Krzysztof August
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS SKS Raszówka II 1:10
5   A AUGUST Krzysztof
ZATYLNY Marek
W JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
11   A AUGUST Krzysztof Y MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
20. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9
2   B AUGUST Krzysztof X STANISŁAWSKI Patryk 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 11:6, 11:13) ⇓
5   A AUGUST Krzysztof
PASTERNAK Przemysław
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 10:12) ⇓
8   B AUGUST Krzysztof W HAZNAR Sebastian 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 8:11) ⇓
13   B AUGUST Krzysztof Z SEJ Szymon 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 9:11) ⇓
17   B AUGUST Krzysztof Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
22. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LKS Proszowa II 10:1
1   A AUGUST Krzysztof W WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
6   B AUGUST Krzysztof
KOWALSKI Ryszard
X SZPAK Artur
WICHŁACZ Patryk
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
7   A AUGUST Krzysztof X SZULIM Zenon 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) ⇑
11   A AUGUST Krzysztof Y SZPAK Artur 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 15:13) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
30. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań III 10:2
1   A AUGUST Krzysztof W KWIATKOWSKI Jan 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) ⇑
5   A AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
W BIAŁEK Bartłomiej
SKOWROŃSKI Kacper
3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇑
7   A AUGUST Krzysztof X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇑
11   A AUGUST Krzysztof Y BIAŁEK Andrzej 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00 ⇨ 2021-12-16 17:30
34. IKS Spin Bożejowice II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 3:10
1   A KURASZ Zbigniew W AUGUST Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
W AUGUST Krzysztof
KOWALSKI Ryszard
1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 6:11) ⇑
8   B CZARNECKI Cezary W AUGUST Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) ⇑
12   C MARCZEWSKI Kazimierz W AUGUST Krzysztof 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00
37. LZS TS Zaręba III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10
1   A KŁUSEK Robert W AUGUST Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
W AUGUST Krzysztof
KOWALSKI Ryszard
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
8   B MAZUR Gracjan W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
12   C KLIMCZAK Przemysław W AUGUST Krzysztof 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00 ⇨ 2022-01-18 17:30
50. IKS Spin Bożejowice I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 10:5
1   A KACPERCZYK Kamil W AUGUST Krzysztof 3:2 (11:6, 9:11, 5:11, 15:13, 11:8) ⇓
5   A KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
W AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 9:11, 11:5) ⇓
8   B BUDIAKOWSKI Paweł W AUGUST Krzysztof 1:3 (11:7, 13:15, 8:11, 6:11) ⇑
12   C STOS Dariusz W AUGUST Krzysztof 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00
41. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - KTS Jelenia Góra IV 10:1
1   A AUGUST Krzysztof W LIS Zbigniew 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
5   A AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
W LIS Zbigniew
KOWALSKI Grzegorz
3:1 (7:11, 11:4, 12:10, 11:4) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 12:00
54. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań II 10:0
3   C AUGUST Krzysztof Y ORLIK Konrad 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
6   B AUGUST Krzysztof
JAGIEŁŁO Tadeusz
X MARKUT Krystian
ORLIK Konrad
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
10   C AUGUST Krzysztof Z PĘDLOWSKI Łukasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00 ⇨ 2022-03-24 18:00
58. LKS Proszowa II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10
1   A SZPAK Artur W AUGUST Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A SZPAK Artur
ZIELIŃSKI Wiktor
W AUGUST Krzysztof
JAGIEŁŁO Tadeusz
1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 5:11) ⇑
8   B WICHŁACZ Patryk W AUGUST Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇑
12   C ZIELIŃSKI Wiktor W AUGUST Krzysztof 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00
62. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS Włosień III 10:0
1   A AUGUST Krzysztof W KACZAŁKO Daniel 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇑
5   A AUGUST Krzysztof
JAGIEŁŁO Tadeusz
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
7   A AUGUST Krzysztof X WYPIORCZYK Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
66. UKS TS Sparta Lubań III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 6:10
1   A BIAŁEK Andrzej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A SZUBA Wiesław
KWIATKOWSKI Jan
W AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C SZUBA Wiesław W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
16   D KWIATKOWSKI Jan W AUGUST Krzysztof 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 7:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
70. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - IKS Spin Bożejowice II 10:3
1   A AUGUST Krzysztof W MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:5, 11:1, 11:8) ⇑
5   A AUGUST Krzysztof
KOWALSKI Ryszard
W MIKICIUK Mikołaj
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:3, 7:11, 11:5, 11:6) ⇑
7   A AUGUST Krzysztof X CZARNECKI Cezary 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇑
11   A AUGUST Krzysztof Y MIKICIUK Mikołaj 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11) ⇓