALISZ Robert Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 12:10) ⇓
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 11:13, 12:10) ⇓
10   C MALISZ Rafał Z CIESIELSKI Roch 1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 4:11) ⇑
13   B KUC Roman Z CIESIELSKI Roch 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:6, 13:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
4   D BOROWIAK Daniel Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:5, 6:11, 11:4, 11:6) ⇓
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:4, 12:10) ⇓
10   C TRAWICKI Daniel Z CIESIELSKI Roch 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:9) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z CIESIELSKI Roch 3:2 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 14:12) ⇓
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z CIESIELSKI Roch 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
53. KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
2   B CIESIELSKI Roch X DROZD Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇑
6   B CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
X BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
3:0 (11:6, 14:12, 14:12) ⇑
8   B CIESIELSKI Roch W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
73. KU AZS UE Wrocław II - LZS Orion Branda Psary 10:2
12   C CIESIELSKI Roch W MATUSIEWICZ Kamil 3:2 (8:11, 14:12, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00 ⇨ 2022-04-02 10:00
79. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II 3:10
4   D DĘBSKI Jerzy Z CIESIELSKI Roch 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C YAREMENKO Stanislaw Z CIESIELSKI Roch 2:3 (11:8, 7:11, 14:12, 8:11, 7:11) ⇑
13   B TOBOREK Wiesław Z CIESIELSKI Roch 0:3 (3:11, 10:12, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 13:00
84. UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10
4   D KICIŃSKI Maciej Z CIESIELSKI Roch 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z CIESIELSKI Roch 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 14:16) ⇑
13   B PIÓRKOWSKI Marcin Z CIESIELSKI Roch 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
15   A KAŁWAK Mateusz Z CIESIELSKI Roch 3:2 (12:10, 10:12, 9:11, 11:6, 12:10) ⇓