V liga Jelenia Góra
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KACPERCZYK Kamil (IKS Spin Bożejowice I) 46 44 2 134:12 95,65
2 STOS Dariusz (IKS Spin Bożejowice I) 42 37 5 113:32 88,10
3 BIAŁEK Andrzej (UKS TS Sparta Lubań III) 46 36 10 118:37 78,26
4 BUDIAKOWSKI Paweł (IKS Spin Bożejowice I) 36 30 6 96:32 83,33
5 HRYNIEWICZ Mirosław (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 38 30 8 91:37 78,95
6 KWIATKOWSKI Jan (UKS TS Sparta Lubań III) 36 29 7 93:30 80,56
7 MARCZEWSKI Kazimierz (IKS Spin Bożejowice II) 48 29 19 97:69 60,42
8 AUGUST Krzysztof (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 30 27 3 84:16 90,00
9 KURASZ Zbigniew (IKS Spin Bożejowice II) 39 25 14 82:56 64,10
10 BIAŁEK Bartłomiej (UKS TS Sparta Lubań III) 39 24 15 82:49 61,54
11 KACZAŁKO Artur (LZS Włosień III) 42 23 19 86:68 54,76
12 MARCHALEWICZ Wacław (KTS Jelenia Góra IV) 35 22 13 85:50 62,86
13 SZPAK Artur (LKS Proszowa II) 34 21 13 72:56 61,76
14 KOWALSKI Grzegorz (KTS Jelenia Góra IV) 29 20 9 65:38 68,97
15 CZARNECKI Cezary (IKS Spin Bożejowice II) 41 20 21 73:70 48,78
16 KACZAŁKO Daniel (LZS Włosień III) 46 20 26 78:84 43,48
17 ZIELIŃSKI Wiktor (LKS Proszowa II) 42 19 23 72:83 45,24
18 ORDYNOWSKI Sławomir (LKS Proszowa II) 20 18 2 58:15 90,00
19 STRZELECKI Daniel (IKS Spin Bożejowice I) 25 18 7 60:26 72,00
20 PRZYLEPA Zbigniew (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 18 17 1 51:12 94,44
21 WYSOCZAŃSKI Marian (KTS Jelenia Góra IV) 29 16 13 56:48 55,17
22 DĄBROWSKI Henryk (KTS Jelenia Góra IV) 30 16 14 60:56 53,33
23 JAGIEŁŁO Tadeusz (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 21 15 6 49:26 71,43
24 TALAR Andrzej (IKS Spin Bożejowice II) 28 15 13 55:49 53,57
25 KŁUSEK Robert (LZS TS Zaręba III) 39 15 24 54:85 38,46
26 WYPIORCZYK Łukasz (LZS Włosień III) 43 15 28 58:91 34,88
27 MAZUR Gracjan (LZS TS Zaręba III) 27 13 14 48:51 48,15
28 SKOWROŃSKI Kacper (UKS TS Sparta Lubań III) 33 13 20 53:69 39,39
29 KASPRZAK Regina (KTS Jelenia Góra IV) 12 10 2 32:11 83,33
30 KOWALSKI Ryszard (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 15 10 5 32:23 66,67
31 KLIMCZAK Przemysław (LZS TS Zaręba III) 20 10 10 34:42 50,00
32 MIKICIUK Mikołaj (IKS Spin Bożejowice II) 32 10 22 49:70 31,25
33 SZULIM Zenon (LKS Proszowa II) 42 9 33 40:105 21,43
34 PAWŁOWSKI Andrzej (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 12 8 4 24:18 66,67
35 MAKOWSKI Marek (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 14 8 6 30:22 57,14
36 SIEROCIŃSKI WOJCIECH (LKS Proszowa II) 22 8 14 32:50 36,36
37 SZKLANY Hubert (LZS TS Zaręba III) 33 8 25 38:81 24,24
38 MARCHALEWICZ Szymon (KTS Jelenia Góra IV) 16 7 9 25:30 43,75
