III liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 16:00 1 UKS Żak Gierałtowiec II - UKS Żak Gierałtowiec I 3:10
1   A SEJ Szymon W ŚWIRSKI Marcin 2:3 (11:1, 9:11, 11:4, 8:11, 7:11) 0:1
2   B STANISŁAWSKI Patryk X JAKUBIK Dawid 1:3 (5:11, 12:10, 3:11, 8:11) 0:2
3   C GRYGORCEWICZ Andrzej Y KOWALEWSKI Kamil 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 0:3
4   D HAZNAR Sebastian Z MARUD Grzegorz 3:2 (12:10, 12:10, 2:11, 9:11, 11:7) 1:3
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W JAKUBIK Dawid
ŚWIRSKI Marcin
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 2:3
6   B HAZNAR Sebastian
STANISŁAWSKI Patryk
X KOWALEWSKI Kamil
MARUD Grzegorz
0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 2:4
7   A SEJ Szymon X JAKUBIK Dawid 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 12:14) 2:5
8   B STANISŁAWSKI Patryk W ŚWIRSKI Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 2:6
9   D HAZNAR Sebastian Y KOWALEWSKI Kamil 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 11:13) 2:7
10   C GRYGORCEWICZ Andrzej Z MARUD Grzegorz 0:3 (3:11, 9:11, 4:11) 2:8
11   A SEJ Szymon Y KOWALEWSKI Kamil 3:1 (11:5, 8:11, 11:3, 11:7) 3:8
12   C GRYGORCEWICZ Andrzej W ŚWIRSKI Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 3:9
13   B STANISŁAWSKI Patryk Z MARUD Grzegorz 1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 10:12) 3:10
2021-10-09 16:00 2 Top Bolesławiec - AKS Strzegom 9:9
1   A WOŁOWICKI Marcin W JEŻ Grzegorz 3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B BEDNARZ Adrian X ABRAMCZUK Albert 3:2 (11:4, 11:6, 5:11, 4:11, 11:9) 2:0
3   C GŁOWACZ Remigiusz Y PACIOREK Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 2:1
4   D GIL Grzegorz Z DERKOWSKI Robert 3:1 (9:11, 12:10, 17:15, 11:8) 3:1
5   A BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
W ABRAMCZUK Albert
PACIOREK Łukasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 4:1
6   B GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
X DERKOWSKI Robert
JEŻ Grzegorz
3:2 (11:3, 11:8, 9:11, 8:11, 11:9) 5:1
7   A WOŁOWICKI Marcin X ABRAMCZUK Albert 2:3 (11:7, 7:11, 11:13, 14:12, 7:11) 5:2
8   B BEDNARZ Adrian W JEŻ Grzegorz 0:3 (3:11, 6:11, 2:11) 5:3
9   D GIL Grzegorz Y PACIOREK Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) 5:4
10   C GŁOWACZ Remigiusz Z DERKOWSKI Robert 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 11:7, 10:12) 5:5
11   A WOŁOWICKI Marcin Y PACIOREK Łukasz 3:2 (11:9, 5:11, 11:4, 6:11, 11:9) 6:5
12   C GŁOWACZ Remigiusz W JEŻ Grzegorz 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) 6:6
13   B BEDNARZ Adrian Z DERKOWSKI Robert 1:3 (11:13, 11:9, 9:11, 10:12) 6:7
14   D GIL Grzegorz X ABRAMCZUK Albert 3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 11:9, 11:9) 7:7
15   A WOŁOWICKI Marcin Z DERKOWSKI Robert 3:1 (11:4, 11:5, 9:11, 11:6) 8:7
16   D GIL Grzegorz W JEŻ Grzegorz 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:5) 9:7
17   B BEDNARZ Adrian Y PACIOREK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 9:8
18   C GŁOWACZ Remigiusz X ABRAMCZUK Albert 2:3 (11:13, 11:8, 12:10, 8:11, 4:11) 9:9
2021-10-09 10:00 3 KTS Jelenia Góra I - KTS Jelenia Góra II 10:5
1   A MARAŃDA Marcin W SOKALSKI Wojciech 3:1 (11:5, 11:4, 11:13, 11:7) 1:0
2   B GAWROŃSKI Waldemar X KURPIEL Krzysztof 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 1:1
3   C GRUSZKA Krzysztof Y ŻARCZYŃSKI Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 2:1
4   D ŻUŁAWSKI Marcin Z PAWLEWSKI Sławomir 1:3 (13:11, 9:11, 7:11, 6:11) 2:2
5   A TROJAN Robert
ŻUŁAWSKI Marcin
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 11:13, 12:10) 3:2
6   B GRUSZKA Krzysztof
MARAŃDA Marcin
X KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:5) 4:2
7   A MARAŃDA Marcin X KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 5:2
