Paweł Chorzępa
Numer zawodnika: 961
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: ULKS ŻOK Żmigród
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6748
Numer licencji okres.: 7924
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00
5. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:8
2   B SMOLIŃSKI Mateusz X CHORZĘPA Paweł 3:1 (12:10, 10:12, 11:3, 11:7) ⇓
6   B SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
X CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
3:1 (11:4, 5:11, 12:10, 11:7) ⇓
7   A SZPITALNY Tomasz X CHORZĘPA Paweł 2:3 (11:3, 9:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇑
14   D MIŚ Robert X CHORZĘPA Paweł 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
18   C CUBER Mariusz X CHORZĘPA Paweł 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
11. ULKS ŻOK Żmigród - TKS Granit Strzelin 2 10:0
3   C CHORZĘPA Paweł Y JUREK Szymon 3:2 (11:7, 10:12, 7:11, 11:2, 11:7) ⇑
6   B CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
X BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 11:7) ⇑
10   C CHORZĘPA Paweł Z SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 17:00
14. UKS Lider Milicz - ULKS ŻOK Żmigród 2 0:10
4   D KALAT Anastazja Z CHORZĘPA Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
5   A CIASTEK Dawid
BIELERZEWSKI Wojciech
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
0:3 (8:11, 2:11, 4:11) ⇑
10   C BIELERZEWSKI Wojciech Z CHORZĘPA Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
19. ULKS ŻOK Żmigród 2 - MGLKS Odra Oława 2 10:5
1   A CHORZĘPA Paweł W MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:8) ⇑
5   A CHORZĘPA Jan
CHORZĘPA Paweł
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
2:3 (9:11, 11:6, 11:5, 2:11, 2:11) ⇓
7   A CHORZĘPA Paweł X POPÓW Aurelia 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇑
11   A CHORZĘPA Paweł Y LYTOVCHENKO Anastasiia 2:3 (5:11, 11:1, 11:3, 12:14, 9:11) ⇓
15   A CHORZĘPA Paweł Z ŁASTOWSKI Grzegorz 3:1 (11:9, 11:5, 7:11, 11:5) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
25. KS AZS AWF Wrocław 2 - ULKS ŻOK Żmigród 2 4:10
1   A LENCKI Bogdan W CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A LENCKI Bogdan
ANTMAN Grzegorz
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇑
8   B DOLINSKA Ievgeniia W CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇑
12   C ANTMAN Grzegorz W CHORZĘPA Paweł 2:3 (13:11, 14:12, 4:11, 6:11, 8:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
35. ULKS ŻOK Żmigród 2 - WKSN Świt Wrocław 3 10:2
1   A CHORZĘPA Paweł W ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof 3:1 (11:7, 11:3, 7:11, 11:8) ⇑
5   A CHORZĘPA Jan
CHORZĘPA Paweł
W SOŁTYS Artur
KARASIUK Mirosław
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇑
7   A CHORZĘPA Paweł X KARASIUK Mirosław 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) ⇑
11   A CHORZĘPA Paweł Y MAZUR Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
42. ULKS ŻOK Żmigród 2 - WKS MOSiR Syców 2 10:0
1   A CHORZĘPA Paweł W PIETRZYKOWSKI Michael 3:0 (11:1, 11:1, 11:1) ⇑
5   A CHORZĘPA Paweł
BERUS Bartosz
W GRUDA Filip
PIETRZYKOWSKI Michael
3:0 (11:5, 11:2, 11:7) ⇑
7   A CHORZĘPA Paweł X GRUDA Filip 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00
64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
6   B CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
X ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:6) ⇑
10   C CHORZĘPA Paweł Z ŻMUD Tobiasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
12   C CHORZĘPA Paweł W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
58. LKS Odra Entire M Głoska 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:5
3   C KUCHARSKI Franciszek Y CHORZĘPA Paweł 1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
9   D STASZCZYK Jakub Y CHORZĘPA Paweł 3:2 (12:10, 11:9, 11:13, 8:11, 11:6) ⇓
11   A KOTYL Wojciech Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (14:12, 11:7, 11:13, 11:3) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
79. TKS Granit Strzelin 2 - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
3   C JUREK Szymon Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (1:11, 0:11, 9:11) ⇑
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
9   D WNĘK Sławomir Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (10:12, 13:15, 10:12) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y CHORZĘPA Paweł 3:2 (5:11, 11:9, 4:11, 11:8, 12:10) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:00
83. ULKS ŻOK Żmigród - LZS Orion Branda Szewce 3 10:3
2   B CHORZĘPA Paweł X GAWŁOWSKI Krzysztof 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 13:11) ⇑
5   A CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
W WĄSICKI Jakub
ZARAZA Krzysztof
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
8   B CHORZĘPA Paweł W ZARAZA Krzysztof 1:3 (12:14, 5:11, 11:4, 4:11) ⇓
13   B CHORZĘPA Paweł Z WĄSICKI Jakub 3:0 (11:7, 11:1, 11:7) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 18:00
87. ULKS ŻOK Żmigród - LZS Trzebnica 5:10
