IV liga Wrocław
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 WOJTYŁA Damian (MKS Wolavia Wołów II) 52 44 8 143:52 84,62
2 ULATOWSKI Wiktor (MKS Wolavia Wołów II) 53 42 11 135:66 79,25
3 STEPUCH Dominik (LZS Orion Branda Psary II) 49 34 15 117:72 69,39
4 LASKOWSKI Piotr (KS Ajde Oleśnica I) 50 34 16 119:82 68,00
5 MYŚLIWIEC Dariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 53 34 19 128:89 64,15
6 WOŁK Jędrzej (LZS Orion Branda Psary II) 41 31 10 106:54 75,61
7 SZCZEPANIAK Adrian (KS Ajde Oleśnica I) 52 31 21 107:86 59,62
8 CHMIELEWSKI Piotr (LZS Trzebnica) 40 30 10 105:58 75,00
9 PARSZEWSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 28 26 2 80:12 92,86
10 BEDNARSKA-WNĘK Anna (TKS Granit Strzelin II) 32 25 7 85:48 78,13
11 WĄSICKI Jakub (LZS Orion Branda Psary II) 40 25 15 91:70 62,50
12 CHABIŃSKI Andrzej (LZS Trzebnica) 40 25 15 91:71 62,50
13 MIŚ Robert (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 25 22 94:83 53,19
14 MAMROŁ Paweł (Hasta La Vista Wrocław) 48 25 23 96:91 52,08
15 MUSZYŃSKI Filip (TKS Granit Strzelin II) 35 23 12 85:61 65,71
16 HUMELT Krzysztof (TKS Granit Strzelin II) 43 23 20 91:86 53,49
17 STĘŻAŁA Robert (Hasta La Vista Wrocław) 51 23 28 95:106 45,10
18 CUBER Mariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 54 23 31 103:117 42,59
19 BIAŁEK Marek (LZS Trzebnica) 31 22 9 75:47 70,97
20 WOŹNY Zbigniew (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 22 25 92:99 46,81
21 RUSEK Grzegorz (KS Ajde Oleśnica I) 39 21 18 79:72 53,85
22 KOPACZYŃSKI Maciej (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 30 19 11 68:49 63,33
23 NIEWIADOMSKI Jarosław (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 33 19 14 74:58 57,58
24 CWENAR Robert (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 34 19 15 66:65 55,88
25 SOBKOWIAK Tomasz (LZS Trzebnica) 31 17 14 65:59 54,84
26 RAKOCZY Daniel (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 32 16 16 58:62 50,00
27 BALD Andrzej (TKS Granit Strzelin II) 35 15 20 60:71 42,86
28 ULATOWSKA Anna (MKS Wolavia Wołów II) 34 14 20 68:71 41,18
29 URBANOWICZ Paweł (KS Ajde Oleśnica I) 30 13 17 57:58 43,33
30 ZIENIEWICZ Andrzej (KS Ajde Oleśnica II) 36 13 23 56:82 36,11
31 SMOLIŃSKI Mateusz (Hasta La Vista Wrocław) 22 12 10 51:43 54,55
32 GAWŁOWSKI Krzysztof (LZS Orion Branda Psary II) 35 11 24 51:79 31,43
33 PYTKO Bartosz (KS Ajde Oleśnica I) 22 10 12 40:46 45,45
34 SIELSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 29 9 20 43:67 31,03
35 KORZYŃSKI Marek (TKS Granit Strzelin II) 12 8 4 31:21 66,67
36 ZARAZA Krzysztof (LZS Orion Branda Psary II) 12 8 4 30:24 66,67
37 JANKOWSKI Mariusz (KS Ajde Oleśnica I) 21 8 13 34:44 38,10
38 ŚPIEWAK Kamil (Hasta La Vista Wrocław) 22 8 14 37:47 36,36
39 KACA Andrzej (LZS Trzebnica) 25 8 17 40:57 32,00
