UKS TS Sparta Lubań II (M)
Klub: UKS TS Sparta Lubań
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Leśna 8
59-800 Lubań
Sprzęt: JOOLA ***PRIME ABS, DONIC PERSSON 25, 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Ścieżka (tel. 604 137 641)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BRAŃSKI Artur 1978 M 10376 04.10.2021 1130 09.10.2021
2 BRAŃSKI Bartosz 2012 M 1029 23.08.2021 170 06.10.2021
3 BRAŃSKI Mateusz 2009 M 1030 23.08.2021 171 06.10.2021
4 BRZOSTEK Mateusz 2004 M 12324 24.03.2022 1511 23.04.2022
5 GŁOWACKI Filip 2011 M 1031 23.08.2021 172 06.10.2021
6 KLATKA Michał 2009 M 1032 23.08.2021 173 06.10.2021
7 MADURA Michał 2004 M 1033 23.08.2021 174 06.10.2021
8 MARKUT Krystian 2008 M 1034 23.08.2021 175 06.10.2021
9 MASŁOWSKI Dariusz 1997 M 10377 04.10.2021 1131 09.10.2021
10 NIEPIELSKI Oliwier 2009 M 12323 24.03.2022 1514 12.05.2022
11 ORLIK Konrad 2012 M 1035 23.08.2021 176 06.10.2021
12 PAJDO Dawid 2012 M 1036 23.08.2021 177 06.10.2021
13 PĘDLOWSKI Łukasz 2006 M 10565 07.10.2021 1154 09.10.2021
14 PIETRYKOWSKI Dominik 2010 M 1037 23.08.2021 178 06.10.2021
15 PIETRYKOWSKI Szymon 2006 M 1038 23.08.2021 179 23.04.2022
16 SKRZYPIEC Filip 2008 M 1039 23.08.2021 180 06.10.2021
17 TURCZYNOWSKI Norbert 1991 M 1027 23.08.2021 168 23.04.2022
18 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009 M 1040 23.08.2021 181 06.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5JG 1/1 2021-10-06 17:00 UKS TS Sparta Lubań II - UKS TS Sparta Lubań III 0:10🏓 ⇓
2 5JG 1/2 2021-10-21 17:30 IKS Spin Bożejowice II - UKS TS Sparta Lubań II 10:1🏓 ⇓
3 5JG 1/3 2021-10-27 16:30 UKS TS Sparta Lubań II - LZS TS Zaręba III 0:10🏓 ⇓
4 5JG 1/4 2021-11-06 12:00 KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇓
5 5JG 1/5 2021-11-18 17:30 UKS TS Sparta Lubań II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 0:10🏓 ⇓
6 5JG 1/6 2021-11-25 17:00 IKS Spin Bożejowice I - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇓
7 5JG 1/8 2021-12-11 10:00 UKS TS Sparta Lubań II - LKS Proszowa II 2:10🏓 ⇓
8 5JG 1/9 2021-12-17 17:00 LZS Włosień III - UKS TS Sparta Lubań II 10:2🏓 ⇓
9 5JG 2/10 2022-01-12 16:00 UKS TS Sparta Lubań III - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇓
10 5JG 2/11 2022-01-19 17:00 UKS TS Sparta Lubań II - IKS Spin Bożejowice II 0:10🏓 ⇓
11 5JG 2/12 2022-02-17 16:00 UKS TS Sparta Lubań II - LZS TS Zaręba III 4:10🏓 ⇓
12 5JG 2/13 2022-02-24 17:00 UKS TS Sparta Lubań II - KTS Jelenia Góra IV 0:10🏓 ⇓
13 5JG 2/14 2022-03-12 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇓
14 5JG 2/15 2022-03-24 16:00 UKS TS Sparta Lubań II - IKS Spin Bożejowice I 0:10🏓 ⇓
15 5JG 2/17 2022-04-23 12:00 LKS Proszowa II - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇓
16 5JG 2/18 2022-05-12 16:00 UKS TS Sparta Lubań II - LZS Włosień III 0:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1 (D) UKS TS Sparta Lubań III     0,0       0,0   0,0   0,0     0,0   0,0   0,0 0
2 (W) IKS Spin Bożejowice II         0,0               0,0     1,0   0,0 1
3 (D) LZS TS Zaręba III     0,0   0,0   0,0   0,0       0,0     0,0   0,0 0
4 (W) KTS Jelenia Góra IV     0,0   0,0                     0,0   0,0 0
5 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II           0,0 0,0   0,0   0,0         0,0     0
6 (W) IKS Spin Bożejowice I 0,0       0,0 0,0     0,0                   0
7 (D) LKS Proszowa II     2,0   0,0               0,0     0,0   0,0 2
8 (W) LZS Włosień III     0,0   0,0                     2,0   0,0 2
9 (W) UKS TS Sparta Lubań III 0,0 0,0 0,0   0,0     0,0       0,0       0,0   0,0 0
10 (D) IKS Spin Bożejowice II         0,0   0,0 0,0 0,0       0,0           0
11 (D) LZS TS Zaręba III     1,5   0,0 0,0   0,0     1,0   1,5           4
12 (D) KTS Jelenia Góra IV     0,0   0,0     0,0               0,0   0,0 0
13 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II     0,0         0,0     0,0   0,0           0
14 (D) IKS Spin Bożejowice I     0,0   0,0     0,0 0,0       0,0     0,0     0
15 (W) LKS Proszowa II     0,0 0,0                   0,0 0,0   0,0 0,0 0
16 (D) LZS Włosień III           0,0       0,0     0,0     0,0   0,0 0
Razem 0,0 0,0 3,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,5 0,0 0,0 3,0 0,0 0,0 9
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BRAŃSKI Artur 1978 M 10376 04.10.2021 1130
2 BRAŃSKI Bartosz 2012 M 1029 23.08.2021 170
3 BRAŃSKI Mateusz 2009 M 1030 23.08.2021 171
4 BRZOSTEK Mateusz 2004 M 12324 24.03.2022 1511
5 GŁOWACKI Filip 2011 M 1031 23.08.2021 172
6 KLATKA Michał 2009 M 1032 23.08.2021 173
7 MADURA Michał 2004 M 1033 23.08.2021 174
8 MARKUT Krystian 2008 M 1034 23.08.2021 175
9 MASŁOWSKI Dariusz 1997 M 10377 04.10.2021 1131
10 NIEPIELSKI Oliwier 2009 M 12323 24.03.2022 1514
11 ORLIK Konrad 2012 M 1035 23.08.2021 176
12 PAJDO Dawid 2012 M 1036 23.08.2021 177
13 PĘDLOWSKI Łukasz 2006 M 10565 07.10.2021 1154
14 PIETRYKOWSKI Dominik 2010 M 1037 23.08.2021 178
15 PIETRYKOWSKI Szymon 2006 M 1038 23.08.2021 179
16 SKRZYPIEC Filip 2008 M 1039 23.08.2021 180
17 TURCZYNOWSKI Norbert 1991 M 1027 23.08.2021 168
18 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009 M 1040 23.08.2021 181