IV liga Wrocław
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-16 18:30 42 TKS Granit Strzelin II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II 9:9
1   A BEDNARSKA-WNĘK Anna W CUBER Mariusz 3:2 (11:7, 7:11, 13:11, 8:11, 11:7) 1:0
2   B BALD Andrzej X WOŹNY Zbigniew 0:3 (12:14, 6:11, 10:12) 1:1
3   C HUMELT Krzysztof Y KISIEL Marek 3:2 (11:4, 8:11, 12:10, 7:11, 11:6) 2:1
4   D MARCZUK Marek Z MYŚLIWIEC Dariusz 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 2:2
5   A BALD Andrzej
MARCZUK Marek
W MYŚLIWIEC Dariusz
WOŹNY Zbigniew
2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 11:9, 10:12) 2:3
6   B HUMELT Krzysztof
BEDNARSKA-WNĘK Anna
X CUBER Mariusz
KISIEL Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:3
7   A BEDNARSKA-WNĘK Anna X WOŹNY Zbigniew 3:1 (1:11, 11:9, 11:7, 11:9) 4:3
8   B BALD Andrzej W CUBER Mariusz 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 8:11) 4:4
9   D MARCZUK Marek Y KISIEL Marek 1:3 (9:11, 7:11, 14:12, 7:11) 4:5
10   C HUMELT Krzysztof Z MYŚLIWIEC Dariusz 2:3 (7:11, 12:10, 11:6, 5:11, 5:11) 4:6
11   A BEDNARSKA-WNĘK Anna Y KISIEL Marek 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 5:6
12   C HUMELT Krzysztof W CUBER Mariusz 3:2 (11:5, 4:11, 11:9, 10:12, 11:4) 6:6
13   B BALD Andrzej Z MYŚLIWIEC Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 6:7
14   D MARCZUK Marek X WOŹNY Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 6:8
15   A BEDNARSKA-WNĘK Anna Z MYŚLIWIEC Dariusz 3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:6) 7:8
16   D MARCZUK Marek W CUBER Mariusz 1:3 (8:11, 5:11, 13:11, 6:11) 7:9
17   B BALD Andrzej Y KISIEL Marek 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:7) 8:9
18   C HUMELT Krzysztof X WOŹNY Zbigniew 3:2 (11:8, 5:11, 12:10, 8:11, 11:7) 9:9
2021-12-18 14:00 43 LZS Trzebnica - LZS Orion Branda Psary II 10:3
1   A CHABIŃSKI Andrzej W WOŁK Jędrzej 2:3 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 11:13) 0:1
2   B BIAŁEK Marek X WĄSICKI Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 1:1
3   C SOBKOWIAK Tomasz Y STEPUCH Dominik 3:1 (11:6, 9:11, 14:12, 11:2) 2:1
4   D CHMIELEWSKI Piotr Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 3:1
5   A BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
W GAWŁOWSKI Krzysztof
STEPUCH Dominik
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 4:1
6   B CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X WĄSICKI Jakub
WOŁK Jędrzej
3:1 (11:4, 11:13, 11:8, 11:8) 5:1
7   A CHABIŃSKI Andrzej X WĄSICKI Jakub 3:2 (6:11, 4:11, 11:8, 15:13, 11:4) 6:1
8   B BIAŁEK Marek W WOŁK Jędrzej 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 6:11) 6:2
9   D CHMIELEWSKI Piotr Y STEPUCH Dominik 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 7:2
10   C SOBKOWIAK Tomasz Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 8:2
11   A KACA Andrzej Y STEPUCH Dominik 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 9:2
12   C SOBKOWIAK Tomasz W WOŁK Jędrzej 0:3 (14:16, 4:11, 7:11) 9:3
13   B BIAŁEK Marek Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (10:12, 12:10, 11:4, 11:5) 10:3
2021-12-18 12:00 44 KS Ajde Oleśnica II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 1:10
1   A PUSTÓŁ Piotr W RAKOCZY Daniel 2:3 (12:10, 6:11, 10:12, 12:10, 6:11) 0:1
2   B ZIENIEWICZ Andrzej X SIELSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 1:1
3   C MROCZKOWSKI Michał Y NIEWIADOMSKI Jarosław 2:3 (7:11, 15:13, 11:6, 4:11, 9:11) 1:2
4   D SIERADZKI Sebastian Z PARSZEWSKI Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 1:3
5   A ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
W RAKOCZY Daniel
NIEWIADOMSKI Jarosław
1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 6:11) 1:4
6   B MROCZKOWSKI Michał
SIERADZKI Sebastian
X PARSZEWSKI Paweł
SIELSKI Paweł
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:5
7   A PUSTÓŁ Piotr X SIELSKI Paweł 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 9:11) 1:6
8   B ZIENIEWICZ Andrzej W RAKOCZY Daniel 0:3 (10:12, 12:14, 9:11) 1:7
9   D SIERADZKI Sebastian Y NIEWIADOMSKI Jarosław 0:3 (5:11, 8:11, 12:14) 1:8
10   C MROCZKOWSKI Michał Z PARSZEWSKI Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 1:9
11   A PUSTÓŁ Piotr Y NIEWIADOMSKI Jarosław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:10
2021-12-18 10:00 45 KS Ajde Oleśnica I - MKS Wolavia Wołów II 10:7
1   A RUSEK Grzegorz W ULATOWSKI Wiktor 1:3 (11:7, 10:12, 11:13, 10:12) 0:1
2   B URBANOWICZ Paweł X ULATOWSKA Anna 3:1 (4:11, 11:5, 11:6, 12:10) 1:1
3   C LASKOWSKI Piotr Y SKAWIŃSKA Nikola 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 2:1
4   D SZCZEPANIAK Adrian Z WOJTYŁA Damian 3:2 (11:9, 5:11, 15:13, 9:11, 18:16) 3:1
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W ULATOWSKI Wiktor
WOJTYŁA Damian
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 3:2
6   B JANKOWSKI Mariusz
LASKOWSKI Piotr
X SKAWIŃSKA Nikola
ULATOWSKA Anna
3:0 (11:6, 11:1, 13:11) 4:2
7   A JANKOWSKI Mariusz X ULATOWSKA Anna 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 5:2
8   B URBANOWICZ Paweł W ULATOWSKI Wiktor 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 5:3
9   D SZCZEPANIAK Adrian Y SKAWIŃSKA Nikola 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 6:3
10   C LASKOWSKI Piotr Z WOJTYŁA Damian 2:3 (1:11, 7:11, 11:6, 11:8, 7:11) 6:4
11   A JANKOWSKI Mariusz Y SKAWIŃSKA Nikola 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 7:4
12   C LASKOWSKI Piotr W ULATOWSKI Wiktor 3:2 (8:11, 11:9, 11:3, 7:11, 11:8) 8:4
13   B URBANOWICZ Paweł Z WOJTYŁA Damian 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 8:11) 8:5
14   D SZCZEPANIAK Adrian X ULATOWSKA Anna 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 8:6
15   A JANKOWSKI Mariusz Z WOJTYŁA Damian 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 8:7
16   D SZCZEPANIAK Adrian W ULATOWSKI Wiktor 3:0 (11:8, 11:7, 11:1) 9:7
17   B URBANOWICZ Paweł Y SKAWIŃSKA Nikola 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 10:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18