Paweł Zimroz
Numer zawodnika: 1085
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: LZS Święci Radostów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 12448
Numer licencji okres.: 8584
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-09 19:00
6. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS Święci Radostów 10:7
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y ZIMROZ Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:5) ⇓
6   B AUGUST Krzysztof
OLEJNIK Piotr
X BOSAK Piotr
ZIMROZ Paweł
3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 13:11) ⇓
9   D ZATYLNY Marek Y ZIMROZ Paweł 1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A OLEJNIK Piotr Y ZIMROZ Paweł 2:3 (3:11, 11:5, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
17   B AUGUST Krzysztof Y ZIMROZ Paweł 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:6) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-18 19:00
12. LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 - LZS Święci Radostów 0:10
3   C HRYNIEWICZ Mirosław Y ZIMROZ Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇑
6   B HRYNIEWICZ Mirosław
KĘSZCZYK Bogdan
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
0:3 (13:15, 3:11, 6:11) ⇑
9   D KRÓL Jakub Y ZIMROZ Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 ⇨ 2023-10-26 18:30
17. LZS Święci Radostów - KTS Jelenia Góra 3 10:0
1   A ZIMROZ Paweł W MARCHALEWICZ Wacław 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:8) ⇑
6   B ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
X LIS Zbigniew
GROSS Wojciech
3:0 (11:8, 11:6, 11:3) ⇑
7   A ZIMROZ Paweł X WYSOCZAŃSKI Marian 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. IKS Spin Bożejowice - LZS Święci Radostów 6:10
4   D STOS Dariusz Z ZIMROZ Paweł 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 7:11) ⇑
6   B STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
1:3 (2:11, 6:11, 11:9, 7:11) ⇑
10   C MIKICIUK Mikołaj Z ZIMROZ Paweł 0:3 (10:12, 7:11, 11:13) ⇑
13   B BUDIAKOWSKI Paweł Z ZIMROZ Paweł 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
15   A KACPERCZYK Kamil Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:5) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 10:1
3   C ZIMROZ Paweł Y CHOJNACKI Leszek 3:1 (12:10, 7:11, 11:2, 11:9) ⇑
6   B ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
X DYMEK Piotr
ZWONIK Mariusz
2:3 (8:11, 11:2, 9:11, 11:9, 11:13) ⇓
10   C ZIMROZ Paweł Z ZWONIK Mariusz 3:0 (13:11, 11:9, 12:10) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
42. KS Rackets Bogatynia - LZS Święci Radostów 2:10
4   D PODGÓRSKI Dariusz Z ZIMROZ Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇑
6   B KOZIEJ Dariusz
MROZEK Jakub
X BOSAK Piotr
ZIMROZ Paweł
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 4:11) ⇑
10   C OGONOWSKI Sylwester Z ZIMROZ Paweł 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
47. LKS Proszowa - LZS Święci Radostów 6:10
4   D SOLIŁO Marian Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:4) ⇓
6   B GOŁUCKI Sławomir
SUBOCZ Krzysztof
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
0:3 (10:12, 7:11, 9:11) ⇑
10   C GOŁUCKI Sławomir Z ZIMROZ Paweł 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B SUBOCZ Krzysztof Z ZIMROZ Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
15   A ŚLIWIŃSKI Rafał Z ZIMROZ Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
51. LZS Święci Radostów - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:0 walkower
3   C ZIMROZ Paweł Y ZATYLNY Marek 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:2) -
5   A ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
W HRYNIEWICZ Mirosław
ZATYLNY Marek
3:0 (11:6, 11:3, 11:5) -
10   C ZIMROZ Paweł Z HRYNIEWICZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) -
12   C ZIMROZ Paweł W OLEJNIK Piotr 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) -
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 ⇨ 2024-02-28 18:00
62. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Święci Radostów 6:10
4   D OLSZEWSKI Krzysztof Z ZIMROZ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 14:16) ⇑
6   B KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
X BOSAK Piotr
ZIMROZ Paweł
0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
10   C KOWALSKI Grzegorz Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:7, 14:16, 11:7, 11:9) ⇓
13   B KASPRZAK Regina Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:5, 11:3, 10:12, 12:10) ⇓
15   A GROSS Wojciech Z ZIMROZ Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-22 19:00
67. LZS Święci Radostów - IKS Spin Bożejowice 10:5
2   B ZIMROZ Paweł X NIKODEM Aleks 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
6   B ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
X MIKICIUK Mikołaj
NIKODEM Aleks
3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇑
8   B ZIMROZ Paweł W MIKICIUK Mikołaj 2:3 (11:6, 9:11, 6:11, 11:9, 4:11) ⇓
13   B ZIMROZ Paweł Z KACPERCZYK Kamil 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 5:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
72. KS Top Spin Miłków - LZS Święci Radostów 6:10
3   C CHOJNACKI Leszek Y ZIMROZ Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
6   B CHOJNACKI Leszek
CHOJNACKI Jakub
X ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:8) ⇓
9   D CHOJNACKI Jakub Y ZIMROZ Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
11   A ZWONIK Mariusz Y ZIMROZ Paweł 2:3 (11:5, 3:11, 11:4, 4:11, 4:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-12 18:00
77. LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 2 10:5
2   B ZIMROZ Paweł X MARZEWSKI Dariusz 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) ⇑
5   A ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
W ZWOLIŃSKI Karol
BARAN Dawid
1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 8:11) ⇓
8   B ZIMROZ Paweł W ZWOLIŃSKI Karol 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
13   B ZIMROZ Paweł Z BARAN Dawid 3:1 (13:11, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00 ⇨ 2024-04-22 18:00
87. LZS Święci Radostów - KS Rackets Bogatynia 10:0
3   C ZIMROZ Paweł Y KAPKOWICZ Łukasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
X MROZEK Jakub
KAPKOWICZ Łukasz
3:0 (11:2, 11:4, 11:9) ⇑
10   C ZIMROZ Paweł Z KOZIEJ Dariusz 3:0 (12:10, 12:10, 15:13) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
82. LZS Święci Radostów - LZSTS Zaręba 2 10:4
3   C ZIMROZ Paweł Y LESZCZYŃSKI Roman 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
5   A ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
W ADAMCZUK Mateusz
FILAR Krzysztof
3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:5) ⇑
10   C ZIMROZ Paweł Z FILAR Krzysztof 3:1 (11:2, 11:9, 10:12, 11:9) ⇑
12   C ZIMROZ Paweł W ADAMCZUK Andrzej 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
616 AUGUST Krzysztof 1980
1596 BARAN Dawid 1995
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
971 BUTRYM Dariusz 1972
2087 CHOJNACKI Jakub 1993
609 CHOJNACKI Leszek 1963
315 CZARNIECKI Piotr 1983
898 CZERNECKI Piotr 1985
317 FILAR Krzysztof 1968
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
17 KACPERCZYK Kamil 1989
1863 KAPKOWICZ Łukasz 1987
837 KASPRZAK Regina 1964
978 KONOPELSKI Józef 1949
838 KOSAL Maciej 1981
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
1940 KRÓL Jakub 2011
839 KURPIEL Krzysztof 1960
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
1809 NIKODEM Aleks 2010
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
627 OLEJNIK Piotr 1969
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
322 ROK Tomasz 1983
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
19 STOS Dariusz 1966
21 STRZELECKI Daniel 1978
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
906 ŚWIRAD Przemysław 1991
328 TRAWICKI Damian 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
632 ZATYLNY Marek 1962
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964