2   B CHORZĘPA Paweł X CHMIELEWSKI Piotr 1:3 (13:11, 7:11, 4:11, 6:11) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
X CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:8) ⇑
8   B CHORZĘPA Paweł W CHABIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
13   B CHORZĘPA Paweł Z BIAŁEK Marek 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-09 18:00
91. UKS Orzeł Prusice - ULKS ŻOK Żmigród 9:9
1   A CZUB Zdzisław W CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
REDER Maksym
W SOBKOWIAK Tomasz
CHORZĘPA Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
8   B REDER Maksym W CHORZĘPA Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C HRYCAK Zbigniew W CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
16   D PAŁASZEWSKI Marek W CHORZĘPA Paweł 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00
95. ULKS ŻOK Żmigród - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 7:10
4   D CHORZĘPA Paweł Z BUCHTA Daniel 2:3 (8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 6:11) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
X DĘBSKI Jerzy
PRZYBOROWSKI Piotr
3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
9   D CHORZĘPA Paweł Y PRZYBOROWSKI Piotr 3:2 (7:11, 3:11, 11:2, 11:8, 11:8) ⇑
14   D CHORZĘPA Paweł X DĘBSKI Jerzy 3:2 (5:11, 11:5, 14:16, 11:9, 11:8) ⇑
16   D CHORZĘPA Paweł W KOWNACKI Rafał 2:3 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 5:11) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
103. ULKS ŻOK Żmigród - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 9:9
4   D CHORZĘPA Paweł Z HERC Dariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
5   A CHORZĘPA Paweł
KUPCZYK Michał
W CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:6, 9:11) ⇓
9   D CHORZĘPA Paweł Y RZEPECKI Mateusz 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:7) ⇑
14   D CHORZĘPA Paweł X CUBER Mariusz 2:3 (11:7, 5:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇓
16   D CHORZĘPA Paweł W STOPYRA Krzysztof 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
599 BIAŁEK Marek 1970
496 BIELECKI Damian 1984
1972 BIELERZEWSKI Wojciech 2011
1043 BUCHTA Daniel 1980
1708 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
336 CHRĄCHOL Marika 2010
742 CICHOCKI Michał 1994
814 CUBER Mariusz 1975
992 CWENAR Robert 1997
634 CZUB Zdzisław 1968
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
2011 DOLINSKA Ievgeniia 1982
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1533 DUKOWSKA Karolina 2000
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
190 GENDERA Rafał 1974
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
804 GREGORCZYK Marcin 1997
513 GROBELAK Mariusz 1961
1928 GRUDA Filip 2012
815 HERC Dariusz 1985
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
498 HRYCAK Zbigniew 1970
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
97 JUREK Szymon 2006
602 KACA Andrzej 1970
1725 KALAT Anastazja 2013
369 KALISZ Karol 2007
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1903 KARASIUK Mirosław 1962
603 KARYŚ Krzysztof 1975
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
807 KLIMEK Damian 1997
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
994 KOMARNICKI Edward 1966
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
540 KOTYL Wojciech 1996
195 KOWALSKA Lena 2009
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1612 KOWALSKI Marcin 1985
1052 KOWNACKI Rafał 1988
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
584 LASKOWSKI Piotr 1983
897 LENCKI Bogdan 1982
1552 LYTOVCHENKO Anastasiia 2008
936 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
503 MATEJUNAS Krzysztof 1983
1905 MAZUR Tomasz 1980
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
817 MIŚ Robert 1968
880 MROCZKO Paweł 1968
523 MRÓZ Tomasz 1976
938 MUSZKIETA Tomasz 1993
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
192 NAWROT Mikołaj 2005
1532 NIEMIEC Aleksandra 1997
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1854 PANCZEWSKI Szymon 1999
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
1929 PIETRZYKOWSKI Michael 2009
1428 POPÓW Aurelia 2011
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
882 PYTA Leszek 1975
1453 REDER Maksym 1999
541 RYCZAN Tadeusz 1956
819 RZEPECKI Mateusz 1999
1534 SARNIK Grzegorz 1991
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
100 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
373 STASZCZYK Jakub 2008
820 STOPYRA Krzysztof 1964
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
821 SZPITALNY Tomasz 1986
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1902 ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof 1977
375 ULATOWSKA Anna 2009
532 URBANIAK Andrzej 1972
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
387 WALENCKA Anita 1990
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
755 WĄSICKI Jakub 1997
1169 WITIAK Bogdan 1955
122 WNĘK Sławomir 1969
757 WOŁK Sławomir 1962
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
758 ZARAZA Krzysztof 1997
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
508 ŻYŁA Tomasz 2003