III liga mężczyzn zachód
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-02-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-19 16:00 56 UKS Żak Gierałtowiec I - KTS Jelenia Góra I 7:10
1   A ŚWIRSKI Marcin W TROJAN Robert 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 8:11) 0:1
2   B GRYGORCEWICZ Grzegorz X GRUSZKA Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C KOWALEWSKI Kamil Y MIKIEL Waldemar 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 1:2
4   D MARUD Grzegorz Z MARAŃDA Marcin 3:1 (12:14, 11:7, 11:5, 11:7) 2:2
5   A KOWALEWSKI Kamil
MARUD Grzegorz
W MARAŃDA Marcin
TROJAN Robert
3:0 (12:10, 11:4, 11:6) 3:2
6   B ŚWIRSKI Marcin
GRYGORCEWICZ Grzegorz
X GRUSZKA Krzysztof
MIKIEL Waldemar
0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 3:3
7   A ŚWIRSKI Marcin X GRUSZKA Krzysztof 3:2 (11:7, 4:11, 13:11, 7:11, 12:10) 4:3
8   B GRYGORCEWICZ Grzegorz W TROJAN Robert 2:3 (12:10, 15:13, 7:11, 7:11, 7:11) 4:4
9   D MARUD Grzegorz Y MIKIEL Waldemar 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 5:4
10   C KOWALEWSKI Kamil Z MARAŃDA Marcin 2:3 (6:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:13) 5:5
11   A ŚWIRSKI Marcin Y MIKIEL Waldemar 2:3 (9:11, 15:13, 10:12, 11:6, 9:11) 5:6
12   C KOWALEWSKI Kamil W TROJAN Robert 2:3 (11:4, 11:5, 11:13, 9:11, 9:11) 5:7
13   B GRYGORCEWICZ Grzegorz Z MARAŃDA Marcin 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) 5:8
14   D MARUD Grzegorz X GRUSZKA Krzysztof 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) 6:8
15   A ŚWIRSKI Marcin Z MARAŃDA Marcin 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 3:11) 6:9
16   D MARUD Grzegorz W TROJAN Robert 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 7:9
17   B GRYGORCEWICZ Grzegorz Y MIKIEL Waldemar 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 6:11) 7:10
2022-03-11 18:15 57 Top Bolesławiec - UKS Żak Gierałtowiec II 7:10
1   A WOŁOWICKI Marcin W SEJ Szymon 3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 5:11, 11:8) 1:0
2   B BEDNARZ Adrian X STANISŁAWSKI Patryk 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 9:11, 8:11) 1:1
3   C GŁOWACZ Remigiusz Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:5) 2:1
4   D GIL Grzegorz Z HAZNAR Sebastian 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 11:13) 2:2
5   A GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (13:11, 11:13, 9:11, 3:11) 2:3
6   B BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
X HAZNAR Sebastian
STANISŁAWSKI Patryk
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:9, 11:9) 3:3
7   A WOŁOWICKI Marcin X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:3
8   B BEDNARZ Adrian W SEJ Szymon 0:3 (11:13, 0:11, 6:11) 4:4
9   D GIL Grzegorz Y GRYGORCEWICZ Andrzej 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 10:12, 9:11) 4:5
10   C GŁOWACZ Remigiusz Z HAZNAR Sebastian 2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 10:12, 9:11) 4:6
11   A WOŁOWICKI Marcin Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:5) 5:6
12   C GŁOWACZ Remigiusz W SEJ Szymon 2:3 (8:11, 11:6, 6:11, 11:4, 10:12) 5:7
13   B BEDNARZ Adrian Z HAZNAR Sebastian 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 11:13) 5:8
14   D GIL Grzegorz X STANISŁAWSKI Patryk 3:1 (11:9, 10:12, 11:1, 11:3) 6:8
15   A WOŁOWICKI Marcin Z HAZNAR Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 7:8
16   D GIL Grzegorz W SEJ Szymon 0:3 (9:11, 13:15, 5:11) 7:9
17   B BEDNARZ Adrian Y GRYGORCEWICZ Andrzej 0:3 (15:17, 5:11, 4:11) 7:10
2022-02-19 13:00 58 AKS Strzegom - LZS SKS Raszówka II 9:9
1   A ABRAMCZUK Albert W MARSZAŁEK Krzysztof 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:5, 4:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Andrzej X JADACH Tomasz 3:1 (11:9, 11:3, 6:11, 11:8) 1:1
3   C DERKOWSKI Robert Y RADULEWICZ Tomasz 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) 2:1
4   D PACIOREK Łukasz Z PILARCZYK Filip 1:3 (12:14, 9:11, 11:5, 8:11) 2:2
5   A ABRAMCZUK Albert
PACIOREK Łukasz
W JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 2:3
6   B DERKOWSKI Robert
ZALEWSKI Andrzej
X MARSZAŁEK Krzysztof
RADULEWICZ Tomasz
2:3 (11:1, 11:8, 5:11, 7:11, 5:11) 2:4
7   A ABRAMCZUK Albert X JADACH Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:2) 3:4
8   B ZALEWSKI Andrzej W MARSZAŁEK Krzysztof 2:3 (11:6, 4:11, 11:6, 5:11, 5:11) 3:5
