LZS Błękitni Krzewie Wielkie (M)
Klub: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
59-620 Gryfów Śląski, ul. Uczniowska 11
Sprzęt: Joola ***, Tibhar R-28 - 4 sztuki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Okuniewicz (tel. 607 357 150)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3Z 1/1 2021-10-09 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS SKS Raszówka II 1:10🏓 ⇓
2 3Z 1/2 2021-10-23 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10🏓 ⇓
3 3Z 1/3 2021-10-30 16:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2🏓 ⇓
4 3Z 1/4 2021-11-06 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9🏓 ⇔
5 3Z 1/5 2021-11-20 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra II 10:5🏓 ⇑
6 3Z 1/6 2021-11-27 16:00 AKS Strzegom - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:4🏓 ⇓
7 3Z 1/7 2021-12-04 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec I 6:10🏓 ⇓
8 3Z 1/8 2021-12-11 16:00 Top Bolesławiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
9 3Z 1/9 2021-12-18 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra I 0:10🏓 ⇓
10 3Z 2/10 2022-01-15 16:00 LZS SKS Raszówka II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:1🏓 ⇓
11 3Z 2/11 2022-01-29 14:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
12 3Z 2/12 2022-02-19 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10🏓 ⇓
13 3Z 2/13 2022-03-05 12:00 UKS Żak Gierałtowiec II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10🏓 ⇑
14 3Z 2/14 2022-03-12 16:00 KTS Jelenia Góra II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
15 3Z 2/15 2022-04-08 17:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - AKS Strzegom 10:3🏓 ⇑
16 3Z 2/16 2022-04-09 16:00 UKS Żak Gierałtowiec I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
17 3Z 2/17 2022-04-23 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - Top Bolesławiec 10:4🏓 ⇑
18 3Z 2/18 2022-05-14 16:00 KTS Jelenia Góra I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LZS SKS Raszówka II 0,0       0,0 1,0 0,0   0,0 1
2 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa   1,0     0,0 1,5 3,0   0,5 6
3 (W) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce   0,0     2,0 0,0     0,0 2
4 (D) UKS Żak Gierałtowiec II 1,0 2,0     0,5 2,5 3,0     9
5 (D) KTS Jelenia Góra II   2,0 4,5   1,5   2,0     10
6 (W) AKS Strzegom   1,0     1,5 1,5 0,0     4
7 (D) UKS Żak Gierałtowiec I   2,0     2,5 1,0     0,5 6
8 (W) Top Bolesławiec   3,5     2,5   1,5   1,5 9
9 (D) KTS Jelenia Góra I   0,0   0,0 0,0       0,0 0
10 (W) LZS SKS Raszówka II       0,0 1,0 0,0     0,0 1
11 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa   3,5     2,0 1,0 2,5     9
12 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce   3,5     2,0 1,0 0,5     7
13 (W) UKS Żak Gierałtowiec II   4,5     3,0 1,0     1,5 10
14 (W) KTS Jelenia Góra II   4,5     1,0 0,0   3,5   9
15 (D) AKS Strzegom   2,5 2,5   2,5     2,5   10
16 (W) UKS Żak Gierałtowiec I     3,5   2,5 2,0     1,0 9
17 (D) Top Bolesławiec   3,5     2,5 1,5   2,5   10
18 (W) KTS Jelenia Góra I   3,5   0,5 2,5 3,5       10
Razem 1,0 37,0 10,5 0,5 29,5 17,5 12,5 8,5 5,0 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 AUGUST Krzysztof 1980 M 7300 09.09.2021 616
2 ISAŃSKA Aleksandra 1994 K 7304 09.09.2021 620
3 KWIATKOWSKI Tomasz 1987 M 7307 09.09.2021 623
4 MAKOWSKI Marek 1959 M 7309 09.09.2021 625
5 OKUNIEWICZ Artur 1973 M 7310 09.09.2021 626
6 OLEJNIK Piotr 1969 M 7311 09.09.2021 627
7 PASTERNAK Przemysław 1990 M 7312 09.09.2021 628
8 PRZYLEPA Zbigniew 1969 M 7314 09.09.2021 630
9 ZATYLNY Marek 1962 M 7316 09.09.2021 632