8   B GAWROŃSKI Waldemar W GICALA Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 5:3
9   D ŻUŁAWSKI Marcin Y ŻARCZYŃSKI Robert 3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:7) 6:3
10   C GRUSZKA Krzysztof Z PAWLEWSKI Sławomir 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 6:4
11   A MARAŃDA Marcin Y ŻARCZYŃSKI Robert 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 7:4
12   C GRUSZKA Krzysztof W GICALA Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 8:4
13   B GAWROŃSKI Waldemar Z PAWLEWSKI Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 8:5
14   D ŻUŁAWSKI Marcin X KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 9:5
15   A MARAŃDA Marcin Z PAWLEWSKI Sławomir 3:1 (11:9, 13:11, 11:13, 11:9) 10:5
2021-10-09 16:00 4 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS SKS Raszówka II 1:10
1   A PASTERNAK Przemysław W PILARCZYK Filip 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B OLEJNIK Piotr X JADACH Tomasz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) 1:1
3   C ZATYLNY Marek Y MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 5:11) 1:2
4   D OKUNIEWICZ Artur Z CERAZY Józef 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 4:11) 1:3
5   A AUGUST Krzysztof
ZATYLNY Marek
W JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 5:11) 1:4
6   B OLEJNIK Piotr
PASTERNAK Przemysław
X CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
0:3 (9:11, 13:15, 9:11) 1:5
7   A PASTERNAK Przemysław X JADACH Tomasz 1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 3:11) 1:6
8   B OLEJNIK Piotr W PILARCZYK Filip 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 7:11, 7:11) 1:7
9   D OKUNIEWICZ Artur Y MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 8:11) 1:8
10   C ZATYLNY Marek Z CERAZY Józef 0:3 (8:11, 14:16, 7:11) 1:9
11   A AUGUST Krzysztof Y MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) 1:10
2021-10-09 16:00 5 GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
1   A SAMBORSKI Marek W ROSIAK Jacek 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B HORNIAK Grzegorz X SŁOWIK Robert 2:3 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 8:11) 0:2
3   C GÓRSKI Zygmunt Y ROSIAK Norbert 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 1:2
4   D MARSZAŁEK Marian Z ROSIAK Ernest 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:8) 2:2
5   A GÓRSKI Zygmunt
HORNIAK Grzegorz
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
2:3 (11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 12:14) 2:3
6   B MARSZAŁEK Marian
SAMBORSKI Marek
X ROSIAK Ernest
ROSIAK Norbert
3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:7) 3:3
7   A SAMBORSKI Marek X SŁOWIK Robert 1:3 (10:12, 7:11, 12:10, 11:13) 3:4
8   B HORNIAK Grzegorz W ROSIAK Jacek 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 14:12) 4:4
9   D MARSZAŁEK Marian Y ROSIAK Norbert 3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:7, 11:8) 5:4
10   C GÓRSKI Zygmunt Z ROSIAK Ernest 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 6:4
11   A SAMBORSKI Marek Y ROSIAK Norbert 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:8, 9:11) 6:5
12   C GÓRSKI Zygmunt W ROSIAK Jacek 2:3 (11:7, 6:11, 9:11, 11:6, 10:12) 6:6
13   B HORNIAK Grzegorz Z ROSIAK Ernest 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:7) 7:6
14   D MARSZAŁEK Marian X SŁOWIK Robert 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 10:12) 7:7
15   A SAMBORSKI Marek Z ROSIAK Ernest 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:6, 9:11) 7:8
16   D MARSZAŁEK Marian W ROSIAK Jacek 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 7:11) 7:9
17   B HORNIAK Grzegorz Y ROSIAK Norbert 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 8:9
18   C GÓRSKI Zygmunt X SŁOWIK Robert 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 13:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18