40 MARCZUK Marek (TKS Granit Strzelin II) 36 8 28 44:96 22,22
41 KWIATEK Łukasz (TKS Granit Strzelin II) 7 7 0 21:3 100,00
42 HOŁODNIUK Paulina (MKS Wolavia Wołów II) 20 7 13 35:49 35,00
43 CZUB Zdzisław (Hasta La Vista Wrocław) 21 7 14 32:47 33,33
44 PUSTÓŁ Piotr (KS Ajde Oleśnica II) 33 7 26 47:84 21,21
45 HOŁDA Marian (KS Ajde Oleśnica II) 15 6 9 24:33 40,00
46 MROCZKOWSKI Michał (KS Ajde Oleśnica II) 28 6 22 34:67 21,43
47 SKAWIŃSKA Nikola (MKS Wolavia Wołów II) 30 6 24 36:77 20,00
48 WOJCIECHOWSKA Aleksandra (MKS Wolavia Wołów II) 10 4 6 14:21 40,00
49 SZULC Tomasz (Hasta La Vista Wrocław) 18 4 14 24:44 22,22
50 CICHOCKI Michał (LZS Orion Branda Psary II) 4 3 1 9:4 75,00
51 BIERNACKI Paweł (LZS Orion Branda Psary II) 4 3 1 9:6 75,00
52 OBOZ Ignacy (Hasta La Vista Wrocław) 8 3 5 11:17 37,50
53 FURMAN Radosław (LZS Orion Branda Psary II) 3 2 1 7:6 66,67
54 NIEMIEC Rafał (LZS Orion Branda Psary II) 4 2 2 8:8 50,00
55 WAŚNIEWSKI Piotr (KS Ajde Oleśnica II) 4 2 2 7:8 50,00
56 KISIEL Marek (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 8 2 6 9:19 25,00
57 GEISHEIMER Arkadiusz (LZS Orion Branda Psary II) 2 1 1 4:5 50,00
58 RZEPECKI Mateusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 4 1 3 5:9 25,00
59 GRONCZEWSKI Andrzej (KS Ajde Oleśnica II) 4 1 3 5:10 25,00
60 TOMASZEWSKI Adam (KS Ajde Oleśnica II) 8 1 7 9:21 12,50
61 PIESIAK Mateusz (Hasta La Vista Wrocław) 8 1 7 4:22 12,50
62 STASZCZYK Jakub (MKS Wolavia Wołów II) 1 0 1 1:3 0,00
63 KUCHARSKI Marcin (LZS Trzebnica) 1 0 1 1:3 0,00
64 WARDZAŁA Wojciech (Hasta La Vista Wrocław) 5 0 5 4:15 0,00
65 KOSTRZEWA Łukasz (KS Ajde Oleśnica II) 4 0 4 3:12 0,00
66 GAWROŃSKI Roman (Hasta La Vista Wrocław) 6 0 6 4:18 0,00
67 WNĘK Sławomir (TKS Granit Strzelin II) 3 0 3 2:9 0,00
68 MRUK Jan (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 3 0 3 2:9 0,00
69 BEDNARSKI Damian (KS Ajde Oleśnica II) 11 0 11 7:33 0,00
70 KARYŚ Krzysztof (LZS Trzebnica) 2 0 2 1:6 0,00
71 ANIOŁEK Mirosław (LZS Trzebnica) 7 0 7 3:21 0,00
72 PILIP Maciej (LZS Trzebnica) 3 0 3 1:9 0,00
73 SIERADZKI Sebastian (KS Ajde Oleśnica II) 10 0 10 3:30 0,00
74 SOKOŁOWSKI Ryszard (KS Ajde Oleśnica II) 5 0 5 1:15 0,00
75 HERC Dariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 7 0 7 1:21 0,00
76 KOWALCZYK Magdalena (KS Ajde Oleśnica II) 9 0 9 0:27 0,00
77 MIKOŁAJCZYK Martyna (TKS Granit Strzelin II) 2 0 2 0:6 0,00
78 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 3 0 3 0:9 0,00
79 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz (TKS Granit Strzelin II) 4 0 4 0:12 0,00
80 OSTROWSKI Rafał (LZS Trzebnica) 6 0 6 0:18 0,00
81 WOŹNIAK Sławomir (LZS Trzebnica) 3 0 3 0:9 0,00
82 WOJTYŁA Joanna (MKS Wolavia Wołów II) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PARSZEWSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 28 26 2 80:12 92,86
