Numer zawodnika: | 1476 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1992 |
Przynależność klubowa: | UKS Radunia Tąpadła |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 24770 |
Numer licencji okres.: | 4792 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 6. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Radunia Tąpadła 3:10 |
|||||||
2 | B | ŁYŻWA Szymon | X | ZWIERZYŃSKI Jan | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
KOPROWSKI Miłosz ŁYŻWA Szymon |
X |
SZUSTKA Łukasz ZWIERZYŃSKI Jan |
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (11:7, 7:11, 11:13, 13:11, 4:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 9. UKS Radunia Tąpadła - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7 |
|||||||
6 | B |
SZUSTKA Łukasz ZWIERZYŃSKI Jan |
X |
KRUPA Albert MEISSNER Karol |
3:1 (6:11, 11:6, 11:3, 11:8) | ||
10 | C | ZWIERZYŃSKI Jan | Z | MEISSNER Karol | 3:1 (13:11, 8:11, 12:10, 11:8) | ||
12 | C | ZWIERZYŃSKI Jan | W | KRUPA Albert | 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 18:30 ⇨ 2024-01-29 18:30 50. UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 2 10:6 |
|||||||
4 | D | ZWIERZYŃSKI Jan | Z | OKRZESIK Krzysztof | 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
DROZD Michał ZWIERZYŃSKI Jan |
W |
OKRZESIK Krzysztof MALISZ Rafał |
3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 16:14) | ||
9 | D | ZWIERZYŃSKI Jan | Y | STODOLNY Sławomir | 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:6) | ||
14 | D | ZWIERZYŃSKI Jan | X | KELLER Łukasz | 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) | ||
16 | D | ZWIERZYŃSKI Jan | W | MALISZ Rafał | 3:2 (6:11, 10:12, 11:7, 11:8, 13:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-02-02 19:00 66. UKS Ludwikowice 2 - UKS Radunia Tąpadła 9:9 |
|||||||
4 | D | ZIELIŃSKI Daniel | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:9, 6:11) | ||
6 | B |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
X |
ZWIERZYŃSKI Jan CAL Radosław |
2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 8:11, 6:11) | ||
10 | C | CZARNECKI Leszek | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 10:12, 11:7) | ||
13 | B | ŁABA Kazimierz | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 11:8) | ||
15 | A | SKRZYPIEC Wiesław | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:9, 7:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 39. ULKS Ślęża Wiry - UKS Radunia Tąpadła 9:9 |
|||||||
4 | D | CHARCZUK Bogusław | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) | ||
5 | A |
CHARCZUK Bogusław SEMPRYK Robert |
W |
DROZD Michał ZWIERZYŃSKI Jan |
3:1 (11:4, 6:11, 11:2, 11:6) | ||
10 | C | MARCINISZYN Janusz | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 8:11) | ||
13 | B | SEMPRYK Robert | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 8:11) | ||
15 | A | KRASUCKI Artur | Z | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (12:14, 11:8, 11:6, 10:12, 7:11) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
772 | CHARCZUK Bogusław | 1965 |
858 | CZARNECKI Leszek | 1957 |
747 | KACZMAREK Mariusz | 1973 |
1280 | KELLER Łukasz | 1983 |
500 | KICIŃSKI Maciej | 2000 |
405 | KORNECKI Arkadiusz | 2007 |
1174 | KRASUCKI Artur | 1963 |
266 | KRUPA Albert | 1971 |
864 | ŁABA Kazimierz | 1962 |
407 | ŁYŻWA Szymon | 2004 |
1279 | MALISZ Rafał | 1990 |
1176 | MARCINISZYN Janusz | 1965 |
269 | MEISSNER Karol | 1983 |
385 | MIELKO Piotr | 1979 |
493 | MUCHA Łukasz | 1981 |
1276 | OKRZESIK Krzysztof | 1984 |
505 | PIÓRKOWSKI Marcin | 1985 |
777 | SEMPRYK Robert | 1974 |
432 | SKRZYPIEC Wiesław | 1962 |
149 | SOBIESZEK Bogumił | 2005 |
1184 | STODOLNY Sławomir | 1967 |
753 | ŚLIWIŃSKI Maciej | 1989 |
391 | WŁODARCZYK Kacper | 2001 |
869 | ZIELIŃSKI Daniel | 1974 |