39 STOS Martyna (IKS Spin Bożejowice I) 22 7 15 28:51 31,82
40 WICHŁACZ Patryk (LKS Proszowa II) 28 7 21 30:70 25,00
41 MROWCA Piotr (KTS Jelenia Góra IV) 14 6 8 21:28 42,86
42 LIS Zbigniew (KTS Jelenia Góra IV) 17 6 11 26:37 35,29
43 CHOIŃSKI Emil (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 11 5 6 16:22 45,45
44 BARCZYK Jacek (LZS TS Zaręba III) 20 5 15 18:49 25,00
45 KACZAŁKO Joanna (LZS Włosień III) 39 5 34 26:107 12,82
46 ŚLIWIŃSKI Rafał (LKS Proszowa II) 4 4 0 12:2 100,00
47 CHOJNACKI Krzysztof (UKS TS Sparta Lubań III) 7 4 3 13:9 57,14
48 SKRZYPIEC Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 3 17 9:52 15,00
49 BRAŃSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 21 3 18 14:55 14,29
50 LIPUT Jerzy (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 2 2 0 6:0 100,00
51 ISAŃSKA Aleksandra (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 2 2 0 6:0 100,00
52 PASZKIEWICZ Błażej (LZS Włosień III) 3 2 1 8:5 66,67
53 SZUBA Wiesław (UKS TS Sparta Lubań III) 13 2 11 8:33 15,38
54 STĘPNIAK Tomasz (LZS TS Zaręba III) 5 1 4 7:13 20,00
55 SUJECKI Piotr (LZS TS Zaręba III) 8 1 7 6:22 12,50
56 ORLIK Konrad (UKS TS Sparta Lubań II) 8 1 7 3:21 12,50
57 PĘDLOWSKI Łukasz (UKS TS Sparta Lubań II) 13 1 12 4:36 7,69
58 BRZOSTEK Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 2:3 0,00
59 TURCZYNOWSKI Norbert (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 2:3 0,00
60 PIETRYKOWSKI Szymon (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 1:3 0,00
61 NOWAKOWSKI Niko (IKS Spin Bożejowice II) 1 0 1 1:3 0,00
62 RYŻEWSKA Agata (LZS TS Zaręba III) 3 0 3 2:9 0,00
63 PIETRYKOWSKI Dominik (UKS TS Sparta Lubań II) 2 0 2 1:6 0,00
64 WIŚNIEWSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 19 0 19 2:57 0,00
65 MUSIAŁOWSKI Fabian (LZS TS Zaręba III) 14 0 14 1:42 0,00
66 JANOWSKI Artur (IKS Spin Bożejowice I) 3 0 3 0:9 0,00
67 BRAŃSKI Artur (UKS TS Sparta Lubań II) 3 0 3 0:9 0,00
68 JANUSZKE Łukasz (IKS Spin Bożejowice I) 2 0 2 0:6 0,00
69 MADURA Michał (UKS TS Sparta Lubań II) 6 0 6 0:18 0,00
70 CHODOROWSKI Bogdan (LKS Proszowa II) 4 0 4 0:12 0,00
71 KACZAŁKO Barbara (LZS Włosień III) 5 0 5 0:15 0,00
72 PAJDO Dawid (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0:3 0,00
73 MASŁOWSKI Dariusz (UKS TS Sparta Lubań II) 7 0 7 0:21 0,00
74 KLATKA Michał (UKS TS Sparta Lubań II) 5 0 5 0:15 0,00
75 NIEPIELSKI Oliwier (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0:3 0,00
76 GŁOWACKI Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 0 20 0:60 0,00
77 MARKUT Krystian (UKS TS Sparta Lubań II) 7 0 7 0:21 0,00
