Małgorzata Wojewódka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: ULKS Ślęża Wiry
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
9. MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
4   D ZAGAJEWSKI Stanisław Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇓
6   B DZIOBEK Michał
GRABOWSKI Jarosław
X PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇓
10   C DZIOBEK Michał Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:6, 15:13) ⇓
13   B DUSZA Mirosław Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
14. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice II 10:3
6   B PACHOLEC Marcin
WOJEWÓDKA Małgorzata
X KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:7) ⇑
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z TYRKA Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W BRODACKI Sławomir 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
18. UKS Impuls Kłodzko - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
1   A KULAK Ryszard W WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
5   A KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
W PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:3, 11:5, 11:3) ⇓
8   B DUBIK Mateusz W WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
21. ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
8   B WOJEWÓDKA Małgorzata W KRUPA Albert 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00
27. ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
6   B PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
X PACHOLEC Marcin
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇓
10   C KUPCZAK Jacek Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:1, 11:6) ⇓
13   B GĄSIOR Krzysztof Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:7, 11:4) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
33. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice I 0:10
3   C WOJEWÓDKA Małgorzata Y SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
X SKRZYPIEC Wiesław
CZARNECKI Leszek
0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇓
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z JABŁOŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
39. MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
3   C KWAŚNIK Artur Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇓
6   B BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
X PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
9   D DYC Bolesław Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00
45. DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry I 9:9
2   B ZAWADA Radosław X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
5   A BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
W PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:2) ⇓
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
14   D BOREK Arkadiusz X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:5, 11:4, 17:15) ⇓
18   C ŁYŻWA Szymon X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
50. ULKS Ślęża Wiry II - ULKS Ślęża Wiry I 8:10
3   C KRAJEWSKI Krzysztof Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 8:11, 11:7) ⇓
5   A HAŁUSZKO Wiktoria
KRZYWY Aleksander
W PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 8:11) ⇑
9   D WOLAŃSKI Robert Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
11   A PETRYKÓW Stanisław Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:8) ⇓
17   B KRZYWY Aleksander Y WOJEWÓDKA Małgorzata 2:3 (11:7, 10:12, 11:13, 11:8, 7:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00
54. ULKS Ślęża Wiry I - MKS Orzeł Wałbrzych 7:10
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W CHARCZUK Bogusław
GRABOWSKI Jarosław
1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 3:11) ⇓
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W GRABOWSKI Jarosław 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
59. UKS Ludwikowice II - ULKS Ślęża Wiry I 4:10
3   C ROZUMKIEWICZ Paweł Y WOJEWÓDKA Małgorzata 1:3 (4:11, 9:11, 11:5, 3:11) ⇑
6   B BRODACKI Łukasz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
X PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
9   D KACZUGA Tomasz Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (11:4, 11:8, 7:11, 8:11, 11:7) ⇓
11   A BRODACKI Łukasz Y WOJEWÓDKA Małgorzata 2:3 (12:14, 11:7, 11:7, 8:11, 10:12) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 14:00
63. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Impuls Kłodzko 2:10
3   C WOJEWÓDKA Małgorzata Y JAWORSKI Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇓
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W KWIATKOWSKI Konrad
PODYMA Karolina
1:3 (9:11, 10:12, 19:17, 7:11) ⇓
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z KULAK Ryszard 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W PODYMA Karolina 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
66. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
4   D WOJTASZEK Grzegorz Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
X STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
10   C PUSZ Mariusz Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-31 17:00
72. ULKS Ślęża Wiry I - ZTS Ząbkowice Śląskie 6:10
3   C WOJEWÓDKA Małgorzata Y CHUCHRA Radosław 1:3 (11:13, 12:10, 7:11, 7:11) ⇓
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W CHUCHRA Radosław
PAŁĘGA Mirosław
2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 12:10, 8:11) ⇓
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z POLAK Tomasz 1:3 (12:10, 8:11, 11:13, 6:11) ⇓
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W PASTERNAK Jacek 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 11:13) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
78. UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
3   C CZARNECKI Leszek Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
9   D SKRZYPIEC Wiesław Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
84. ULKS Ślęża Wiry I - MLKS Sudety Międzylesie 9:9
4   D WOJEWÓDKA Małgorzata Z JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
6   B PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
X JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑
9   D WOJEWÓDKA Małgorzata Y SERAFINOWICZ Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
14   D WOJEWÓDKA Małgorzata X KWAŚNIK Artur 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
16   D WOJEWÓDKA Małgorzata W BIELAK Sławomir 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇓