KTS Jelenia Góra II (M)
Klub: KTS Jelenia Góra
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Złotnicza 12, Jelenia Góra
Sprzęt: Tibhar ***, Tibhar Smash 28/R - 4 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Remigiusz Troć (tel. 668 125 851)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3Z 1/1 2021-10-09 10:00 KTS Jelenia Góra I - KTS Jelenia Góra II 10:5🏓 ⇓
2 3Z 1/2 2021-10-23 17:00 KTS Jelenia Góra II - LZS SKS Raszówka II 4:10🏓 ⇓
3 3Z 1/3 2021-10-30 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Jelenia Góra II 7:10🏓 ⇑
4 3Z 1/4 2021-11-06 16:00 KTS Jelenia Góra II - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 4:10🏓 ⇓
5 3Z 1/5 2021-11-20 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra II 10:5🏓 ⇓
6 3Z 1/6 2021-11-27 16:00 UKS Żak Gierałtowiec II - KTS Jelenia Góra II 10:8🏓 ⇓
7 3Z 1/7 2021-12-04 16:00 KTS Jelenia Góra II - AKS Strzegom 5:10🏓 ⇓
8 3Z 1/8 2021-12-11 16:00 UKS Żak Gierałtowiec I - KTS Jelenia Góra II 10:2🏓 ⇓
9 3Z 1/9 2021-12-18 16:00 KTS Jelenia Góra II - Top Bolesławiec 2:10🏓 ⇓
10 3Z 2/10 2022-01-15 16:00 KTS Jelenia Góra II - KTS Jelenia Góra I 0:10🏓 ⇓
11 3Z 2/11 2022-01-22 13:00 LZS SKS Raszówka II - KTS Jelenia Góra II 10:4🏓 ⇓
12 3Z 2/12 2022-02-19 16:00 KTS Jelenia Góra II - GUKS Sokół Jerzmanowa 7:10🏓 ⇓
13 3Z 2/13 2022-03-01 18:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra II 10:0🏓 ⇓
14 3Z 2/14 2022-03-12 16:00 KTS Jelenia Góra II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
15 3Z 2/15 2022-03-26 16:00 KTS Jelenia Góra II - UKS Żak Gierałtowiec II 2:10🏓 ⇓
16 3Z 2/16 2022-04-09 16:00 AKS Strzegom - KTS Jelenia Góra II 3:10🏓 ⇑
17 3Z 2/17 2022-04-23 16:00 KTS Jelenia Góra II - UKS Żak Gierałtowiec I 8:10🏓 ⇓
18 3Z 2/18 2022-05-14 16:00 Top Bolesławiec - KTS Jelenia Góra II 10:1🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) KTS Jelenia Góra I 1,0 1,0 3,0 0,0 0,0 5
2 (D) LZS SKS Raszówka II   0,0 1,5 0,5 2,0 4
3 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa 1,0 2,0 4,5 0,5 2,0 10
4 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 1,0 0,5 1,5 0,5 0,5 4
5 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2,0 0,5 1,0 0,0 1,5 5
6 (W) UKS Żak Gierałtowiec II 1,0 0,0 3,0 0,0 4,0 8
7 (D) AKS Strzegom 1,0 0,5 2,0 0,0 1,5 5
8 (W) UKS Żak Gierałtowiec I 0,0 0,0 1,0   1,0 2
9 (D) Top Bolesławiec 0,0 1,0 1,0   0,0 2
10 (D) KTS Jelenia Góra I 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
11 (W) LZS SKS Raszówka II 0,0   2,0 0,0 2,0 4
12 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa 2,5 0,0 1,5   3,0 7
13 (W) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 0,0 0,0 0,0 0,0   0
14 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 1,0 2,5 2,0   3,5 9
15 (D) UKS Żak Gierałtowiec II 1,0 1,0 0,0 0,0 0,0 2
16 (W) AKS Strzegom   2,5 3,5 1,5 2,5 10
17 (D) UKS Żak Gierałtowiec I 1,0 1,5 2,0 0,0 3,5 8
18 (W) Top Bolesławiec   0,0 0,0 1,0 0,0 1
Razem 12,5 13,0 29,5 4,0 27,0 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GICALA Grzegorz 1976 M 8978 15.09.2021 833
2 KURPIEL Krzysztof 1960 M 8984 15.09.2021 839
3 PAWLEWSKI Sławomir 1970 M 8992 15.09.2021 847
4 SOKALSKI Wojciech 1960 M 8993 15.09.2021 848
5 ŻARCZYŃSKI Robert 1964 M 8999 15.09.2021 854