Numer zawodnika: | 1063 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1995 |
Przynależność klubowa: | MLKS Victoria Jelcz-Laskowice |
Kraj: | Ukraina |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 49371 |
Numer licencji okres.: | 10530 |
Data wydania: | 22.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-28 18:00 2. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10 |
|||||||
1 | A | YAREMENKO Stanislaw | W | ZASADZIŃSKI Ewaryst | 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
BUCHTA Daniel YAREMENKO Stanislaw |
X |
BORYCKA Dawid CENTNER Mariusz |
3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:8) | ||
7 | A | YAREMENKO Stanislaw | X | CENTNER Mariusz | 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:9, 9:11) | ||
11 | A | YAREMENKO Stanislaw | Y | MYŚLIWIEC Dariusz | 1:3 (11:13, 11:8, 9:11, 11:13) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 7. TKS Granit Strzelin - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10 |
|||||||
4 | D | HUMELT Krzysztof | Z | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (14:16, 5:11, 2:11) | ||
5 | A |
PUDLIS Cezary SOBKÓW Zbigniew |
W |
YAREMENKO Stanislaw KŁUDKOWSKI Bartosz |
3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
10 | C | KORZYŃSKI Marek | Z | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (8:11, 4:11, 11:13) | ||
13 | B | SOBKÓW Zbigniew | Z | YAREMENKO Stanislaw | 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 6:11) | ||
15 | A | PUDLIS Cezary | Z | YAREMENKO Stanislaw | 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:30 18. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Ciechów 2 9:9 |
|||||||
1 | A | YAREMENKO Stanislaw | W | GRZEŚKOWIAK Marek | 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 9:11, 11:8) | ||
5 | A |
BUCHTA Daniel YAREMENKO Stanislaw |
W |
BOROWIAK Daniel GRZEŚKOWIAK Marek |
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) | ||
7 | A | YAREMENKO Stanislaw | X | BOROWIAK Daniel | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | YAREMENKO Stanislaw | Y | BŁASZKIEWICZ Jacek | 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) | ||
15 | A | YAREMENKO Stanislaw | Z | KUROWSKI Mariusz | 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:30 35. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:2 |
|||||||
1 | A | YAREMENKO Stanislaw | W | KLIMEK Damian | 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
6 | B |
YAREMENKO Stanislaw ŻYGADŁO Marcin |
X |
GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:9) | ||
7 | A | YAREMENKO Stanislaw | X | SKONIECZNY Łukasz | 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:9) | ||
11 | A | YAREMENKO Stanislaw | Y | GÓRECKI Leszek | 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 40. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | YAREMENKO Stanislaw | 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) | ||
5 | A |
KWIATKOWSKI Wojciech BOCHOWICZ Oliwier |
W |
YAREMENKO Stanislaw BORKOWSKA Dorota |
0:3 (3:11, 3:11, 4:11) | ||
8 | B | KWIATKOWSKI Wojciech | W | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
12 | C | PODYMA Karolina | W | YAREMENKO Stanislaw | 1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 9:11) | ||
16 | D | BOCHOWICZ Oliwier | W | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:30 ⇨ 2024-01-04 18:00 46. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS Płomień Makowice 4:10 |
|||||||
1 | A | YAREMENKO Stanislaw | W | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:8) | ||
6 | B |
YAREMENKO Stanislaw ŻYGADŁO Marcin |
X |
KUC Roman MALISZ Robert |
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
7 | A | YAREMENKO Stanislaw | X | MALISZ Robert | 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 14:16) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-06 18:15 62. LZS Orion Branda Szewce - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:5 |
|||||||
2 | B | ŚWIDER Paweł | X | YAREMENKO Stanislaw | 3:2 (11:6, 11:8, 10:12, 5:11, 11:4) | ||
6 | B |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
X |
KOWNACKI Rafał YAREMENKO Stanislaw |
2:3 (11:9, 8:11, 5:11, 11:8, 6:11) | ||
7 | A | SARNIK Grzegorz | X | YAREMENKO Stanislaw | 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:5) | ||
14 | D | WOŁK Jędrzej | X | YAREMENKO Stanislaw | 2:3 (11:8, 8:11, 13:11, 9:11, 5:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-27 18:15 81. LZS Orion Branda Szewce 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 7:10 |
|||||||
1 | A | MATUSIEWICZ Kamil | W | YAREMENKO Stanislaw | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
MATUSIEWICZ Kamil DUKOWSKA Karolina |
W |
YAREMENKO Stanislaw KŁUDKOWSKI Bartosz |
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) | ||
8 | B | KACZMAREK Mariusz | W | YAREMENKO Stanislaw | 3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 7:11, 11:9) | ||
12 | C | NIEMIEC Aleksandra | W | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) | ||
16 | D | DUKOWSKA Karolina | W | YAREMENKO Stanislaw | 3:2 (11:8, 12:14, 11:6, 8:11, 11:9) |