KTS Jelenia Góra I (M)
Klub: KTS Jelenia Góra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Złotnicza 12
58-500 Jelenia Góra
Sprzęt: Tibhar ***, Tibhar Smash 28/R - 4 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Robert Trojan (tel. 606 465 350)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Henryk 1965 M 8976 15.09.2021 831 09.10.2021
2 GAWROŃSKI Waldemar 1965 M 8977 15.09.2021 832 09.10.2021
3 GRUSZKA Krzysztof 1974 M 8979 15.09.2021 834 09.10.2021
4 HARDEL Marek 1990 M 8980 15.09.2021 835 09.10.2021
5 IGNATIUK Arkadiusz 1992 M 8981 15.09.2021 836 09.10.2021
6 KASPRZAK Regina 1964 K 8982 15.09.2021 837 09.10.2021
7 KOSAL Maciej 1981 M 8983 15.09.2021 838 09.10.2021
8 KOWALSKI Grzegorz 1990 M 10595 07.10.2021 1157 09.10.2021
9 LIS Zbigniew 1958 M 8985 15.09.2021 840 09.10.2021
10 MARAŃDA Marcin 1985 M 8986 15.09.2021 841 09.10.2021
11 MARCHALEWICZ Szymon 2007 M 8975 15.09.2021 830 09.10.2021
12 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842 09.10.2021
13 MIKIEL Waldemar 1960 M 8988 15.09.2021 843 09.10.2021
14 MISKA Kamil 1988 M 8989 15.09.2021 844 09.10.2021
15 MOTYKA Mariusz 1976 M 8990 15.09.2021 845 09.10.2021
16 MROWCA Piotr 1985 M 8991 15.09.2021 846 09.10.2021
17 TROĆ Remigiusz 1976 M 8994 15.09.2021 849 09.10.2021
18 TROJAN Robert 1975 M 8995 15.09.2021 850 09.10.2021
19 WOJNAROWICZ Paweł 1989 M 8996 15.09.2021 851 09.10.2021
20 WYSOCZAŃSKI Marian 1953 M 8997 15.09.2021 852 09.10.2021
21 ZAWODNIK Łukasz 1988 M 8998 15.09.2021 853 09.10.2021
22 ŻUŁAWSKI Marcin 1979 M 9000 15.09.2021 855 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3Z 1/1 2021-10-09 10:00 KTS Jelenia Góra I - KTS Jelenia Góra II 10:5🏓 ⇑
2 3Z 1/2 2021-10-23 13:00 AKS Strzegom - KTS Jelenia Góra I 2:10🏓 ⇑
3 3Z 1/3 2021-10-30 16:00 KTS Jelenia Góra I - UKS Żak Gierałtowiec I 2:10🏓 ⇓
4 3Z 1/4 2021-11-06 16:00 Top Bolesławiec - KTS Jelenia Góra I 3:10🏓 ⇑
5 3Z 1/5 2021-11-20 16:00 KTS Jelenia Góra I - UKS Żak Gierałtowiec II 10:5🏓 ⇑
6 3Z 1/6 2021-11-27 16:00 KTS Jelenia Góra I - LZS SKS Raszówka II 10:4🏓 ⇑
7 3Z 1/7 2021-12-04 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Jelenia Góra I 7:10🏓 ⇑
8 3Z 1/8 2021-12-11 16:00 KTS Jelenia Góra I - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:0🏓 ⇑
9 3Z 1/9 2021-12-18 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra I 0:10🏓 ⇑
10 3Z 2/10 2022-01-15 16:00 KTS Jelenia Góra II - KTS Jelenia Góra I 0:10🏓 ⇑
11 3Z 2/11 2022-01-20 17:00 KTS Jelenia Góra I - AKS Strzegom 10:5🏓 ⇑
12 3Z 2/12 2022-02-19 16:00 UKS Żak Gierałtowiec I - KTS Jelenia Góra I 7:10🏓 ⇑
13 3Z 2/13 2022-02-26 16:00 KTS Jelenia Góra I - Top Bolesławiec 10:1🏓 ⇑
14 3Z 2/14 2022-03-17 16:30 UKS Żak Gierałtowiec II - KTS Jelenia Góra I 8:10🏓 ⇑
15 3Z 2/15 2022-03-26 16:00 LZS SKS Raszówka II - KTS Jelenia Góra I 10:7🏓 ⇓
16 3Z 2/16 2022-04-09 16:00 KTS Jelenia Góra I - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:3🏓 ⇑
17 3Z 2/17 2022-04-23 16:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra I 7:10🏓 ⇑
18 3Z 2/18 2022-05-14 16:00 KTS Jelenia Góra I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1 (D) KTS Jelenia Góra II 0,0 2,5       4,5             0,5     2,5 10
2 (W) AKS Strzegom   1,5       2,5             2,5     3,5 10
3 (D) UKS Żak Gierałtowiec I     0,0             0,5 0,0   1,5       2
4 (W) Top Bolesławiec                 3,5 0,5     3,5     2,5 10
5 (D) UKS Żak Gierałtowiec II     0,0     4,5     3,5     1,5 0,5       10
6 (D) LZS SKS Raszówka II   2,5             2,0       3,0     2,5 10
7 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa           3,5     3,5       2,0   1,0   10
8 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce           2,5     2,5       2,5     2,5 10
9 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie   2,5       2,5     2,5       2,5       10
10 (W) KTS Jelenia Góra II   2,5             2,5       2,5     2,5 10
11 (D) AKS Strzegom   1,5             4,5           1,5 2,5 10
12 (W) UKS Żak Gierałtowiec I   1,5       3,0     2,5       3,0       10
13 (D) Top Bolesławiec   2,5       1,0     1,5       2,5     2,5 10
14 (W) UKS Żak Gierałtowiec II   1,5             2,5       3,5     2,5 10
15 (W) LZS SKS Raszówka II   1,5             1,5       2,5     1,5 7
16 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa       2,5   2,5     2,5             2,5 10
17 (W) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce   2,0       4,5     3,5         0,0     10
18 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 1,0       1,0   0,0 0,0       1,0         3
Razem 1,0 22,0 0,0 2,5 1,0 31,0 0,0 0,0 38,5 1,0 0,0 2,5 32,5 0,0 2,5 27,5 162
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GAWROŃSKI Waldemar 1965 M 8977 15.09.2021 832
2 GRUSZKA Krzysztof 1974 M 8979 15.09.2021 834
3 HARDEL Marek 1990 M 8980 15.09.2021 835
4 IGNATIUK Arkadiusz 1992 M 8981 15.09.2021 836
5 KASPRZAK Regina 1964 K 8982 15.09.2021 837
6 MARAŃDA Marcin 1985 M 8986 15.09.2021 841
7 MARCHALEWICZ Szymon 2007 M 8975 15.09.2021 830
8 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842
9 MIKIEL Waldemar 1960 M 8988 15.09.2021 843
10 MISKA Kamil 1988 M 8989 15.09.2021 844
11 MOTYKA Mariusz 1976 M 8990 15.09.2021 845
12 TROĆ Remigiusz 1976 M 8994 15.09.2021 849
13 TROJAN Robert 1975 M 8995 15.09.2021 850
14 WOJNAROWICZ Paweł 1989 M 8996 15.09.2021 851
15 ZAWODNIK Łukasz 1988 M 8998 15.09.2021 853
16 ŻUŁAWSKI Marcin 1979 M 9000 15.09.2021 855