Tomasz Rok
Numer zawodnika: 322
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 2285
Numer licencji okres.: 7765
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
10. KTS Jelenia Góra - UKS TS Sparta Lubań 10:1
4   D MISKA Kamil Z ROK Tomasz 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:7) ⇓
5   A GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
W ROK Tomasz
PASTERNAK Przemysław
3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 12:10) ⇓
10   C TROĆ Remigiusz Z ROK Tomasz 2:3 (12:10, 7:11, 11:5, 5:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z ROK Tomasz 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 13:15) ⇑
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
10   C GROCHAŁA Wojciech Z ROK Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B GROCHAŁA Tomasz Z ROK Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
15   A GŁAZ Tomasz Z ROK Tomasz 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
20. UKS Żak Gierałtowiec - UKS TS Sparta Lubań 4:10
3   C DRZYZGA Kamil Y ROK Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 10:12) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
DRZYZGA Kamil
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
9   D STANISŁAWSKI Patryk Y ROK Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
11   A KOWALEWSKI Kamil Y ROK Tomasz 1:3 (6:11, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3
3   C SZYMAŃSKI Dariusz Y ROK Tomasz 2:3 (18:20, 11:8, 11:6, 8:11, 8:11) ⇑
6   B OKUNIEWICZ Artur
SZYMAŃSKI Dariusz
X ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:2 (10:12, 11:6, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
9   D CZARNIECKI Piotr Y ROK Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) ⇓
11   A ADAMCZUK Łukasz Y ROK Tomasz 3:1 (3:11, 15:13, 11:6, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
48. KTS Jelenia Góra 2 - UKS TS Sparta Lubań 8:10
4   D ŻARCZYŃSKI Robert Z ROK Tomasz 2:3 (9:11, 13:11, 11:7, 7:11, 10:12) ⇑
5   A KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C KURPIEL Krzysztof Z ROK Tomasz 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇑
13   B GICALA Grzegorz Z ROK Tomasz 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
15   A PAWLEWSKI Sławomir Z ROK Tomasz 3:2 (11:13, 11:7, 11:9, 8:11, 13:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10
1   A ROK Tomasz W TRAWICKI Damian 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 5:11, 13:11) ⇑
7   A ROK Tomasz X ATLAK Miłosz 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
11   A ROK Tomasz Y ŚWIEŻAK Dawid 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
15   A ROK Tomasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
2007 ATLAK Miłosz 1990
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
171 BRAŃSKI Mateusz 2009
971 BUTRYM Dariusz 1972
315 CZARNIECKI Piotr 1983
898 CZERNECKI Piotr 1985
1413 DRZYZGA Kamil 2000
611 DYMEK Piotr 1964
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
485 GŁAZ Tomasz 1970
172 GŁOWACKI Filip 2011
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
17 KACPERCZYK Kamil 1989
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
978 KONOPELSKI Józef 1949
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
902 KOSAL Marek 1972
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
736 NOWAK Stanisław 1965
980 OLECHNIK Dariusz 1973
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
19 STOS Dariusz 1966
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
166 SZKLANY Krystian 1973
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
445 SZPAK Artur 1970
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
169 ZAWADZKI Roman 1973
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964