III liga mężczyzn zachód
Runda: 2, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 16:00 46 UKS Żak Gierałtowiec I - UKS Żak Gierałtowiec II 10:4
1   A ŚWIRSKI Marcin W HAZNAR Sebastian 2:3 (11:13, 11:7, 15:13, 10:12, 10:12) 0:1
2   B KOZAK Mateusz X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (15:13, 11:9, 11:6) 1:1
3   C MARUD Grzegorz Y DRZYZGA Kamil 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:1
4   D JAKUBIK Dawid Z SEJ Szymon 3:2 (7:11, 13:11, 16:14, 11:13, 11:8) 3:1
5   A JAKUBIK Dawid
KOZAK Mateusz
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 4:1
6   B MARUD Grzegorz
ŚWIRSKI Marcin
X HAZNAR Sebastian
DRZYZGA Kamil
3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:9, 11:9) 5:1
7   A ŚWIRSKI Marcin X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 6:1
8   B KOZAK Mateusz W HAZNAR Sebastian 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) 7:1
9   D JAKUBIK Dawid Y DRZYZGA Kamil 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 8:1
10   C MARUD Grzegorz Z SEJ Szymon 2:3 (11:7, 5:11, 10:12, 11:3, 8:11) 8:2
11   A ŚWIRSKI Marcin Y DRZYZGA Kamil 1:3 (10:12, 11:4, 7:11, 8:11) 8:3
12   C MARUD Grzegorz W HAZNAR Sebastian 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:9) 9:3
13   B KOZAK Mateusz Z SEJ Szymon 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 3:11) 9:4
14   D JAKUBIK Dawid X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (11:13, 11:8, 11:7, 5:11, 11:3) 10:4
2022-01-19 18:00 47 AKS Strzegom - Top Bolesławiec 7:10
1   A JEŻ Grzegorz W WOŁOWICKI Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 1:0
2   B DERKOWSKI Robert X BEDNARZ Adrian 3:2 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 11:8) 2:0
3   C ABRAMCZUK Albert Y GŁOWACZ Remigiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 3:0
4   D PACIOREK Łukasz Z GIL Grzegorz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 3:1
5   A DERKOWSKI Robert
PACIOREK Łukasz
W BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 3:2
6   B ABRAMCZUK Albert
JEŻ Grzegorz
X GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 10:12) 3:3
7   A JEŻ Grzegorz X BEDNARZ Adrian 3:0 (14:12, 11:9, 11:8) 4:3
8   B DERKOWSKI Robert W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 4:4
9   D PACIOREK Łukasz Y GŁOWACZ Remigiusz 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:4, 11:13) 4:5
10   C ABRAMCZUK Albert Z GIL Grzegorz 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:9) 5:5
11   A JEŻ Grzegorz Y GŁOWACZ Remigiusz 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:7) 6:5
12   C ABRAMCZUK Albert W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 6:6
13   B DERKOWSKI Robert Z GIL Grzegorz 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:7, 7:11) 6:7
14   D PACIOREK Łukasz X BEDNARZ Adrian 0:3 (3:11, 11:13, 10:12) 6:8
15   A JEŻ Grzegorz Z GIL Grzegorz 3:2 (11:5, 8:11, 11:7, 7:11, 12:10) 7:8
16   D PACIOREK Łukasz W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (12:14, 6:11, 6:11) 7:9
17   B DERKOWSKI Robert Y GŁOWACZ Remigiusz 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 7:11) 7:10
2022-01-15 16:00 48 KTS Jelenia Góra II - KTS Jelenia Góra I 0:10
1   A PAWLEWSKI Sławomir W TROJAN Robert 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B ŻARCZYŃSKI Robert X GRUSZKA Krzysztof 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 9:11) 0:2
3   C SOKALSKI Wojciech Y ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D KURPIEL Krzysztof Z MIKIEL Waldemar 1:3 (7:11, 11:1, 7:11, 8:11) 0:4
5   A PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
W MIKIEL Waldemar
TROJAN Robert
1:3 (6:11, 11:1, 6:11, 5:11) 0:5
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 3:11) 0:6
7   A PAWLEWSKI Sławomir X GRUSZKA Krzysztof 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 0:7
8   B ŻARCZYŃSKI Robert W TROJAN Robert 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 6:11) 0:8
9   D KURPIEL Krzysztof Y ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 0:9
10   C GICALA Grzegorz Z MIKIEL Waldemar 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 8:11) 0:10
2022-01-15 16:00 49 LZS SKS Raszówka II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:1
1   A PILARCZYK Filip W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) 1:0
2   B JADACH Tomasz X MAKOWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 2:0
3   C MARSZAŁEK Krzysztof Y ZATYLNY Marek 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:0
4   D FLORCZAK Jerzy Z OLEJNIK Piotr 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:8) 4:0
5   A MARSZAŁEK Krzysztof
FLORCZAK Jerzy
W MAKOWSKI Marek
ZATYLNY Marek
3:2 (11:9, 6:11, 6:11, 11:5, 11:4) 5:0
6   B JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:2 (11:7, 11:13, 12:10, 8:11, 11:4) 6:0
7   A PILARCZYK Filip X MAKOWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 7:0
8   B JADACH Tomasz W OKUNIEWICZ Artur 2:3 (12:10, 9:11, 6:11, 11:9, 10:12) 7:1
9   D FLORCZAK Jerzy Y ZATYLNY Marek 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 8:1
10   C MARSZAŁEK Krzysztof Z OLEJNIK Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 9:1
11   A PILARCZYK Filip Y ZATYLNY Marek 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) 10:1
2022-01-12 17:00 50 GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
1   A GÓRSKI Zygmunt W ROSIAK Jacek 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:8) 1:0
2   B SAMBORSKI Marek X SŁOWIK Robert 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C MARSZAŁEK Marian Y ROSIAK Norbert 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 7:11) 1:2
4   D HORNIAK Grzegorz Z ROSIAK Ernest 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:2
5   A GÓRSKI Zygmunt
HORNIAK Grzegorz
W ROSIAK Ernest
ROSIAK Norbert
3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:6, 11:9) 3:2
6   B MARSZAŁEK Marian
SAMBORSKI Marek
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 3:3
7   A GÓRSKI Zygmunt X SŁOWIK Robert 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:9, 14:12) 4:3
8   B SAMBORSKI Marek W ROSIAK Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 4:4
9   D HORNIAK Grzegorz Y ROSIAK Norbert 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:6) 5:4
10   C MARSZAŁEK Marian Z ROSIAK Ernest 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 6:4
11   A GÓRSKI Zygmunt Y ROSIAK Norbert 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:9) 7:4
12   C MARSZAŁEK Marian W ROSIAK Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 7:5
13   B SAMBORSKI Marek Z ROSIAK Ernest 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11) 7:6
14   D HORNIAK Grzegorz X SŁOWIK Robert 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 6:11) 7:7
15   A GÓRSKI Zygmunt Z ROSIAK Ernest 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 5:11, 10:12) 7:8
16   D HORNIAK Grzegorz W ROSIAK Jacek 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 16:14) 8:8
17   B SAMBORSKI Marek Y ROSIAK Norbert 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 8:9
18   C MARSZAŁEK Marian X SŁOWIK Robert 3:1 (6:11, 11:9, 12:10, 11:9) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18