Oliwia Neter
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: MLKS Sudety Międzylesie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
2. LZS Płomień Makowice II - MLKS Sudety Międzylesie II 9:9
4   D KONARSKA Martyna Z NETER Oliwia 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B WIECZOREK Daniel
DRATWA Kacper
X NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
0:3 (8:11, 3:11, 3:11) ⇑
10   C STUDNICKI Dominik Z NETER Oliwia 3:1 (5:11, 11:8, 11:9, 11:6) ⇓
13   B DRATWA Kacper Z NETER Oliwia 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
15   A WIECZOREK Daniel Z NETER Oliwia 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 8:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
6. MLKS Sudety Międzylesie II - UKS Impuls Kłodzko II 4:10
1   A NETER Oliwia W MINKINIA Jacek 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 10:12, 2:11) ⇓
6   B NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
X MINKINIA Jacek
MOTYKA Julian
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
7   A NETER Oliwia X MOTYKA Julian 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
11   A NETER Oliwia Y MOTYKA Jerzy 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
9. UKS Impuls Kłodzko III - MLKS Sudety Międzylesie II 3:10
4   D BOCHOWICZ Oliwier Z NETER Oliwia 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
6   B KWIATKOWSKI Wojciech
BOCHOWICZ Oliwier
X NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
10   C BOCHOWICZ Paweł Z NETER Oliwia 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 4:11) ⇑
13   B KWIATKOWSKI Wojciech Z NETER Oliwia 2:3 (11:2, 4:11, 11:9, 12:14, 5:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00
28. UKS Ludwikowice I - MLKS Sudety Międzylesie 10:6
2   B KWASZYŃSKI Daniel X NETER Oliwia 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
6   B SKRZYPIEC Wiesław
KWASZYŃSKI Daniel
X DYC Bolesław
NETER Oliwia
3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:9) ⇓
7   A CZARNECKI Leszek X NETER Oliwia 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
14   D ŁABA Kazimierz X NETER Oliwia 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
34. MLKS Sudety Międzylesie - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:5
3   C NETER Oliwia Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) ⇑
6   B DYC Bolesław
NETER Oliwia
X BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
10   C NETER Oliwia Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 7:11) ⇓
12   C NETER Oliwia W BOREK Arkadiusz 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 8:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-11 12:00
20. MLKS Sudety Międzylesie II - MKS Nysa Kłodzko 2:10
2   B NETER Oliwia X SOBOTA Jan 3:2 (10:12, 11:2, 11:2, 11:13, 11:5) ⇑
5   A ZADOROŻNY Bogusław
NETER Oliwia
W BEDNARSKI Sławomir
WENC Adam
1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇓
8   B NETER Oliwia W BARGIEL Sebastian 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00
44. ULKS Ślęża Wiry II - MLKS Sudety Międzylesie 0:10
2   B KRZYWY Aleksander X NETER Oliwia 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B PETRYKÓW Stanisław
KRZYWY Aleksander
X DYC Bolesław
NETER Oliwia
1:3 (13:11, 8:11, 7:11, 10:12) ⇑
7   A HAŁUSZKO Wiktoria X NETER Oliwia 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
49. MKS Orzeł Wałbrzych - MLKS Sudety Międzylesie 4:10
2   B DUSZA Mirosław X NETER Oliwia 3:1 (11:3, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B CHARCZUK Bogusław
DZIOBEK Krzysztof
X DYC Bolesław
NETER Oliwia
3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:5, 11:8) ⇓
7   A SEMPRYK Robert X NETER Oliwia 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) ⇓
14   D DZIOBEK Krzysztof X NETER Oliwia 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 14:16) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-02-09 18:00
27. UKS Impuls Kłodzko II - MLKS Sudety Międzylesie II 0:10 walkower
3   C KWIATKOWSKI Konrad Y NETER Oliwia 3:2 (11:6, 11:13, 11:5, 9:11, 13:11) -
6   B MINKINIA Jacek
KWIATKOWSKI Konrad
X NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
0:3 (7:11, 4:11, 9:11) -
9   D STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad Y NETER Oliwia 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8) -
11   A MINKINIA Jacek Y NETER Oliwia 1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 7:11) -
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-19 12:00
30. MLKS Sudety Międzylesie II - UKS Impuls Kłodzko III 10:0
3   C NETER Oliwia Y KWIATKOWSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
6   B NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
X KWIATKOWSKI Wojciech
BOCHOWICZ Oliwier
3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 11:5) ⇑
10   C NETER Oliwia Z MACHELA Maciej 3:1 (7:11, 11:9, 11:3, 11:9) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-04-09 12:00
36. DKTS Topspin Dzierżoniów II - MLKS Sudety Międzylesie II 7:10
3   C KUBACKI Łukasz Y NETER Oliwia 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B KURZYP Krzysztof
SZUMIEŁ Damian
X ZADOROŻNY Bogusław
NETER Oliwia
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
9   D SZUMIEŁ Damian Y NETER Oliwia 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇑
11   A KURZYP Krzysztof Y NETER Oliwia 1:3 (9:11, 8:11, 18:16, 7:11) ⇑
17   B DOJNIKOWSKI Roman Y NETER Oliwia 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-23 12:00
37. MLKS Sudety Międzylesie II - KS Lechia Ołdrzychowice 7:10
4   D NETER Oliwia Z URBAN Przemysław 3:2 (11:9, 14:12, 4:11, 6:11, 11:6) ⇑
6   B NETER Oliwia
SUŁAWA Katarzyna
X GRZEBIENIOWSKI Bartosz
URBAN Przemysław
2:3 (3:11, 10:12, 11:5, 11:8, 4:11) ⇓
9   D NETER Oliwia Y BAC Łukasz 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇓
14   D NETER Oliwia X WNUK Grzegorz 3:0 (13:11, 11:5, 11:5) ⇑
16   D NETER Oliwia W GRZEBIENIOWSKI Bartosz 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 4:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-05-14 12:00
41. MKS Nysa Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie II 10:7
4   D DĄBROWSKI Roman Z NETER Oliwia 2:3 (11:7, 11:9, 7:11, 10:12, 7:11) ⇑
6   B BARGIEL Sebastian
SOBOTA Jan
X BZOWY Grzegorz
NETER Oliwia
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
10   C BEDNARSKI Sławomir Z NETER Oliwia 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
13   B BARGIEL Sebastian Z NETER Oliwia 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇑