Tomasz Rok
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00 ⇨ 2021-10-07 18:00
2. LZS TS Zaręba II - LKS Proszowa 10:4
2   B ROK Tomasz X GOŁUCKI Sławomir 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:3) ⇑
6   B FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
X SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
1:3 (7:11, 11:3, 4:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 13:00
6. KTS Jelenia Góra III - LZS TS Zaręba II 6:10
3   C MOTYKA Mariusz Y ROK Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇓
6   B MISKA Kamil
MOTYKA Mariusz
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇑
9   D MISKA Kamil Y ROK Tomasz 1:3 (9:11, 11:8, 13:15, 12:14) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
12. KS Rackets Bogatynia - LZS TS Zaręba II 0:10
1   A KOZIEJ Dariusz W ROK Tomasz 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 7:11) ⇑
5   A KOZIEJ Dariusz
PODGÓRSKI Dariusz
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00 ⇨ 2021-11-08 17:30
17. LZS TS Zaręba II - LZS Włosień I 10:7
4   D ROK Tomasz Z PASZKIEWICZ Wiesław 3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 12:10) ⇑
6   B FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
X OLECHNIK Dariusz
BATÓG Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 12:10, 11:9) ⇑
9   D ROK Tomasz Y OLECHNIK Dariusz 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:5) ⇑
14   D ROK Tomasz X BATÓG Tomasz 2:3 (5:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) ⇓
16   D ROK Tomasz W GAWRYLUK Tomasz 1:3 (14:16, 17:15, 7:11, 4:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 17:30
22. UKS TS Sparta Lubań - LZS TS Zaręba II 9:9
1   A ŚCIEŻKA Łukasz W ROK Tomasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 10:12) ⇑
8   B SZKLANY Krystian W ROK Tomasz 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
12   C MAJCZAK Marek W ROK Tomasz 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
16   D ZAWADZKI Roman W ROK Tomasz 3:2 (9:11, 12:10, 10:12, 12:10, 12:10) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
27. LZS TS Zaręba II - UKS Maraton Pisarzowice 10:1
4   D ROK Tomasz Z CZERNECKI Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇑
9   D ROK Tomasz Y MAŁECKI Dariusz 3:1 (8:11, 11:1, 11:5, 11:7) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00 ⇨ 2021-12-09 18:00
37. LZS TS Zaręba II - LZS Święci Radostów 10:8
1   A ROK Tomasz W SZŁABOWICZ Piotr 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇑
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A ROK Tomasz X ZIMROZ Paweł 3:1 (11:8, 11:4, 4:11, 11:4) ⇑
11   A ROK Tomasz Y KOCIOŁEK Piotr 3:2 (11:3, 11:8, 8:11, 6:11, 11:8) ⇑
15   A ROK Tomasz Z ŁAZAROWICZ Mariusz 1:3 (8:11, 1:11, 12:10, 12:14) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
42. LZS Włosień II - LZS TS Zaręba II 1:10
2   B KORYTKOWSKI Tomasz X ROK Tomasz 0:3 (4:11, 9:11, 2:11) ⇑
5   A KONOPELSKI Józef
KORYTKOWSKI Tomasz
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (10:12, 5:11, 6:11) ⇑
7   A KONOPELSKI Józef X ROK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00 ⇨ 2022-01-11 17:30
47. LKS Proszowa - LZS TS Zaręba II 3:10
4   D SOLIŁO Marian Z ROK Tomasz 2:3 (5:11, 11:7, 11:7, 8:11, 10:12) ⇑
5   A SUBOCZ Krzysztof
ŚLIWIŃSKI Rafał
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
10   C ŚLIWIŃSKI Edward Z ROK Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
13   B SUBOCZ Krzysztof Z ROK Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-22 17:00
57. LZS TS Zaręba II - KS Rackets Bogatynia 10:4
4   D ROK Tomasz Z SYLWESTRZAK Grzegorz 3:0 (11:8, 12:10, 14:12) ⇑
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOZIEJ Dariusz
SYLWESTRZAK Grzegorz
3:2 (6:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:6) ⇑
9   D ROK Tomasz Y NOWAK Stanisław 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) ⇑
14   D ROK Tomasz X KOZIEJ Dariusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 17:30
62. LZS Włosień I - LZS TS Zaręba II 3:10
4   D BUTRYM Dariusz Z ROK Tomasz 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
6   B OLECHNIK Dariusz
PASZKIEWICZ Wiesław
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
10   C GAWRYLUK Tomasz Z ROK Tomasz 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) ⇑
13   B PASZKIEWICZ Wiesław Z ROK Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00 ⇨ 2022-03-09 17:30
67. LZS TS Zaręba II - UKS TS Sparta Lubań 6:10
2   B ROK Tomasz X MAJCZAK Marek 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:5) ⇑
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (11:13, 11:6, 8:11, 12:10, 9:11) ⇓
8   B ROK Tomasz W ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 6:11, 11:6) ⇑
13   B ROK Tomasz Z ZAWADZKI Roman 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
72. UKS Maraton Pisarzowice - LZS TS Zaręba II 10:4
4   D KOSAL Marek Z ROK Tomasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:9, 12:14) ⇑
6   B KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
X ROK Tomasz
ŚWIEŻAK Dawid
2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
10   C STACHNIUK Andrzej Z ROK Tomasz 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
13   B MAŁECKI Dariusz Z ROK Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
77. LZS TS Zaręba II - KS Top Spin Miłków 10:6
1   A ROK Tomasz W ZWOLIŃSKI Karol 2:3 (11:6, 7:11, 11:6, 10:12, 9:11) ⇓
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W CHOJNACKI Leszek
WAŁKUSKI Mirosław
2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 11:13, 11:13) ⇓
7   A ROK Tomasz X DYMEK Piotr 3:0 (11:6, 14:12, 14:12) ⇑
11   A ROK Tomasz Y MARZEWSKI Dariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
15   A ROK Tomasz Z ZWONIK Mariusz 2:3 (8:11, 11:3, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00 ⇨ 2022-04-21 19:00
82. LZS Święci Radostów - LZS TS Zaręba II 10:5
4   D ŁAZAROWICZ Mariusz Z ROK Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5   A ŁAZAROWICZ Grzegorz
SZŁABOWICZ Piotr
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
10   C ZIMROZ Paweł Z ROK Tomasz 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 4:11) ⇑
13   B ŁAZAROWICZ Grzegorz Z ROK Tomasz 3:1 (7:11, 11:7, 12:10, 11:8) ⇓
15   A SZŁABOWICZ Piotr Z ROK Tomasz 3:2 (11:9, 19:17, 8:11, 6:11, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00 ⇨ 2022-05-12 18:00
87. LZS TS Zaręba II - LZS Włosień II 10:2
1   A ROK Tomasz W KORYTKOWSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:1, 11:4) ⇑
6   B ROK Tomasz
KŁUSEK Robert
X DZIERLA Zdzisław
KONOPELSKI Józef
3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇑
7   A ROK Tomasz X KONOPELSKI Józef 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) ⇑
11   A ROK Tomasz Y GROCHALA Wiktor 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) ⇑