2 WOJTYŁA Damian (MKS Wolavia Wołów II) 52 44 8 143:52 84,62
3 ULATOWSKI Wiktor (MKS Wolavia Wołów II) 53 42 11 135:66 79,25
4 BEDNARSKA-WNĘK Anna (TKS Granit Strzelin II) 32 25 7 85:48 78,13
5 WOŁK Jędrzej (LZS Orion Branda Psary II) 41 31 10 106:54 75,61
6 CHMIELEWSKI Piotr (LZS Trzebnica) 40 30 10 105:58 75,00
7 BIAŁEK Marek (LZS Trzebnica) 31 22 9 75:47 70,97
8 STEPUCH Dominik (LZS Orion Branda Psary II) 49 34 15 117:72 69,39
9 LASKOWSKI Piotr (KS Ajde Oleśnica I) 50 34 16 119:82 68,00
10 MUSZYŃSKI Filip (TKS Granit Strzelin II) 35 23 12 85:61 65,71
11 MYŚLIWIEC Dariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 53 34 19 128:89 64,15
12 KOPACZYŃSKI Maciej (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 30 19 11 68:49 63,33
13 WĄSICKI Jakub (LZS Orion Branda Psary II) 40 25 15 91:70 62,50
14 CHABIŃSKI Andrzej (LZS Trzebnica) 40 25 15 91:71 62,50
15 SZCZEPANIAK Adrian (KS Ajde Oleśnica I) 52 31 21 107:86 59,62
16 NIEWIADOMSKI Jarosław (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 33 19 14 74:58 57,58
17 CWENAR Robert (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 34 19 15 66:65 55,88
18 SOBKOWIAK Tomasz (LZS Trzebnica) 31 17 14 65:59 54,84
19 SMOLIŃSKI Mateusz (Hasta La Vista Wrocław) 22 12 10 51:43 54,55
20 RUSEK Grzegorz (KS Ajde Oleśnica I) 39 21 18 79:72 53,85
21 HUMELT Krzysztof (TKS Granit Strzelin II) 43 23 20 91:86 53,49
22 MIŚ Robert (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 25 22 94:83 53,19
23 MAMROŁ Paweł (Hasta La Vista Wrocław) 48 25 23 96:91 52,08
24 RAKOCZY Daniel (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 32 16 16 58:62 50,00
25 WOŹNY Zbigniew (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 22 25 92:99 46,81
26 PYTKO Bartosz (KS Ajde Oleśnica I) 22 10 12 40:46 45,45
27 STĘŻAŁA Robert (Hasta La Vista Wrocław) 51 23 28 95:106 45,10
28 URBANOWICZ Paweł (KS Ajde Oleśnica I) 30 13 17 57:58 43,33
29 BALD Andrzej (TKS Granit Strzelin II) 35 15 20 60:71 42,86
30 CUBER Mariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 54 23 31 103:117 42,59
31 ULATOWSKA Anna (MKS Wolavia Wołów II) 34 14 20 68:71 41,18
32 JANKOWSKI Mariusz (KS Ajde Oleśnica I) 21 8 13 34:44 38,10
33 ŚPIEWAK Kamil (Hasta La Vista Wrocław) 22 8 14 37:47 36,36
34 ZIENIEWICZ Andrzej (KS Ajde Oleśnica II) 36 13 23 56:82 36,11
35 CZUB Zdzisław (Hasta La Vista Wrocław) 21 7 14 32:47 33,33
36 KACA Andrzej (LZS Trzebnica) 25 8 17 40:57 32,00
37 GAWŁOWSKI Krzysztof (LZS Orion Branda Psary II) 35 11 24 51:79 31,43
38 SIELSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 29 9 20 43:67 31,03
39 MARCZUK Marek (TKS Granit Strzelin II) 36 8 28 44:96 22,22
40 MROCZKOWSKI Michał (KS Ajde Oleśnica II) 28 6 22 34:67 21,43
41 PUSTÓŁ Piotr (KS Ajde Oleśnica II) 33 7 26 47:84 21,21
