Numer zawodnika: | 407 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2004 |
Przynależność klubowa: | DKTS Topspin Dzierżoniów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 50735 |
Numer licencji okres.: | 3505 |
Data wydania: | 29.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 6. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Radunia Tąpadła 3:10 |
|||||||
2 | B | ŁYŻWA Szymon | X | ZWIERZYŃSKI Jan | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
KOPROWSKI Miłosz ŁYŻWA Szymon |
X |
SZUSTKA Łukasz ZWIERZYŃSKI Jan |
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | ŁYŻWA Szymon | W | DROZD Michał | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
13 | B | ŁYŻWA Szymon | Z | SZUSTKA Łukasz | 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 10. KS Lechia Ołdrzychowice - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:8 |
|||||||
3 | C | URBAN Przemysław | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:2 (6:11, 6:11, 11:3, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
GRZEBIENIOWSKI Bartosz URBAN Przemysław |
X |
KOPROWSKI Miłosz ŁYŻWA Szymon |
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
9 | D | BIELECKA Ewelina | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) | ||
11 | A | GALUK Sebastian | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:1 (11:7, 11:6, 3:11, 11:6) | ||
17 | B | GRZEBIENIOWSKI Bartosz | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:2 (11:9, 8:11, 11:13, 11:9, 11:7) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 15:00 15. DKTS Topspin Dzierżoniów - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6 |
|||||||
3 | C | ŁYŻWA Szymon | Y | CHUCHRA Radosław | 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 4:11) | ||
5 | A |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
W |
PASTERNAK Jacek CHUCHRA Radosław |
3:1 (14:16, 11:8, 11:4, 11:9) | ||
10 | C | ŁYŻWA Szymon | Z | PAŁĘGA Mirosław | 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 13:00 24. DKTS Topspin Dzierżoniów - AKS Strzegom 10:3 |
|||||||
5 | A |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
W |
ABRAMCZUK Albert DYMURA Alicja |
2:3 (11:8, 4:11, 13:11, 6:11, 6:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 28. UKS Ludwikowice 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10 |
|||||||
3 | C | SKRZYPIEC Wiesław | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) | ||
5 | A |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
W |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) | ||
9 | D | ZIELIŃSKI Daniel | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) | ||
11 | A | ŁABA Kazimierz | Y | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 09:00 29. LZS Płomień Makowice 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:1 |
|||||||
2 | B | STODOLNY Sławomir | X | ŁYŻWA Szymon | 3:1 (11:4, 11:2, 8:11, 11:6) | ||
6 | B |
STODOLNY Sławomir KELLER Łukasz |
X |
KORNECKI Andrzej ŁYŻWA Szymon |
3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | MALISZ Rafał | X | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 33. DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10 |
|||||||
6 | B |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
X |
PUSZ Mariusz WOJTASZEK Grzegorz |
1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 15:00 47. DKTS Topspin Dzierżoniów - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
5 | A |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
W |
BYSTRZYCKI Tomasz MACHELA Maciej |
3:0 (11:4, 11:5, 11:7) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 51. ZTS Ząbkowice Śląskie - DKTS Topspin Dzierżoniów 7:10 |
|||||||
5 | A |
CHUCHRA Radosław KWAŚNIK Tomasz |
W |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
3:2 (11:5, 11:4, 10:12, 6:11, 11:9) | ||
12 | C | PAŁĘGA Mirosław | W | ŁYŻWA Szymon | 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
16 | D | KUPCZAK Jacek | W | ŁYŻWA Szymon | 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 15:00 55. DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry 9:9 |
|||||||
6 | B |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
X |
CHARCZUK Bogusław SEMPRYK Robert |
1:3 (11:6, 3:11, 7:11, 9:11) | ||
16 | D | ŁYŻWA Szymon | W | KRASUCKI Artur | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 15:00 ⇨ 2024-03-23 15:00 65. DKTS Topspin Dzierżoniów - LZS Płomień Makowice 2 10:6 |
|||||||
2 | B | ŁYŻWA Szymon | X | STUDNICKI Dominik | 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) | ||
6 | B |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
X |
OKRZESIK Krzysztof MALISZ Rafał |
0:3 (4:11, 10:12, 9:11) | ||
8 | B | ŁYŻWA Szymon | W | MALISZ Rafał | 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) | ||
13 | B | ŁYŻWA Szymon | Z | OKRZESIK Krzysztof | 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 6:11) |