V liga Jelenia Góra
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-18 17:00 17 LKS Proszowa II - KTS Jelenia Góra IV 9:9
1   A SZPAK Artur W MARCHALEWICZ Wacław 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:6, 11:9) 1:0
2   B ZIELIŃSKI Wiktor X DĄBROWSKI Henryk 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C SZULIM Zenon Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (5:11, 13:15, 6:11) 1:2
4   D ORDYNOWSKI Sławomir Z WYSOCZAŃSKI Marian 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 2:2
5   A SIEROCIŃSKI WOJCIECH
ZIELIŃSKI Wiktor
W DĄBROWSKI Henryk
KOWALSKI Grzegorz
1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 9:11) 2:3
6   B ORDYNOWSKI Sławomir
SZPAK Artur
X MARCHALEWICZ Wacław
WYSOCZAŃSKI Marian
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) 3:3
7   A SZPAK Artur X DĄBROWSKI Henryk 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:4
8   B ZIELIŃSKI Wiktor W MARCHALEWICZ Wacław 2:3 (11:6, 7:11, 7:11, 11:9, 10:12) 3:5
9   D ORDYNOWSKI Sławomir Y KOWALSKI Grzegorz 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) 4:5
10   C SZULIM Zenon Z WYSOCZAŃSKI Marian 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 4:6
11   A SZPAK Artur Y KOWALSKI Grzegorz 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:8) 5:6
12   C WICHŁACZ Patryk W MARCHALEWICZ Wacław 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 5:7
13   B ZIELIŃSKI Wiktor Z WYSOCZAŃSKI Marian 3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:7) 6:7
14   D ORDYNOWSKI Sławomir X DĄBROWSKI Henryk 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 7:7
15   A SZPAK Artur Z WYSOCZAŃSKI Marian 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 8:7
16   D ORDYNOWSKI Sławomir W MARCHALEWICZ Wacław 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:7, 11:6) 9:7
17   B ZIELIŃSKI Wiktor Y KOWALSKI Grzegorz 1:3 (11:8, 2:11, 5:11, 6:11) 9:8
18   C WICHŁACZ Patryk X DĄBROWSKI Henryk 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 9:9
2021-11-18 17:30 18 UKS TS Sparta Lubań II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 0:10
1   A SKRZYPIEC Filip W JAGIEŁŁO Tadeusz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B ORLIK Konrad X LIPUT Jerzy 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 0:2
3   C KLATKA Michał Y CHOIŃSKI Emil 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:3
4   D MADURA Michał Z HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 0:4
5   A MADURA Michał
SKRZYPIEC Filip
W JAGIEŁŁO Tadeusz
LIPUT Jerzy
0:3 (2:11, 3:11, 9:11) 0:5
6   B ORLIK Konrad
MASŁOWSKI Dariusz
X CHOIŃSKI Emil
HRYNIEWICZ Mirosław
0:3 (2:11, 3:11, 9:11) 0:6
7   A SKRZYPIEC Filip X LIPUT Jerzy 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:7
8   B ORLIK Konrad W JAGIEŁŁO Tadeusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:8
9   D MADURA Michał Y CHOIŃSKI Emil 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:9
10   C MASŁOWSKI Dariusz Z HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 0:10
2021-11-16 17:30 19 LZS TS Zaręba III - LZS Włosień III 5:10
1   A KŁUSEK Robert W KACZAŁKO Artur 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B SZKLANY Hubert X KACZAŁKO Daniel 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C BARCZYK Jacek Y WYPIORCZYK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:3
4   D KLIMCZAK Przemysław Z KACZAŁKO Joanna 3:0 (11:8, 11:2, 11:7) 1:3
5   A KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 4:11) 1:4
6   B BARCZYK Jacek
KŁUSEK Robert
X PASZKIEWICZ Błażej
WYPIORCZYK Łukasz
0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 1:5
7   A KŁUSEK Robert X KACZAŁKO Daniel 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 5:11) 1:6
8   B SZKLANY Hubert W KACZAŁKO Artur 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) 1:7
9   D KLIMCZAK Przemysław Y WYPIORCZYK Łukasz 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 12:10) 2:7
10   C BARCZYK Jacek Z PASZKIEWICZ Błażej 3:2 (11:7, 7:11, 11:9, 4:11, 11:8) 3:7
11   A KŁUSEK Robert Y WYPIORCZYK Łukasz 3:1 (11:3, 5:11, 11:8, 12:10) 4:7
12   C BARCZYK Jacek W KACZAŁKO Artur 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B SZKLANY Hubert Z PASZKIEWICZ Błażej 1:3 (12:14, 11:13, 13:11, 8:11) 4:9
14   D KLIMCZAK Przemysław X KACZAŁKO Daniel 3:2 (13:11, 9:11, 12:10, 5:11, 11:4) 5:9
15   A KŁUSEK Robert Z PASZKIEWICZ Błażej 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 8:11) 5:10
2021-11-25 17:00 20 UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice II 9:9
1   A BIAŁEK Andrzej W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 1:0
2   B SZUBA Wiesław X CZARNECKI Cezary 1:3 (4:11, 11:6, 7:11, 7:11) 1:1
3   C SKOWROŃSKI Kacper Y MARCZEWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 1:2
4   D KWIATKOWSKI Jan Z TALAR Andrzej 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:9) 2:2
5   A SKOWROŃSKI Kacper
SZUBA Wiesław
W MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 2:3
6   B BIAŁEK Andrzej
KWIATKOWSKI Jan
X CZARNECKI Cezary
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:2, 8:11, 11:6, 11:7) 3:3
7   A BIAŁEK Andrzej X CZARNECKI Cezary 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 4:3
8   B SZUBA Wiesław W KURASZ Zbigniew 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 4:4
9   D KWIATKOWSKI Jan Y MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 5:4
10   C SKOWROŃSKI Kacper Z TALAR Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 5:5
11   A BIAŁEK Andrzej Y MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 6:5
12   C SKOWROŃSKI Kacper W KURASZ Zbigniew 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 6:6
13   B SZUBA Wiesław Z TALAR Andrzej 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 7:11) 6:7
14   D KWIATKOWSKI Jan X CZARNECKI Cezary 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 7:7
15   A BIAŁEK Andrzej Z TALAR Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 8:7
16   D KWIATKOWSKI Jan W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 9:7
17   B SZUBA Wiesław Y MARCZEWSKI Kazimierz 0:3 (8:11, 3:11, 8:11) 9:8
18   C SKOWROŃSKI Kacper X CZARNECKI Cezary 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18