9   D PACIOREK Łukasz Y RADULEWICZ Tomasz 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:8) 4:5
10   C DERKOWSKI Robert Z PILARCZYK Filip 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 4:6
11   A ABRAMCZUK Albert Y RADULEWICZ Tomasz 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:8) 5:6
12   C DERKOWSKI Robert W MARSZAŁEK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:6
13   B ZALEWSKI Andrzej Z PILARCZYK Filip 1:3 (8:11, 2:11, 11:9, 9:11) 6:7
14   D PACIOREK Łukasz X JADACH Tomasz 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 19:17) 7:7
15   A ABRAMCZUK Albert Z PILARCZYK Filip 1:3 (12:10, 11:13, 4:11, 4:11) 7:8
16   D PACIOREK Łukasz W MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 3:11) 7:9
17   B ZALEWSKI Andrzej Y RADULEWICZ Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 8:9
18   C DERKOWSKI Robert X JADACH Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 14:16, 12:10) 9:9
2022-02-19 16:00 59 KTS Jelenia Góra II - GUKS Sokół Jerzmanowa 7:10
1   A PAWLEWSKI Sławomir W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 3:11, 2:11) 0:1
2   B GICALA Grzegorz X MARSZAŁEK Marian 3:2 (3:11, 7:11, 17:15, 11:8, 12:10) 1:1
3   C KURPIEL Krzysztof Y HORNIAK Grzegorz 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 7:11) 1:2
4   D ŻARCZYŃSKI Robert Z GÓRSKI Zygmunt 3:2 (5:11, 14:12, 11:9, 8:11, 11:9) 2:2
5   A GICALA Grzegorz
PAWLEWSKI Sławomir
W GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:3) 3:2
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) 3:3
7   A PAWLEWSKI Sławomir X MARSZAŁEK Marian 3:2 (12:10, 7:11, 8:11, 11:3, 11:8) 4:3
8   B GICALA Grzegorz W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (4:11, 8:11, 11:6, 7:11) 4:4
9   D ŻARCZYŃSKI Robert Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 5:4
10   C KURPIEL Krzysztof Z GÓRSKI Zygmunt 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 5:5
11   A PAWLEWSKI Sławomir Y HORNIAK Grzegorz 1:3 (5:11, 6:11, 11:3, 3:11) 5:6
12   C KURPIEL Krzysztof W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 5:7
13   B GICALA Grzegorz Z GÓRSKI Zygmunt 3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:6) 6:7
14   D ŻARCZYŃSKI Robert X MARSZAŁEK Marian 3:1 (11:8, 11:8, 4:11, 13:11) 7:7
15   A PAWLEWSKI Sławomir Z GÓRSKI Zygmunt 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 7:8
16   D ŻARCZYŃSKI Robert W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 7:9
17   B GICALA Grzegorz Y HORNIAK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 8:11) 7:10
2022-02-19 16:00 60 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10
1   A ISAŃSKA Aleksandra W ROSIAK Ernest 3:0 (11:7, 17:15, 11:4) 1:0
2   B OLEJNIK Piotr X PIEŚLA Tomasz 1:3 (7:11, 13:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C PASTERNAK Przemysław Y ROSIAK Jacek 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D OKUNIEWICZ Artur Z ROSIAK Norbert 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A ISAŃSKA Aleksandra
PASTERNAK Przemysław
W ROSIAK Ernest
ROSIAK Norbert
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 11:7) 2:3
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Jacek
0:3 (11:13, 10:12, 9:11) 2:4
7   A ISAŃSKA Aleksandra X PIEŚLA Tomasz 3:2 (11:1, 5:11, 6:11, 11:9, 11:8) 3:4
8   B OLEJNIK Piotr W ROSIAK Ernest 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 3:5
9   D OKUNIEWICZ Artur Y ROSIAK Jacek 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:5
10   C PASTERNAK Przemysław Z ROSIAK Norbert 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 11:13) 4:6
11   A ISAŃSKA Aleksandra Y ROSIAK Jacek 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 5:6
12   C PASTERNAK Przemysław W ROSIAK Ernest 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 5:7
13   B OLEJNIK Piotr Z ROSIAK Norbert 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 14:12) 6:7
14   D OKUNIEWICZ Artur X PIEŚLA Tomasz 2:3 (11:5, 4:11, 12:10, 6:11, 3:11) 6:8
15   A ISAŃSKA Aleksandra Z ROSIAK Norbert 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 10:12) 6:9
16   D OKUNIEWICZ Artur W ROSIAK Ernest 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 7:9
17   B OLEJNIK Piotr Y ROSIAK Jacek 1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 5:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18