78 BRAŃSKI Bartosz (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KACPERCZYK Kamil (IKS Spin Bożejowice I) 46 44 2 134:12 95,65
2 AUGUST Krzysztof (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 30 27 3 84:16 90,00
3 ORDYNOWSKI Sławomir (LKS Proszowa II) 20 18 2 58:15 90,00
4 STOS Dariusz (IKS Spin Bożejowice I) 42 37 5 113:32 88,10
5 BUDIAKOWSKI Paweł (IKS Spin Bożejowice I) 36 30 6 96:32 83,33
6 KWIATKOWSKI Jan (UKS TS Sparta Lubań III) 36 29 7 93:30 80,56
7 HRYNIEWICZ Mirosław (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 38 30 8 91:37 78,95
8 BIAŁEK Andrzej (UKS TS Sparta Lubań III) 46 36 10 118:37 78,26
9 STRZELECKI Daniel (IKS Spin Bożejowice I) 25 18 7 60:26 72,00
10 JAGIEŁŁO Tadeusz (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 21 15 6 49:26 71,43
11 KOWALSKI Grzegorz (KTS Jelenia Góra IV) 29 20 9 65:38 68,97
12 KURASZ Zbigniew (IKS Spin Bożejowice II) 39 25 14 82:56 64,10
13 MARCHALEWICZ Wacław (KTS Jelenia Góra IV) 35 22 13 85:50 62,86
14 SZPAK Artur (LKS Proszowa II) 34 21 13 72:56 61,76
15 BIAŁEK Bartłomiej (UKS TS Sparta Lubań III) 39 24 15 82:49 61,54
16 MARCZEWSKI Kazimierz (IKS Spin Bożejowice II) 48 29 19 97:69 60,42
17 WYSOCZAŃSKI Marian (KTS Jelenia Góra IV) 29 16 13 56:48 55,17
18 KACZAŁKO Artur (LZS Włosień III) 42 23 19 86:68 54,76
19 TALAR Andrzej (IKS Spin Bożejowice II) 28 15 13 55:49 53,57
20 DĄBROWSKI Henryk (KTS Jelenia Góra IV) 30 16 14 60:56 53,33
21 KLIMCZAK Przemysław (LZS TS Zaręba III) 20 10 10 34:42 50,00
22 CZARNECKI Cezary (IKS Spin Bożejowice II) 41 20 21 73:70 48,78
23 MAZUR Gracjan (LZS TS Zaręba III) 27 13 14 48:51 48,15
24 ZIELIŃSKI Wiktor (LKS Proszowa II) 42 19 23 72:83 45,24
25 KACZAŁKO Daniel (LZS Włosień III) 46 20 26 78:84 43,48
26 SKOWROŃSKI Kacper (UKS TS Sparta Lubań III) 33 13 20 53:69 39,39
27 KŁUSEK Robert (LZS TS Zaręba III) 39 15 24 54:85 38,46
28 SIEROCIŃSKI WOJCIECH (LKS Proszowa II) 22 8 14 32:50 36,36
29 WYPIORCZYK Łukasz (LZS Włosień III) 43 15 28 58:91 34,88
30 STOS Martyna (IKS Spin Bożejowice I) 22 7 15 28:51 31,82
31 MIKICIUK Mikołaj (IKS Spin Bożejowice II) 32 10 22 49:70 31,25
32 WICHŁACZ Patryk (LKS Proszowa II) 28 7 21 30:70 25,00
33 BARCZYK Jacek (LZS TS Zaręba III) 20 5 15 18:49 25,00
34 SZKLANY Hubert (LZS TS Zaręba III) 33 8 25 38:81 24,24
35 SZULIM Zenon (LKS Proszowa II) 42 9 33 40:105 21,43
36 SKRZYPIEC Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 3 17 9:52 15,00
37 BRAŃSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 21 3 18 14:55 14,29
38 KACZAŁKO Joanna (LZS Włosień III) 39 5 34 26:107 12,82
39 WIŚNIEWSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 19 0 19 2:57 0,00