42 SKAWIŃSKA Nikola (MKS Wolavia Wołów II) 30 6 24 36:77 20,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 WOJTYŁA Damian (MKS Wolavia Wołów II) 52 44 8 15 13 2 50,5
2 ULATOWSKI Wiktor (MKS Wolavia Wołów II) 53 42 11 14 13 1 48,5
3 MYŚLIWIEC Dariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 53 34 19 15 9 6 38,5
4 STEPUCH Dominik (LZS Orion Branda Psary II) 49 34 15 14 8 6 38,0
5 SZCZEPANIAK Adrian (KS Ajde Oleśnica I) 52 31 21 15 11 4 36,5
6 LASKOWSKI Piotr (KS Ajde Oleśnica I) 50 34 16 8 3 5 35,5
7 WOŁK Jędrzej (LZS Orion Branda Psary II) 41 31 10 12 8 4 35,0
8 CHMIELEWSKI Piotr (LZS Trzebnica) 40 30 10 12 7 5 33,5
9 MAMROŁ Paweł (Hasta La Vista Wrocław) 48 25 23 15 11 4 30,5
10 PARSZEWSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 28 26 2 10 8 2 30,0
11 CHABIŃSKI Andrzej (LZS Trzebnica) 40 25 15 13 8 5 29,0
12 WĄSICKI Jakub (LZS Orion Branda Psary II) 40 25 15 12 8 4 29,0
13 MIŚ Robert (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 25 22 14 8 6 29,0
14 BEDNARSKA-WNĘK Anna (TKS Granit Strzelin II) 32 25 7 10 7 3 28,5
15 STĘŻAŁA Robert (Hasta La Vista Wrocław) 51 23 28 15 11 4 28,5
16 MUSZYŃSKI Filip (TKS Granit Strzelin II) 35 23 12 10 8 2 27,0
17 HUMELT Krzysztof (TKS Granit Strzelin II) 43 23 20 11 7 4 26,5
18 BIAŁEK Marek (LZS Trzebnica) 31 22 9 10 6 4 25,0
19 CUBER Mariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 54 23 31 16 4 12 25,0
20 WOŹNY Zbigniew (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 47 22 25 7 2 5 23,0
21 KOPACZYŃSKI Maciej (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 30 19 11 10 7 3 22,5
22 CWENAR Robert (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 34 19 15 11 7 4 22,5
23 RUSEK Grzegorz (KS Ajde Oleśnica I) 39 21 18 5 3 2 22,5
24 NIEWIADOMSKI Jarosław (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 33 19 14 9 4 5 21,0
25 SOBKOWIAK Tomasz (LZS Trzebnica) 31 17 14 10 6 4 20,0
26 RAKOCZY Daniel (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 32 16 16 9 5 4 18,5
27 BALD Andrzej (TKS Granit Strzelin II) 35 15 20 12 5 7 17,5
28 URBANOWICZ Paweł (KS Ajde Oleśnica I) 30 13 17 13 7 6 16,5
29 ULATOWSKA Anna (MKS Wolavia Wołów II) 34 14 20 13 4 9 16,0
30 ZIENIEWICZ Andrzej (KS Ajde Oleśnica II) 36 13 23 13 3 10 14,5
31 SMOLIŃSKI Mateusz (Hasta La Vista Wrocław) 22 12 10 7 3 4 13,5
32 SIELSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 29 9 20 13 9 4 13,5
33 GAWŁOWSKI Krzysztof (LZS Orion Branda Psary II) 35 11 24 10 4 6 13,0
34 PYTKO Bartosz (KS Ajde Oleśnica I) 22 10 12 11 5 6 12,5
35 JANKOWSKI Mariusz (KS Ajde Oleśnica I) 21 8 13 12 7 5 11,5
36 ŚPIEWAK Kamil (Hasta La Vista Wrocław) 22 8 14 7 4 3 10,0
37 KACA Andrzej (LZS Trzebnica) 25 8 17 8 4 4 10,0
38 ZARAZA Krzysztof (LZS Orion Branda Psary II) 12 8 4 4 3 1 9,5
39 MARCZUK Marek (TKS Granit Strzelin II) 36 8 28 12 3 9 9,5
