Filip Muszyński
Numer zawodnika: 118
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: TKS Granit Strzelin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 2716
Numer licencji okres.: 3268
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00
6. TKS Granit Strzelin 2 - MKS Wolavia Wołów 2 4:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W HOŁODNIUK Paulina 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
5   A MUSZYŃSKI Filip
WNĘK Sławomir
W WŁODARCZYK Kacper
WOJTYŁA Aleksandra
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
7   A MUSZYŃSKI Filip X WOJTYŁA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
11. ULKS ŻOK Żmigród - TKS Granit Strzelin 2 10:0
4   D GAJKOWSKI Mateusz Z MUSZYŃSKI Filip 3:2 (11:6, 10:12, 6:11, 11:7, 14:12) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
X BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 11:7) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00
16. TKS Granit Strzelin 2 - UKS Orzeł Prusice 5:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W OGUNSOLA Oluwatobi 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) ⇑
5   A MUSZYŃSKI Filip
WNĘK Sławomir
W CZUB Zdzisław
OGUNSOLA Oluwatobi
0:3 (5:11, 10:12, 9:11) ⇓
7   A MUSZYŃSKI Filip X CZUB Zdzisław 3:0 (15:13, 14:12, 11:7) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
15   A MUSZYŃSKI Filip Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-31 18:15 ⇨ 2023-11-12 17:00
21. TKS Granit Strzelin 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 10:7
1   A MUSZYŃSKI Filip W ZARAZA Krzysztof 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) ⇓
5   A MUSZYŃSKI Filip
SOBKÓW Zbigniew
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ZARAZA Krzysztof
3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 19:17) ⇑
7   A MUSZYŃSKI Filip X WOŁK Sławomir 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 13:11) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y GAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:7) ⇑
15   A MUSZYŃSKI Filip Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 14:00 ⇨ 2023-11-17 18:30
26. TKS Granit Strzelin 2 - KU AZS UE Wrocław 3 0:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W MALARZ Dawid 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) ⇓
5   A BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
W MALARZ Dawid
ZYNA Julia
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
31. LZS Trzebnica - TKS Granit Strzelin 2 10:4
4   D BIAŁEK Marek Z MUSZYŃSKI Filip 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:5) ⇓
6   B ANIOŁEK Mirosław
KACA Andrzej
X MUSZYŃSKI Filip
STANEK Mateusz
2:3 (11:8, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C ANIOŁEK Mirosław Z MUSZYŃSKI Filip 0:3 (5:11, 1:11, 8:11) ⇑
13   B CHMIELEWSKI Piotr Z MUSZYŃSKI Filip 3:0 (11:8, 16:14, 11:5) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00
40. TKS Granit Strzelin 2 - KS Ajde Oleśnica 5:10
4   D MUSZYŃSKI Filip Z LASKOWSKI Piotr 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
5   A BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
W URBANOWICZ Paweł
PUSTÓŁ Piotr
3:1 (11:3, 5:11, 11:4, 11:5) ⇑
9   D MUSZYŃSKI Filip Y JANKOWSKI Mariusz 3:2 (11:9, 11:9, 10:12, 12:14, 11:7) ⇑
14   D MUSZYŃSKI Filip X URBANOWICZ Paweł 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30
53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 5:11) ⇓
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
7   A MUSZYŃSKI Filip X KOWALSKI Rafał 0:3 (8:11, 12:14, 3:11) ⇓
11   A MUSZYŃSKI Filip Y MUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 ⇨ 2024-01-06 10:00
47. LKS Odra Entire M Głoska 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4
4   D STASZCZYK Jakub Z MUSZYŃSKI Filip 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 4:11) ⇑
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
10   C KUCHARSKI Franciszek Z MUSZYŃSKI Filip 2:3 (5:11, 12:10, 6:11, 11:6, 4:11) ⇑
13   B GROCHOLSKI Miłosz Z MUSZYŃSKI Filip 3:1 (12:10, 11:6, 10:12, 12:10) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
60. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4
3   C MIŚ Robert Y MUSZYŃSKI Filip 2:3 (11:5, 11:6, 4:11, 5:11, 10:12) ⇑
6   B CUBER Mariusz
MIŚ Robert
X JUREK Szymon
MUSZYŃSKI Filip
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
9   D SMOLIŃSKI Mateusz Y MUSZYŃSKI Filip 3:0 (12:10, 11:3, 11:3) ⇓
11   A CUBER Mariusz Y MUSZYŃSKI Filip 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 7:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 14:00
66. TKS Granit Strzelin 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 3:10
4   D MUSZYŃSKI Filip Z PRZYBOROWSKI Piotr 2:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:6, 8:11) ⇓
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X DĘBSKI Jerzy
KŁUDKOWSKI Bartosz
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) ⇓
9   D MUSZYŃSKI Filip Y DĘBSKI Jerzy 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
79. TKS Granit Strzelin 2 - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W KUPCZYK Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:8) ⇑