40 GŁOWACKI Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 0 20 0:60 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KACPERCZYK Kamil (IKS Spin Bożejowice I) 46 44 2 15 12 3 50,0
2 BIAŁEK Andrzej (UKS TS Sparta Lubań III) 46 36 10 16 16 0 44,0
3 STOS Dariusz (IKS Spin Bożejowice I) 42 37 5 16 12 4 43,0
4 HRYNIEWICZ Mirosław (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 38 30 8 16 13 3 36,5
5 BUDIAKOWSKI Paweł (IKS Spin Bożejowice I) 36 30 6 14 12 2 36,0
6 KWIATKOWSKI Jan (UKS TS Sparta Lubań III) 36 29 7 13 9 4 33,5
7 MARCZEWSKI Kazimierz (IKS Spin Bożejowice II) 48 29 19 16 8 8 33,0
8 AUGUST Krzysztof (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 30 27 3 11 10 1 32,0
9 BIAŁEK Bartłomiej (UKS TS Sparta Lubań III) 39 24 15 15 14 1 31,0
10 KURASZ Zbigniew (IKS Spin Bożejowice II) 39 25 14 14 7 7 28,5
11 KACZAŁKO Artur (LZS Włosień III) 42 23 19 15 8 7 27,0
12 MARCHALEWICZ Wacław (KTS Jelenia Góra IV) 35 22 13 12 6 6 25,0
13 SZPAK Artur (LKS Proszowa II) 34 21 13 10 6 4 24,0
14 KACZAŁKO Daniel (LZS Włosień III) 46 20 26 16 8 8 24,0
15 KOWALSKI Grzegorz (KTS Jelenia Góra IV) 29 20 9 11 7 4 23,5
16 STRZELECKI Daniel (IKS Spin Bożejowice I) 25 18 7 9 8 1 22,0
17 CZARNECKI Cezary (IKS Spin Bożejowice II) 41 20 21 10 4 6 22,0
18 ZIELIŃSKI Wiktor (LKS Proszowa II) 42 19 23 12 6 6 22,0
19 ORDYNOWSKI Sławomir (LKS Proszowa II) 20 18 2 5 5 0 20,5
20 PRZYLEPA Zbigniew (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 18 17 1 7 5 2 19,5
21 JAGIEŁŁO Tadeusz (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 21 15 6 10 9 1 19,5
22 WYSOCZAŃSKI Marian (KTS Jelenia Góra IV) 29 16 13 10 7 3 19,5
23 DĄBROWSKI Henryk (KTS Jelenia Góra IV) 30 16 14 10 7 3 19,5
24 TALAR Andrzej (IKS Spin Bożejowice II) 28 15 13 13 6 7 18,0
25 WYPIORCZYK Łukasz (LZS Włosień III) 43 15 28 15 5 10 17,5
26 SKOWROŃSKI Kacper (UKS TS Sparta Lubań III) 33 13 20 12 8 4 17,0
27 KŁUSEK Robert (LZS TS Zaręba III) 39 15 24 13 3 10 16,5
28 MAZUR Gracjan (LZS TS Zaręba III) 27 13 14 10 2 8 14,0
29 KOWALSKI Ryszard (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 15 10 5 5 5 0 12,5
30 MIKICIUK Mikołaj (IKS Spin Bożejowice II) 32 10 22 11 5 6 12,5
31 SZULIM Zenon (LKS Proszowa II) 42 9 33 15 7 8 12,5
32 KASPRZAK Regina (KTS Jelenia Góra IV) 12 10 2 4 1 3 10,5
33 SIEROCIŃSKI WOJCIECH (LKS Proszowa II) 22 8 14 10 5 5 10,5
34 KLIMCZAK Przemysław (LZS TS Zaręba III) 20 10 10 10 0 10 10,0
35 PAWŁOWSKI Andrzej (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 12 8 4 4 3 1 9,5
36 MAKOWSKI Marek (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 14 8 6 5 3 2 9,5
37 STOS Martyna (IKS Spin Bożejowice I) 22 7 15 8 4 4 9,0
38 MARCHALEWICZ Szymon (KTS Jelenia Góra IV) 16 7 9 5 3 2 8,5
