Numer zawodnika: | 288 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1992 |
Przynależność klubowa: | UKS Impuls Kłodzko |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 10444 |
Numer licencji okres.: | 4515 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 18:00 6. UKS Impuls Kłodzko - LZS Płomień Makowice 8:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) | ||
6 | B |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
X |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
3:2 (11:7, 11:3, 5:11, 13:15, 11:8) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | KELLER Łukasz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) | ||
15 | A | DUBIK Mateusz | Z | KUC Roman | 3:0 (15:13, 11:7, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-05 19:00 11. UKS Ludwikowice - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
4 | D | JABŁOŃSKI Daniel | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (2:11, 6:11, 10:12) | ||
5 | A |
JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 4:11) | ||
10 | C | KWASZYŃSKI Daniel | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) | ||
13 | B | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) | ||
15 | A | BORSZOWSKI Paweł | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:4, 6:11, 6:11, 6:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 19:00 16. UKS Impuls Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (4:11, 8:11, 12:14) | ||
5 | A |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
W |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | MELNYKOVA Liliia | 3:2 (4:11, 11:8, 11:8, 4:11, 11:9) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | DOLINSKA Ievgeniia | 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:15 21. LZS Orion Branda Szewce - UKS Impuls Kłodzko 10:3 |
|||||||
4 | D | SARNIK Grzegorz | Z | DUBIK Mateusz | 2:3 (5:11, 11:6, 6:11, 13:11, 1:11) | ||
6 | B |
STEPUCH Dominik ŚWIDER Paweł |
X |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
1:3 (11:6, 5:11, 7:11, 7:11) | ||
10 | C | ŚWIDER Paweł | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) | ||
13 | B | STEPUCH Dominik | Z | DUBIK Mateusz | 3:2 (4:11, 7:11, 11:9, 11:3, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 26. UKS Impuls Kłodzko - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 4:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | ZASADZIŃSKI Ewaryst | 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) | ||
6 | B |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
X |
PIÓRKOWSKI Marcin ZASADZIŃSKI Ewaryst |
2:3 (5:11, 11:9, 11:13, 14:12, 12:14) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | KISIEL Marek | 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | MYŚLIWIEC Dariusz | 3:0 (11:3, 11:8, 13:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-16 18:30 31. TKS Granit Strzelin - UKS Impuls Kłodzko 10:2 |
|||||||
4 | D | JASKULSKI Grzegorz | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (16:14, 7:11, 5:11, 6:11) | ||
5 | A |
PUDLIS Cezary SOBKÓW Zbigniew |
W |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
3:1 (11:5, 11:6, 15:17, 11:7) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 40. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | YAREMENKO Stanislaw | 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) | ||
6 | B |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
X |
PRZYBOROWSKI Piotr ŻYGADŁO Marcin |
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | PRZYBOROWSKI Piotr | 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | ŻYGADŁO Marcin | 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) | ||
15 | A | DUBIK Mateusz | Z | BORKOWSKA Dorota | 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:15 ⇨ 2023-12-05 18:15 47. LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Impuls Kłodzko 7:10 |
|||||||
4 | D | DUKOWSKA Karolina | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
MATUSIEWICZ Kamil DUKOWSKA Karolina |
X |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
3:0 (11:8, 13:11, 11:5) | ||
10 | C | NIEMIEC Aleksandra | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (12:14, 6:11, 5:11) | ||
13 | B | KACZMAREK Mariusz | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 4:11) | ||
15 | A | MATUSIEWICZ Kamil | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 13:30 53. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie 10:5 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | BIELAK Sławomir | 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
W |
BIELAK Sławomir KWAŚNIK Artur |
3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 12:10) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | KWAŚNIK Artur | 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | JURKIEWICZ Bartosz | 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) | ||
15 | A | DUBIK Mateusz | Z | DYC Bolesław | 3:0 (11:2, 12:10, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-02 18:30 60. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Impuls Kłodzko 3:10 |
|||||||
4 | D | KLIMEK Damian | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) | ||
5 | A |
GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
W |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
0:3 (9:11, 9:11, 2:11) | ||
10 | C | GÓRECKI Leszek | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) | ||
13 | B | SKONIECZNY Łukasz | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-02-07 18:30 66. UKS Impuls Kłodzko - ULKS Ciechów 2 6:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | BOROWIAK Daniel | 3:2 (11:8, 11:3, 8:11, 9:11, 11:7) | ||
6 | B |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
X |
BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | KUROWSKI Mariusz | 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | GRZEŚKOWIAK Marek | 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8) | ||
15 | A | DUBIK Mateusz | Z | BŁASZKIEWICZ Jacek | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 82. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
4 | D | MYŚLIWIEC Dariusz | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (6:11, 6:11, 12:14) | ||
6 | B |
MIŚ Robert MYŚLIWIEC Dariusz |
X |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | SZPITALNY Tomasz | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (2:11, 9:11, 9:11) | ||
13 | B | MIŚ Robert | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) | ||
15 | A | PIÓRKOWSKI Marcin | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (20:18, 10:12, 8:11, 7:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00 85. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKS Impuls Kłodzko 10:4 |
|||||||
4 | D | KŁUDKOWSKI Bartosz | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) | ||
6 | B |
PAWLAK Zbigniew TOBOREK Wiesław |
X |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 18:16) | ||
10 | C | PAWLAK Zbigniew | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
13 | B | TOBOREK Wiesław | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 4:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 18:00 88. ULKS Ciechów 2 - UKS Impuls Kłodzko 10:8 |
|||||||
4 | D | BŁASZKIEWICZ Jacek | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
X |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
2:3 (4:11, 5:11, 11:7, 11:9, 4:11) | ||
10 | C | FLORCZAK Jerzy | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 8:11) | ||
13 | B | KUROWSKI Mariusz | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:6, 3:11, 6:11, 8:11) | ||
15 | A | BOROWIAK Daniel | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-03-23 10:00 91. UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice 3:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:13) | ||
5 | A |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
W |
SKRZYPIEC Wiesław JABŁOŃSKI Daniel |
3:1 (9:11, 11:2, 11:9, 11:4) | ||
7 | A | DUBIK Mateusz | X | SKRZYPIEC Wiesław | 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:6) | ||
11 | A | DUBIK Mateusz | Y | BORSZOWSKI Paweł | 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) |