KS Ajde Oleśnica II (M)
Klub: KS Ajde Oleśnica
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala główna - OKR ATOL, Kochanowskiego 2, 56-400 Oleśnica
Hala rezerwowa - Wileńska 36, 56-400 Oleśnica
Sprzęt: TSP CP40+, Tibhar Smash 28/R ITTF 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paulina Szczepanek (tel. 692 555 180)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BEDNARSKI Damian 1986 M 6972 08.09.2021 579 06.10.2021
2 GRONCZEWSKI Andrzej 1959 M 6973 08.09.2021 580 18.10.2021
3 HOŁDA Marian 1949 M 6974 08.09.2021 581 06.10.2021
4 KOSTRZEWA Łukasz 1975 M 6976 08.09.2021 583 06.10.2021
5 KOWALCZYK Magdalena 1982 K 6971 08.09.2021 578 04.12.2021
6 MROCZKOWSKI Michał 1986 M 6978 08.09.2021 585 18.10.2021
7 PUSTÓŁ Piotr 1972 M 10603 07.10.2021 1158 12.10.2021
8 SIERADZKI Sebastian 1976 M 6981 08.09.2021 588 06.10.2021
9 SOKOŁOWSKI Ryszard 1960 M 6982 08.09.2021 589 06.10.2021
10 TOMASZEWSKI Adam 1978 M 6985 08.09.2021 592 18.10.2021
11 WAŚNIEWSKI Piotr 2001 M 6989 08.09.2021 596 30.10.2021
12 ZIENIEWICZ Andrzej 1964 M 6990 08.09.2021 597 06.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WR 1/1 2021-10-09 10:00 KS Ajde Oleśnica I - KS Ajde Oleśnica II 10:0🏓 ⇓
2 4WR 1/2 2021-10-20 18:00 MKS Wolavia Wołów II - KS Ajde Oleśnica II 10:3🏓 ⇓
3 4WR 1/3 2021-10-30 12:00 KS Ajde Oleśnica II - LZS Trzebnica 9:9🏓 ⇔
4 4WR 1/4 2021-11-06 14:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II - KS Ajde Oleśnica II 10:0🏓 ⇓
5 4WR 1/5 2021-11-20 10:00 Hasta La Vista Wrocław - KS Ajde Oleśnica II 10:5🏓 ⇓
6 4WR 1/7 2021-12-04 12:00 KS Ajde Oleśnica II - TKS Granit Strzelin II 1:10🏓 ⇓
7 4WR 1/8 2021-12-11 12:00 LZS Orion Branda Psary II - KS Ajde Oleśnica II 10:1🏓 ⇓
8 4WR 1/9 2021-12-18 12:00 KS Ajde Oleśnica II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 1:10🏓 ⇓
9 4WR 2/10 2022-01-12 17:00 KS Ajde Oleśnica II - KS Ajde Oleśnica I 2:10🏓 ⇓
10 4WR 2/11 2022-02-12 10:00 KS Ajde Oleśnica II - MKS Wolavia Wołów II 0:10🏓 ⇓
11 4WR 2/12 2022-02-19 14:00 LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica II 10:1🏓 ⇓
12 4WR 2/13 2022-02-26 12:00 KS Ajde Oleśnica II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II 5:10🏓 ⇓
13 4WR 2/14 2022-03-12 10:00 KS Ajde Oleśnica II - Hasta La Vista Wrocław 7:10🏓 ⇓
14 4WR 2/16 2022-04-09 14:00 TKS Granit Strzelin II - KS Ajde Oleśnica II 10:3🏓 ⇓
15 4WR 2/17 2022-04-23 12:00 KS Ajde Oleśnica II - LZS Orion Branda Psary II 1:10🏓 ⇓
16 4WR 2/18 2022-05-14 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KS Ajde Oleśnica II 10:1🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 (W) KS Ajde Oleśnica I 0,0   0,0         0,0 0,0     0,0 0
2 (W) MKS Wolavia Wołów II           2,0 0,0   0,0     1,0 3
3 (D) LZS Trzebnica 0,0   2,0       1,5       2,0 3,5 9
4 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II 0,0         0,0 0,0         0,0 0
5 (W) Hasta La Vista Wrocław     1,0 0,0   1,0           3,0 5
6 (D) TKS Granit Strzelin II     0,0   0,0   0,5 0,0 0,0     0,5 1
7 (W) LZS Orion Branda Psary II         0,0 0,0 1,0         0,0 1
8 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie           0,0 0,0 0,0       1,0 1
9 (D) KS Ajde Oleśnica I           0,5 0,0 0,5 0,0     1,0 2
10 (D) MKS Wolavia Wołów II 0,0       0,0   0,0 0,0         0
11 (W) LZS Trzebnica 0,0         1,0 0,0         0,0 1
12 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II           0,0 2,5     0,0   2,5 5
13 (D) Hasta La Vista Wrocław 0,0   3,0   0,0 1,0 3,0           7
14 (W) TKS Granit Strzelin II           1,0 0,0     1,0   1,0 3
15 (D) LZS Orion Branda Psary II   1,0 0,0       0,0 0,0         1
16 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie   0,0       0,0       0,0   1,0 1
Razem 0,0 1,0 6,0 0,0 0,0 6,5 8,5 0,5 0,0 1,0 2,0 14,5 40
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BEDNARSKI Damian 1986 M 6972 08.09.2021 579
2 GRONCZEWSKI Andrzej 1959 M 6973 08.09.2021 580
3 HOŁDA Marian 1949 M 6974 08.09.2021 581
4 KOSTRZEWA Łukasz 1975 M 6976 08.09.2021 583
5 KOWALCZYK Magdalena 1982 K 6971 08.09.2021 578
6 MROCZKOWSKI Michał 1986 M 6978 08.09.2021 585
7 PUSTÓŁ Piotr 1972 M 10603 07.10.2021 1158
8 SIERADZKI Sebastian 1976 M 6981 08.09.2021 588
9 SOKOŁOWSKI Ryszard 1960 M 6982 08.09.2021 589
10 TOMASZEWSKI Adam 1978 M 6985 08.09.2021 592
11 WAŚNIEWSKI Piotr 2001 M 6989 08.09.2021 596
12 ZIENIEWICZ Andrzej 1964 M 6990 08.09.2021 597