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A MUSZYŃSKI Filip X SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:3, 11:13, 8:11, 10:12) ⇓
11   A MUSZYŃSKI Filip Y CHORZĘPA Paweł 3:2 (5:11, 11:9, 4:11, 11:8, 12:10) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 14:00 ⇨ 2024-03-09 10:00
84. TKS Granit Strzelin 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W SMOLIŃSKI Mateusz 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 15:13) ⇑
5   A BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
W SMOLIŃSKI Mateusz
CENTNER Mariusz
3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
7   A MUSZYŃSKI Filip X CENTNER Mariusz 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 5:11) ⇓
11   A MUSZYŃSKI Filip Y MIŚ Robert 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) ⇑
15   A MUSZYŃSKI Filip Z CUBER Mariusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
89. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:0
4   D BUCHTA Daniel Z MUSZYŃSKI Filip 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
6   B DĘBSKI Jerzy
PRZYBOROWSKI Piotr
X BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:8) ⇓
10   C KOWNACKI Rafał Z MUSZYŃSKI Filip 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 ⇨ 2024-04-04 19:00
94. KS Ajde Oleśnica - TKS Granit Strzelin 2 10:3
1   A SZCZEPANIAK Adrian W MUSZYŃSKI Filip 2:3 (9:11, 11:5, 6:11, 11:8, 6:11) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W MUSZYŃSKI Filip
WAGNER Dariusz
3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:9) ⇓
8   B URBANOWICZ Paweł W MUSZYŃSKI Filip 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 9:11) ⇑
12   C PUSTÓŁ Piotr W MUSZYŃSKI Filip 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:30
102. LZS Orion Branda Szewce 3 - TKS Granit Strzelin 2 10:7
1   A STEPUCH Dominik W MUSZYŃSKI Filip 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 6:11) ⇑
6   B STEPUCH Dominik
WĄSICKI Jakub
X MUSZYŃSKI Filip
WAGNER Dariusz
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
8   B GAWŁOWSKI Krzysztof W MUSZYŃSKI Filip 0:3 (7:11, 12:14, 5:11) ⇑
12   C WĄSICKI Jakub W MUSZYŃSKI Filip 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇑
16   D ZARAZA Krzysztof W MUSZYŃSKI Filip 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
698 BERESTECKI Krystian 1997
599 BIAŁEK Marek 1970
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
857 BRODACKI Sławomir 1991
1043 BUCHTA Daniel 1980
113 BURGER Dariusz 1994
813 CENTNER Mariusz 2001
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1718 CIESIELSKI Arkadiusz 1995
814 CUBER Mariusz 1975
858 CZARNECKI Leszek 1957
634 CZUB Zdzisław 1968
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
288 DUBIK Mateusz 1992
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1340 GADZIŃSKI Jacek 1988
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
96 GŁAZOWSKI Kacper 2005
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
126 GRUBIAK Tymoteusz 1992
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
860 JABŁOŃSKI Daniel 1980
582 JANKOWSKI Mariusz 1980
115 JASKULSKI Grzegorz 1965
747 KACZMAREK Mariusz 1973
499 KAŁWAK Mateusz 1983
219 KORUS Marcin 1986
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1277 KUC Roman 1983
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
214 KULAK Ryszard 1965
963 KUPCZYK Michał 1989
863 KWASZYŃSKI Daniel 1997
298 KWIATKOWSKI Konrad 2004
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1346 LEHR Mateusz 1985
864 ŁABA Kazimierz 1962
146 MALARZ Dawid 2008
1281 MALISZ Robert 1989
637 MAMROŁ Paweł 1977
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
817 MIŚ Robert 1968
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
1389 MUŁA Mateusz 1993
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
550 NUCHCHART Sitisak 2004
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
300 PODYMA Karolina 2005
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
119 PUDLIS Cezary 1974
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
586 PYTKO Bartosz 1986
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
587 RUSEK Grzegorz 1982
432 SKRZYPIEC Wiesław 1962
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
373 STASZCZYK Jakub 2008
751 STEPUCH Dominik 1995
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1278 STODOLICA Mirosław 1973
1353 SZANDAŁA Bogusław 1980
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
821 SZPITALNY Tomasz 1986
643 SZULC Tomasz 1977
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
633 ŚPIEWAK Kamil 1990
754 ŚWIDER Paweł 1994
1061 TOBOREK Wiesław 1957
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
594 URBANOWICZ Paweł 1982
755 WĄSICKI Jakub 1997
392 WOJTYŁA Aleksandra 1996
393 WOJTYŁA Damian 1997
756 WOŁK Jędrzej 1993
757 WOŁK Sławomir 1962
822 WOŹNY Zbigniew 1981
778 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956
411 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005
758 ZARAZA Krzysztof 1997
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1824 ZYNA Julia 2008