Top Bolesławiec (M)
Klub: Top Bolesławiec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
SP 1, Bolesławiec, ul. Jana Pawła 38c
Sprzęt: Jolla, Donic Persson 25 - 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Remigiusz Głowacz (tel. 696 476 563)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3Z 1/1 2021-10-09 16:00 Top Bolesławiec - AKS Strzegom 9:9🏓 ⇔
2 3Z 1/2 2021-10-23 16:00 UKS Żak Gierałtowiec I - Top Bolesławiec 10:1🏓 ⇓
3 3Z 1/3 2021-10-30 16:00 UKS Żak Gierałtowiec II - Top Bolesławiec 5:10🏓 ⇑
4 3Z 1/4 2021-11-06 16:00 Top Bolesławiec - KTS Jelenia Góra I 3:10🏓 ⇓
5 3Z 1/5 2021-11-20 13:00 LZS SKS Raszówka II - Top Bolesławiec 10:3🏓 ⇓
6 3Z 1/7 2021-11-23 17:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec 10:3🏓 ⇓
7 3Z 1/6 2021-11-27 16:00 Top Bolesławiec - GUKS Sokół Jerzmanowa 3:10🏓 ⇓
8 3Z 1/8 2021-12-11 16:00 Top Bolesławiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9🏓 ⇔
9 3Z 1/9 2021-12-18 16:00 KTS Jelenia Góra II - Top Bolesławiec 2:10🏓 ⇑
10 3Z 2/10 2022-01-19 18:00 AKS Strzegom - Top Bolesławiec 7:10🏓 ⇑
11 3Z 2/11 2022-01-22 16:00 Top Bolesławiec - UKS Żak Gierałtowiec I 10:6🏓 ⇑
12 3Z 2/13 2022-02-26 16:00 KTS Jelenia Góra I - Top Bolesławiec 10:1🏓 ⇓
13 3Z 2/12 2022-03-11 18:15 Top Bolesławiec - UKS Żak Gierałtowiec II 7:10🏓 ⇓
14 3Z 2/14 2022-03-12 16:00 Top Bolesławiec - LZS SKS Raszówka II 7:10🏓 ⇓
15 3Z 2/15 2022-03-26 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - Top Bolesławiec 9:9🏓 ⇔
16 3Z 2/16 2022-04-09 10:00 Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9🏓 ⇔
17 3Z 2/17 2022-04-23 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - Top Bolesławiec 10:4🏓 ⇓
18 3Z 2/18 2022-05-14 16:00 Top Bolesławiec - KTS Jelenia Góra II 10:1🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) AKS Strzegom 1,5 3,5 0,5       3,5 9
2 (W) UKS Żak Gierałtowiec I 0,0 0,0 1,0     0,0   1
3 (W) UKS Żak Gierałtowiec II 1,5 2,0 2,0       4,5 10
4 (D) KTS Jelenia Góra I 0,0 1,0 1,0 1,0       3
5 (W) LZS SKS Raszówka II 0,0 0,0 2,0 1,0   0,0   3
6 (W) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 0,0 1,0 2,0     0,0   3
7 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa 1,0 1,0 1,0 0,0       3
8 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0,0 2,0 3,0       4,0 9
9 (W) KTS Jelenia Góra II 1,5 2,5 2,5       3,5 10
10 (W) AKS Strzegom 1,5 2,5 2,5       3,5 10
11 (D) UKS Żak Gierałtowiec I 0,5 2,0 2,0 1,0     4,5 10
12 (W) KTS Jelenia Góra I 0,0 1,0 0,0   0,0     1
13 (D) UKS Żak Gierałtowiec II 0,5 1,0 1,0       4,5 7
14 (D) LZS SKS Raszówka II 2,5 2,5 1,0 1,0       7
15 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa 1,5 2,5 2,0 3,0       9
16 (D) ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 2,5 2,5 3,0 1,0       9
17 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie   0,0 0,0 1,0     3,0 4
18 (D) KTS Jelenia Góra II   2,5 2,5 1,5     3,5 10
Razem 14,5 29,5 29,0 10,5 0,0 0,0 34,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BEDNARZ Adrian 1984 M 9037 15.09.2021 870
2 GIL Grzegorz 1985 M 9038 15.09.2021 871
3 GŁOWACZ Remigiusz 1973 M 9039 15.09.2021 872
4 KOWAL Tomasz 1991 M 9040 15.09.2021 873
5 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 M 9041 15.09.2021 874
6 TEMYROVA Anastasia 1995 K 9528 21.09.2021 956
7 WOŁOWICKI Marcin 1986 M 9043 15.09.2021 876