39 WICHŁACZ Patryk (LKS Proszowa II) 28 7 21 9 3 6 8,5
40 SZKLANY Hubert (LZS TS Zaręba III) 33 8 25 12 1 11 8,5
41 MROWCA Piotr (KTS Jelenia Góra IV) 14 6 8 6 3 3 7,5
42 CHOIŃSKI Emil (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 11 5 6 4 4 0 7,0
43 LIS Zbigniew (KTS Jelenia Góra IV) 17 6 11 6 2 4 7,0
44 KACZAŁKO Joanna (LZS Włosień III) 39 5 34 15 4 11 7,0
45 BARCZYK Jacek (LZS TS Zaręba III) 20 5 15 7 1 6 5,5
46 CHOJNACKI Krzysztof (UKS TS Sparta Lubań III) 7 4 3 3 2 1 5,0
47 ŚLIWIŃSKI Rafał (LKS Proszowa II) 4 4 0 1 1 0 4,5
48 BRAŃSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 21 3 18 11 1 10 3,5
49 SKRZYPIEC Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 3 17 10 0 10 3,0
50 ISAŃSKA Aleksandra (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 2 2 0 1 1 0 2,5
51 LIPUT Jerzy (LZS Błękitni Krzewie Wielkie II) 2 2 0 1 1 0 2,5
52 PASZKIEWICZ Błażej (LZS Włosień III) 3 2 1 1 1 0 2,5
53 SZUBA Wiesław (UKS TS Sparta Lubań III) 13 2 11 5 1 4 2,5
54 STĘPNIAK Tomasz (LZS TS Zaręba III) 5 1 4 2 1 1 1,5
55 PĘDLOWSKI Łukasz (UKS TS Sparta Lubań II) 13 1 12 7 1 6 1,5
56 ORLIK Konrad (UKS TS Sparta Lubań II) 8 1 7 3 0 3 1,0
57 SUJECKI Piotr (LZS TS Zaręba III) 8 1 7 3 0 3 1,0
58 CHODOROWSKI Bogdan (LKS Proszowa II) 4 0 4 2 1 1 0,5
59 TURCZYNOWSKI Norbert (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0 0 0 0,0
60 BRAŃSKI Bartosz (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0 0 0 0,0
61 GŁOWACKI Filip (UKS TS Sparta Lubań II) 20 0 20 6 0 6 0,0
62 KLATKA Michał (UKS TS Sparta Lubań II) 5 0 5 2 0 2 0,0
63 MADURA Michał (UKS TS Sparta Lubań II) 6 0 6 2 0 2 0,0
64 MARKUT Krystian (UKS TS Sparta Lubań II) 7 0 7 6 0 6 0,0
65 PAJDO Dawid (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 1 0 1 0,0
66 PIETRYKOWSKI Dominik (UKS TS Sparta Lubań II) 2 0 2 1 0 1 0,0
67 PIETRYKOWSKI Szymon (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 1 0 1 0,0
68 WIŚNIEWSKI Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 19 0 19 10 0 10 0,0
69 JANUSZKE Łukasz (IKS Spin Bożejowice I) 2 0 2 1 0 1 0,0
70 RYŻEWSKA Agata (LZS TS Zaręba III) 3 0 3 1 0 1 0,0
71 MUSIAŁOWSKI Fabian (LZS TS Zaręba III) 14 0 14 6 0 6 0,0
72 JANOWSKI Artur (IKS Spin Bożejowice I) 3 0 3 1 0 1 0,0
73 KACZAŁKO Barbara (LZS Włosień III) 5 0 5 2 0 2 0,0
74 BRAŃSKI Artur (UKS TS Sparta Lubań II) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 MASŁOWSKI Dariusz (UKS TS Sparta Lubań II) 7 0 7 2 0 2 0,0
76 NOWAKOWSKI Niko (IKS Spin Bożejowice II) 1 0 1 0 0 0 0,0
77 BRZOSTEK Mateusz (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 0 0 0 0,0
78 NIEPIELSKI Oliwier (UKS TS Sparta Lubań II) 1 0 1 1 0 1 0,0