V liga Jelenia Góra
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-21 17:30 65 IKS Spin Bożejowice II - KTS Jelenia Góra IV 5:10
1   A MARCZEWSKI Kazimierz W MARCHALEWICZ Wacław 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B MIKICIUK Mikołaj X MARCHALEWICZ Szymon 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C TALAR Andrzej Y LIS Zbigniew 3:1 (11:2, 9:11, 11:6, 12:10) 1:2
4   D KURASZ Zbigniew Z WYSOCZAŃSKI Marian 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:13) 1:3
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
KURASZ Zbigniew
W MARCHALEWICZ Szymon
LIS Zbigniew
3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 14:12) 2:3
6   B MIKICIUK Mikołaj
TALAR Andrzej
X MARCHALEWICZ Wacław
WYSOCZAŃSKI Marian
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 2:4
7   A MARCZEWSKI Kazimierz X MARCHALEWICZ Szymon 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 3:4
8   B MIKICIUK Mikołaj W MARCHALEWICZ Wacław 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 3:5
9   D KURASZ Zbigniew Y LIS Zbigniew 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8) 4:5
10   C TALAR Andrzej Z WYSOCZAŃSKI Marian 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 10:12) 4:6
11   A MARCZEWSKI Kazimierz Y LIS Zbigniew 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 4:7
12   C TALAR Andrzej W MARCHALEWICZ Wacław 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) 4:8
13   B MIKICIUK Mikołaj Z WYSOCZAŃSKI Marian 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 4:9
14   D KURASZ Zbigniew X MARCHALEWICZ Szymon 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:9
15   A MARCZEWSKI Kazimierz Z WYSOCZAŃSKI Marian 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 5:10
2022-04-23 12:00 66 UKS TS Sparta Lubań III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 6:10
1   A BIAŁEK Andrzej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B BIAŁEK Bartłomiej X JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 1:1
3   C SZUBA Wiesław Y MAKOWSKI Marek 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D KWIATKOWSKI Jan Z HRYNIEWICZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 2:2
5   A SZUBA Wiesław
KWIATKOWSKI Jan
W AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:3
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X HRYNIEWICZ Mirosław
JAGIEŁŁO Tadeusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:3
7   A BIAŁEK Andrzej X JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:3
8   B BIAŁEK Bartłomiej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 4:4
9   D KWIATKOWSKI Jan Y MAKOWSKI Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 8:11) 4:5
10   C SZUBA Wiesław Z HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:6
11   A BIAŁEK Andrzej Y MAKOWSKI Marek 2:3 (11:6, 9:11, 12:14, 11:9, 10:12) 4:7
12   C SZUBA Wiesław W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 4:8
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z HRYNIEWICZ Mirosław 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 9:11, 9:11) 4:9
14   D KWIATKOWSKI Jan X JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 5:9
15   A BIAŁEK Andrzej Z HRYNIEWICZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 6:9
16   D KWIATKOWSKI Jan W AUGUST Krzysztof 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 7:11) 6:10
2022-04-23 12:00 67 LZS Włosień III - IKS Spin Bożejowice I 6:10
1   A KACZAŁKO Daniel W STOS Dariusz 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 4:11) 0:1
2   B KACZAŁKO Joanna X STOS Martyna 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 6:11) 0:2
3   C KACZAŁKO Artur Y JANOWSKI Artur 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 1:2
4   D WYPIORCZYK Łukasz Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) 1:3
5   A KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
W STOS Dariusz
JANOWSKI Artur
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 2:3
6   B KACZAŁKO Joanna
WYPIORCZYK Łukasz
X KACPERCZYK Kamil
STOS Martyna
0:3 (2:11, 7:11, 5:11) 2:4
7   A KACZAŁKO Daniel X STOS Martyna 3:1 (11:2, 12:10, 10:12, 12:10) 3:4
8   B KACZAŁKO Joanna W STOS Dariusz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 3:5
9   D WYPIORCZYK Łukasz Y JANOWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 4:5
10   C KACZAŁKO Artur Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 0:11) 4:6
11   A KACZAŁKO Daniel Y JANOWSKI Artur 3:0 (14:12, 11:7, 11:8) 5:6
12   C KACZAŁKO Artur W STOS Dariusz 1:3 (11:5, 3:11, 8:11, 8:11) 5:7
13   B KACZAŁKO Joanna Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 5:8
14   D WYPIORCZYK Łukasz X STOS Martyna 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:9) 6:8
15   A KACZAŁKO Daniel Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (10:12, 10:12, 5:11) 6:9
16   D WYPIORCZYK Łukasz W STOS Dariusz 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) 6:10
2022-04-23 12:00 68 LKS Proszowa II - UKS TS Sparta Lubań II 10:0
1   A ZIELIŃSKI Wiktor W BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SZULIM Zenon X WIŚNIEWSKI Mateusz 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:6) 2:0
3   C WICHŁACZ Patryk Y BRZOSTEK Mateusz 3:2 (9:11, 12:10, 11:9, 7:11, 14:12) 3:0
4   D SIEROCIŃSKI WOJCIECH Z TURCZYNOWSKI Norbert 3:2 (12:10, 7:11, 8:11, 11:7, 11:7) 4:0
5   A WICHŁACZ Patryk
ZIELIŃSKI Wiktor
W BRAŃSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 5:0
6   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH
SZULIM Zenon
X PIETRYKOWSKI Dominik
PIETRYKOWSKI Szymon
3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 6:0
7   A ZIELIŃSKI Wiktor X WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 7:0
8   B SZULIM Zenon W BRAŃSKI Mateusz 3:1 (11:9, 13:15, 11:7, 11:6) 8:0
9   D SIEROCIŃSKI WOJCIECH Y PIETRYKOWSKI Szymon 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:7) 9:0
10   C WICHŁACZ Patryk Z PIETRYKOWSKI Dominik 3:1 (11:6, 11:6, 11:13, 11:6) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18