40 KORZYŃSKI Marek (TKS Granit Strzelin II) 12 8 4 3 2 1 9,0
41 CZUB Zdzisław (Hasta La Vista Wrocław) 21 7 14 6 3 3 8,5
42 PUSTÓŁ Piotr (KS Ajde Oleśnica II) 33 7 26 12 3 9 8,5
43 KWIATEK Łukasz (TKS Granit Strzelin II) 7 7 0 2 1 1 7,5
44 HOŁODNIUK Paulina (MKS Wolavia Wołów II) 20 7 13 6 1 5 7,5
45 SKAWIŃSKA Nikola (MKS Wolavia Wołów II) 30 6 24 9 3 6 7,5
46 MROCZKOWSKI Michał (KS Ajde Oleśnica II) 28 6 22 11 1 10 6,5
47 HOŁDA Marian (KS Ajde Oleśnica II) 15 6 9 3 0 3 6,0
48 SZULC Tomasz (Hasta La Vista Wrocław) 18 4 14 5 3 2 5,5
49 WOJCIECHOWSKA Aleksandra (MKS Wolavia Wołów II) 10 4 6 3 0 3 4,0
50 CICHOCKI Michał (LZS Orion Branda Psary II) 4 3 1 2 1 1 3,5
51 BIERNACKI Paweł (LZS Orion Branda Psary II) 4 3 1 1 0 1 3,0
52 OBOZ Ignacy (Hasta La Vista Wrocław) 8 3 5 2 0 2 3,0
53 NIEMIEC Rafał (LZS Orion Branda Psary II) 4 2 2 1 1 0 2,5
54 FURMAN Radosław (LZS Orion Branda Psary II) 3 2 1 1 0 1 2,0
55 WAŚNIEWSKI Piotr (KS Ajde Oleśnica II) 4 2 2 1 0 1 2,0
56 KISIEL Marek (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 8 2 6 1 0 1 2,0
57 GEISHEIMER Arkadiusz (LZS Orion Branda Psary II) 2 1 1 1 1 0 1,5
58 PIESIAK Mateusz (Hasta La Vista Wrocław) 8 1 7 3 1 2 1,5
59 STOPYRA Krzysztof (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 0 0 0 8 3 5 1,5
60 GRONCZEWSKI Andrzej (KS Ajde Oleśnica II) 4 1 3 2 0 2 1,0
61 RZEPECKI Mateusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 4 1 3 1 0 1 1,0
62 TOMASZEWSKI Adam (KS Ajde Oleśnica II) 8 1 7 3 0 3 1,0
63 WNĘK Sławomir (TKS Granit Strzelin II) 3 0 3 2 1 1 0,5
64 SIERADZKI Sebastian (KS Ajde Oleśnica II) 10 0 10 6 1 5 0,5
65 ANIOŁEK Mirosław (LZS Trzebnica) 7 0 7 2 1 1 0,5
66 OSTROWSKI Rafał (LZS Trzebnica) 6 0 6 2 1 1 0,5
67 PILIP Maciej (LZS Trzebnica) 3 0 3 1 1 0 0,5
68 MIKOŁAJCZYK Martyna (TKS Granit Strzelin II) 2 0 2 1 0 1 0,0
69 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz (TKS Granit Strzelin II) 4 0 4 1 0 1 0,0
70 STASZCZYK Jakub (MKS Wolavia Wołów II) 1 0 1 1 0 1 0,0
71 MRUK Jan (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 3 0 3 1 0 1 0,0
72 KOWALCZYK Magdalena (KS Ajde Oleśnica II) 9 0 9 3 0 3 0,0
73 BEDNARSKI Damian (KS Ajde Oleśnica II) 11 0 11 5 0 5 0,0
74 KOSTRZEWA Łukasz (KS Ajde Oleśnica II) 4 0 4 1 0 1 0,0
75 SOKOŁOWSKI Ryszard (KS Ajde Oleśnica II) 5 0 5 4 0 4 0,0
76 KARYŚ Krzysztof (LZS Trzebnica) 2 0 2 1 0 1 0,0
77 KUCHARSKI Marcin (LZS Trzebnica) 1 0 1 0 0 0 0,0
78 GAWROŃSKI Roman (Hasta La Vista Wrocław) 6 0 6 2 0 2 0,0
79 WARDZAŁA Wojciech (Hasta La Vista Wrocław) 5 0 5 2 0 2 0,0
80 WOJTYŁA Joanna (MKS Wolavia Wołów II) 4 0 4 1 0 1 0,0
81 HERC Dariusz (LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II) 7 0 7 2 0 2 0,0
82 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) 3 0 3 1 0 1 0,0
83 WOŹNIAK Sławomir (LZS Trzebnica) 3 0 3 1 0 1 0,0