Andrzej Przybylski
Numer zawodnika: 490
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: LZS Sparta Grębocice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 22593
Numer licencji okres.: 5529
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 16:00
3. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:5
4   D HAZNAR Sebastian Z PRZYBYLSKI Andrzej 2:3 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 10:12) ⇑
5   A ROJEK Michał
MANOWIEC Mateusz
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 7:11) ⇑
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z PRZYBYLSKI Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B MANOWIEC Mateusz Z PRZYBYLSKI Andrzej 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 9:11) ⇑
15   A OPYD Oskar Z PRZYBYLSKI Andrzej 3:2 (6:11, 11:5, 11:6, 11:13, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-04 18:00
9. LZS Sparta Grębocice - KTS Jelenia Góra 2 6:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z PAWLEWSKI Sławomir 0:3 (7:11, 5:11, 10:12) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y KURPIEL Krzysztof 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:4) ⇑
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X GICALA Grzegorz 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 12:10) ⇑
16   D PRZYBYLSKI Andrzej W ŻARCZYŃSKI Robert 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z ROK Tomasz 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 13:15) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 10:12) ⇓
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X SZKLANY Krystian 3:1 (15:13, 11:6, 9:11, 11:4) ⇑
16   D PRZYBYLSKI Andrzej W ZAWADZKI Roman 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-10-30 17:00
33. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Sparta Grębocice 10:1
4   D PIEŚLA Tomasz Z PRZYBYLSKI Andrzej 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:7) ⇓
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Jacek
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:7) ⇓
10   C ROSIAK Jacek Z PRZYBYLSKI Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
50. LZS Sparta Grębocice - UKS Żak Gierałtowiec 6:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z KOWALEWSKI Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W STANISŁAWSKI Patryk
SEJ Szymon
2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 5:11, 7:11) ⇓
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇑
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
16   D PRZYBYLSKI Andrzej W SEJ Szymon 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 10:12, 10:12) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 13:00
55. LZSTS Zaręba - LZS Sparta Grębocice 10:3
4   D CZARNIECKI Piotr Z PRZYBYLSKI Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇑
6   B OKUNIEWICZ Artur
SZYMAŃSKI Dariusz
X GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
3:0 (14:12, 13:11, 11:3) ⇓
10   C SZYMAŃSKI Dariusz Z PRZYBYLSKI Andrzej 2:3 (11:8, 10:12, 11:2, 8:11, 9:11) ⇑
13   B OKUNIEWICZ Artur Z PRZYBYLSKI Andrzej 3:2 (6:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
62. LZS Sparta Grębocice - LZS SKS Raszówka 2 3:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z CERAZY Józef 3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 11:9) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
0:3 (7:11, 5:11, 12:14) ⇓
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y JADACH Tomasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 ⇨ 2024-02-21 18:00
79. LZS Sparta Grębocice - LZSTS Zaręba 7:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z ADAMCZUK Łukasz 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
1:3 (11:9, 8:11, 11:13, 7:11) ⇓
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y OKUNIEWICZ Artur 3:0 (14:12, 11:7, 11:8) ⇑
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X SZYMAŃSKI Dariusz 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) ⇑
16   D PRZYBYLSKI Andrzej W CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:7, 9:11, 14:12, 11:2) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
84. LZS SKS Raszówka 2 - LZS Sparta Grębocice 10:1
4   D HANKUS Artur Z PRZYBYLSKI Andrzej 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
5   A CERAZY Józef
MARUD Grzegorz
W GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 11:8) ⇓
10   C JADACH Tomasz Z PRZYBYLSKI Andrzej 1:3 (13:15, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
89. LZS Sparta Grębocice - LZS Włosień 9:9
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z TRAWICKI Daniel 2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W GOŁOSZ Miłosz
GROCHALA Wiktor
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y GROCHALA Wiktor 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X GOŁOSZ Miłosz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
94. LZS Sparta Grębocice - KTS Jelenia Góra 3:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
6   B GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
X GAWROŃSKI Waldemar
TROJAN Robert
3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y GAWROŃSKI Waldemar 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:5, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
229 BADOWSKI Marcin 2007
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
257 BEDNARCZYK Julia 2011
1382 BIELAK Zbigniew 1964
1066 BUBNOWSKI Jakub 1987
719 CERAZY Józef 1970
761 CHABA Stanisław 1959
315 CZARNIECKI Piotr 1983
1004 DAWID Leon 1954
700 DYMURA Alicja 1987
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
763 FRĄTCZAK Tadeusz 1966
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
833 GICALA Grzegorz 1976
922 GLIB Michał 1999
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
975 GROCHALA Wiktor 1972
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
781 HAZNAR Sebastian 1996
724 JADACH Tomasz 1974
452 KACIUBA Mikołaj 2007
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1570 KONARSKI Mikołaj 2013
765 KORZYSTKA Arkadiusz 1983
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1068 KURZAC Mariusz 1982
1332 LASZUK Czesław 1966
1333 LECH Janusz 1970
1070 ŁACHOWSKI Krzysztof 1976
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
1317 MALINOWSKI Piotr 1995
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
705 MARTYSZEWSKI Kornel 1996
1334 MIKULICZ Adam 1980
1489 MIKUTEL Jacek 1974
1319 MILNIKIEL Sebastian 1974
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
924 OPYD Oskar 2001
1571 OSICKI Adam 1975
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
241 PIENIĘŻNY Jakub 2008
790 PIEŚLA Tomasz 1977
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
767 PORĘBA Marek 1964
1701 PRZYBYLSKI Mirosław 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
457 RATAJCZYK Tadeusz 2005
322 ROK Tomasz 1983
792 ROSIAK Jacek 1968
458 RYGLICKI Mikołaj 2004
788 SEJ Szymon 2003
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
1036 SUKIENNIK Andrzej 1958
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
491 SZADYKO Paweł 1971
166 SZKLANY Krystian 1973
244 SZNAJDER Aleksander 2009
1038 SZPILEWSKI Marcin 1997
707 SZTANDARSKI Marek 1959
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
472 TRAWICKI Daniel 1998
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
169 ZAWADZKI Roman 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964