Paweł Urbanowicz
Numer zawodnika: 594
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS Ajde Oleśnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 39266
Numer licencji okres.: 10080
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
2. KS Ajde Oleśnica - KU AZS UE Wrocław 3 6:10
3   C URBANOWICZ Paweł Y MURAWSKA Sandra 0:3 (3:11, 11:13, 6:11) ⇓
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W HEINKE Tymoteusz
SOBIESZEK Bogumił
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C URBANOWICZ Paweł Z HEINKE Tymoteusz 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:7) ⇑
12   C URBANOWICZ Paweł W SOBIESZEK Bogumił 1:3 (5:11, 11:6, 20:22, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
7. LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica 8:10
3   C KACA Andrzej Y URBANOWICZ Paweł 2:3 (13:11, 6:11, 11:7, 9:11, 8:11) ⇑
6   B CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
X SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D BIAŁEK Marek Y URBANOWICZ Paweł 3:0 (11:7, 12:10, 11:2) ⇓
11   A CHMIELEWSKI Piotr Y URBANOWICZ Paweł 3:2 (11:6, 11:4, 7:11, 6:11, 11:9) ⇓
17   B CHABIŃSKI Andrzej Y URBANOWICZ Paweł 2:3 (7:11, 9:11, 12:10, 12:10, 5:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
18. KS Ajde Oleśnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 6:10
2   B URBANOWICZ Paweł X DĘBSKI Jerzy 3:0 (12:10, 11:7, 15:13) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W DĘBSKI Jerzy
BORKOWSKA Dorota
2:3 (8:11, 11:3, 12:10, 7:11, 11:13) ⇓
8   B URBANOWICZ Paweł W PAWLAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
13   B URBANOWICZ Paweł Z TOBOREK Wiesław 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 13:15) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
24. KS Ajde Oleśnica - LKS Odra Entire M Głoska 2 7:10
3   C URBANOWICZ Paweł Y KUCHARSKI Franciszek 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
3:0 (11:6, 11:2, 11:8) ⇑
10   C URBANOWICZ Paweł Z STASZCZYK Jakub 2:3 (9:11, 16:14, 14:12, 9:11, 5:11) ⇓
12   C URBANOWICZ Paweł W KOTYL Wojciech 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
2   B URBANOWICZ Paweł X ŻMUD Tobiasz 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇓
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W ŻMUD Tobiasz
PIECHOCIŃSKI Robert
3:2 (8:11, 11:7, 10:12, 11:7, 11:4) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W KOWALSKI Rafał 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
35. KS Ajde Oleśnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10
2   B URBANOWICZ Paweł X WOŹNY Zbigniew 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) ⇑
6   B SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
X CENTNER Mariusz
CUBER Mariusz
3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:3, 12:10) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W MIŚ Robert 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z CENTNER Mariusz 2:3 (6:11, 9:11, 15:13, 11:7, 7:11) ⇓
17   B URBANOWICZ Paweł Y CUBER Mariusz 1:3 (11:3, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00
40. TKS Granit Strzelin 2 - KS Ajde Oleśnica 5:10
2   B WNĘK Sławomir X URBANOWICZ Paweł 1:3 (10:12, 11:4, 5:11, 6:11) ⇑
5   A BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
W URBANOWICZ Paweł
PUSTÓŁ Piotr
3:1 (11:3, 5:11, 11:4, 11:5) ⇓
7   A BALD Andrzej X URBANOWICZ Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 1:11) ⇑
14   D MUSZYŃSKI Filip X URBANOWICZ Paweł 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
51. ULKS ŻOK Żmigród - KS Ajde Oleśnica 10:3
2   B PRZYBYLSKI Krzysztof X URBANOWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
5   A SOBKOWIAK Tomasz
GAJKOWSKI Mateusz
W URBANOWICZ Paweł
PUSTÓŁ Piotr
1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
7   A KUPCZYK Michał X URBANOWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
57. KS Ajde Oleśnica - UKS Orzeł Prusice 10:8
2   B URBANOWICZ Paweł X CZUB Zdzisław 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W CZUB Zdzisław
OGUNSOLA Oluwatobi
3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 13:11) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W OGUNSOLA Oluwatobi 2:3 (12:10, 11:9, 15:17, 12:14, 5:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
17   B URBANOWICZ Paweł Y PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (10:12, 11:6, 11:5, 12:10) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
62. KS Ajde Oleśnica - LZS Orion Branda Szewce 3 10:4
2   B URBANOWICZ Paweł X STEPUCH Dominik 3:2 (11:13, 11:2, 10:12, 11:5, 11:1) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W STEPUCH Dominik
WĄSICKI Jakub
3:2 (11:9, 3:11, 11:2, 9:11, 11:4) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W ZARAZA Krzysztof 1:3 (11:5, 7:11, 13:15, 6:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z WĄSICKI Jakub 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:5, 3:11) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
82. UKS Orzeł Prusice - KS Ajde Oleśnica 10:7
4   D OGUNSOLA Oluwatobi Z URBANOWICZ Paweł 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:9, 8:11) ⇑
6   B CZUB Zdzisław
OGUNSOLA Oluwatobi
X SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
1:3 (9:11, 11:2, 9:11, 8:11) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z URBANOWICZ Paweł 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
13   B CZUB Zdzisław Z URBANOWICZ Paweł 1:3 (13:11, 14:16, 10:12, 9:11) ⇑
15   A KAŁWAK Mateusz Z URBANOWICZ Paweł 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
86. KS Ajde Oleśnica - LZS Trzebnica 10:3
2   B URBANOWICZ Paweł X CHABIŃSKI Andrzej 2:3 (4:11, 9:11, 11:5, 11:8, 4:11) ⇓
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 4:11) ⇓
8   B URBANOWICZ Paweł W CHMIELEWSKI Piotr 0:3 (9:11, 12:14, 4:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z BIAŁEK Marek 3:2 (11:7, 4:11, 12:10, 8:11, 11:4) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 ⇨ 2024-04-04 19:00
94. KS Ajde Oleśnica - TKS Granit Strzelin 2 10:3
2   B URBANOWICZ Paweł X JUREK Szymon 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W MUSZYŃSKI Filip
WAGNER Dariusz
3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:9) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W MUSZYŃSKI Filip 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 9:11) ⇓
13   B URBANOWICZ Paweł Z WAGNER Dariusz 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
96. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - KS Ajde Oleśnica 10:4
1   A SMOLIŃSKI Mateusz W URBANOWICZ Paweł 1:3 (9:11, 11:3, 6:11, 9:11) ⇑
6   B SMOLIŃSKI Mateusz
WOŹNY Zbigniew
X URBANOWICZ Paweł
PUSTÓŁ Piotr
3:2 (6:11, 11:7, 12:10, 6:11, 11:7) ⇓
8   B CUBER Mariusz W URBANOWICZ Paweł 2:3 (11:4, 9:11, 11:6, 10:12, 9:11) ⇑
12   C WOŹNY Zbigniew W URBANOWICZ Paweł 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:6) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
99. KS Ajde Oleśnica - ULKS ŻOK Żmigród 10:2
2   B URBANOWICZ Paweł X PERNAK Marcin 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
5   A SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
W KUPCZYK Michał
PERNAK Marcin
3:0 (11:7, 11:2, 11:8) ⇑
8   B URBANOWICZ Paweł W KUPCZYK Michał 3:0 (11:5, 15:13, 11:4) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00 ⇨ 2024-05-06 17:15
104. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - KS Ajde Oleśnica 10:3
1   A BUCHTA Daniel W URBANOWICZ Paweł 3:1 (11:5, 6:11, 14:12, 11:8) ⇓
6   B DĘBSKI Jerzy
PRZYBOROWSKI Piotr
X SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:9) ⇓
8   B BORKOWSKA Dorota W URBANOWICZ Paweł 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇓
12   C PRZYBOROWSKI Piotr W URBANOWICZ Paweł 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 14:12, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
110 BALD Andrzej 1960
599 BIAŁEK Marek 1970
741 BIERNACKI Paweł 1987
1339 BORKOWSKA Dorota 1968
1043 BUCHTA Daniel 1980
813 CENTNER Mariusz 2001
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
814 CUBER Mariusz 1975
634 CZUB Zdzisław 1968
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1533 DUKOWSKA Karolina 2000
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1540 ELIAS Bartłomiej 1990
743 FURMAN Radosław 1988
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
143 HEINKE Tymoteusz 2008
815 HERC Dariusz 1985
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
498 HRYCAK Zbigniew 1970
114 HUMELT Krzysztof 1996
97 JUREK Szymon 2006
602 KACA Andrzej 1970
369 KALISZ Karol 2007
499 KAŁWAK Mateusz 1983
816 KISIEL Marek 1975
994 KOMARNICKI Edward 1966
116 KORZYŃSKI Marek 1965
540 KOTYL Wojciech 1996
1388 KOWALSKI Rafał 1981
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
963 KUPCZYK Michał 1989
117 KWIATEK Łukasz 1977
637 MAMROŁ Paweł 1977
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
817 MIŚ Robert 1968
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
638 OBOZ Ignacy 1989
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
1948 PERNAK Marcin 1989
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
589 SOKOŁOWSKI Ryszard 1960
373 STASZCZYK Jakub 2008
751 STEPUCH Dominik 1995
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1061 TOBOREK Wiesław 1957
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
532 URBANIAK Andrzej 1972
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
2111 WAGNER Dariusz 1965
387 WALENCKA Anita 1990
755 WĄSICKI Jakub 1997
122 WNĘK Sławomir 1969
393 WOJTYŁA Damian 1997
822 WOŹNY Zbigniew 1981
758 ZARAZA Krzysztof 1997
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1018 ŻMUD Tobiasz 1995