Albert Abramczuk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: AKS Strzegom
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
2. Top Bolesławiec - AKS Strzegom 9:9
2   B BEDNARZ Adrian X ABRAMCZUK Albert 3:2 (11:4, 11:6, 5:11, 4:11, 11:9) ⇓
5   A BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
W ABRAMCZUK Albert
PACIOREK Łukasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
7   A WOŁOWICKI Marcin X ABRAMCZUK Albert 2:3 (11:7, 7:11, 11:13, 14:12, 7:11) ⇑
14   D GIL Grzegorz X ABRAMCZUK Albert 3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 11:9, 11:9) ⇓
18   C GŁOWACZ Remigiusz X ABRAMCZUK Albert 2:3 (11:13, 11:8, 12:10, 8:11, 4:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 13:00
7. AKS Strzegom - KTS Jelenia Góra I 2:10
3   C ABRAMCZUK Albert Y TROJAN Robert 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 5:11) ⇓
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W MARAŃDA Marcin
TROJAN Robert
1:3 (3:11, 12:10, 7:11, 6:11) ⇓
10   C ABRAMCZUK Albert Z MARAŃDA Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) ⇓
12   C ABRAMCZUK Albert W ŻUŁAWSKI Marcin 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 10:12) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 13:00 ⇨ 2021-10-28 17:00
13. LZS SKS Raszówka II - AKS Strzegom 9:9
5   A JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
W ABRAMCZUK Albert
ZALEWSKI Andrzej
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 13:00
18. AKS Strzegom - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10
2   B ABRAMCZUK Albert X MARSZAŁEK Marian 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 9:11) ⇓
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
3:2 (11:9, 11:6, 11:13, 8:11, 11:6) ⇑
8   B ABRAMCZUK Albert W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (13:11, 7:11, 7:11, 5:11) ⇓
13   B ABRAMCZUK Albert Z GÓRSKI Zygmunt 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00 ⇨ 2021-11-25 17:00
24. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - AKS Strzegom 10:2
2   B SŁOWIK Robert X ABRAMCZUK Albert 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:8) ⇓
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
W ABRAMCZUK Albert
DERKOWSKI Robert
3:2 (11:4, 11:5, 9:11, 12:14, 11:4) ⇓
7   A PIEŚLA Tomasz X ABRAMCZUK Albert 3:2 (14:16, 5:11, 11:3, 11:8, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. AKS Strzegom - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:4
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 10:12) ⇓
9   D ABRAMCZUK Albert Y OLEJNIK Piotr 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:5, 6:11) ⇓
14   D ABRAMCZUK Albert X ISAŃSKA Aleksandra 3:2 (12:10, 9:11, 5:11, 11:6, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
35. KTS Jelenia Góra II - AKS Strzegom 5:10
3   C KURPIEL Krzysztof Y ABRAMCZUK Albert 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X ABRAMCZUK Albert
DERKOWSKI Robert
3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 2:11, 11:7) ⇓
9   D PAWLEWSKI Sławomir Y ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
11   A ŻARCZYŃSKI Robert Y ABRAMCZUK Albert 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 12:10) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
40. UKS Żak Gierałtowiec II - AKS Strzegom 3:10
2   B SEJ Szymon X ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) ⇓
5   A HAZNAR Sebastian
DRZYZGA Kamil
W ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 11:8) ⇓
7   A GRYGORCEWICZ Andrzej X ABRAMCZUK Albert 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 10:12, 1:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 13:00
41. AKS Strzegom - UKS Żak Gierałtowiec I 4:10
3   C ABRAMCZUK Albert Y JAKUBIK Dawid 3:1 (11:4, 5:11, 11:9, 11:9) ⇑
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W MARUD Grzegorz
ŚWIRSKI Marcin
0:3 (6:11, 9:11, 12:14) ⇓
10   C ABRAMCZUK Albert Z MARUD Grzegorz 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
12   C ABRAMCZUK Albert W ŚWIRSKI Marcin 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-19 18:00
47. AKS Strzegom - Top Bolesławiec 7:10
3   C ABRAMCZUK Albert Y GŁOWACZ Remigiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
6   B ABRAMCZUK Albert
JEŻ Grzegorz
X GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
10   C ABRAMCZUK Albert Z GIL Grzegorz 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:9) ⇑
12   C ABRAMCZUK Albert W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-01-20 17:00
52. KTS Jelenia Góra I - AKS Strzegom 10:5
3   C ZAWODNIK Łukasz Y ABRAMCZUK Albert 2:3 (11:3, 7:11, 5:11, 11:3, 9:11) ⇑
5   A MIKIEL Waldemar
ZAWODNIK Łukasz
W ABRAMCZUK Albert
PACIOREK Łukasz
3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
9   D ŻUŁAWSKI Marcin Y ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
11   A MIKIEL Waldemar Y ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 13:00
58. AKS Strzegom - LZS SKS Raszówka II 9:9
1   A ABRAMCZUK Albert W MARSZAŁEK Krzysztof 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:5, 4:11) ⇓
5   A ABRAMCZUK Albert
PACIOREK Łukasz
W JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇓
7   A ABRAMCZUK Albert X JADACH Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:2) ⇑
11   A ABRAMCZUK Albert Y RADULEWICZ Tomasz 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
15   A ABRAMCZUK Albert Z PILARCZYK Filip 1:3 (12:10, 11:13, 4:11, 4:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-02-24 16:30
63. GUKS Sokół Jerzmanowa - AKS Strzegom 5:10
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W ABRAMCZUK Albert 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
6   B GÓRSKI Zygmunt
RYBIKOWSKI Przemysław
X ABRAMCZUK Albert
DERKOWSKI Robert
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B HORNIAK Eryk W ABRAMCZUK Albert 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
12   C GÓRSKI Zygmunt W ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇓