Martyna Stos
Numer zawodnika: 183
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: IKS Spin Bożejowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45971
Numer licencji okres.: 5130
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
6. UKS Maraton Pisarzowice - IKS Spin Bożejowice 3 10:5
11   A CZERNECKI Piotr Y STOS Martyna 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 17:30 ⇨ 2023-10-20 17:00
9. IKS Spin Bożejowice 3 - KTS Jelenia Góra 4 10:0
2   B STOS Martyna X KLUSKA Janusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
5   A STOS Martyna
BULATOVA Violeta
W TRYTEK Mieszko
KLUSKA Janusz
3:0 (11:3, 14:12, 11:6) ⇑
8   B STOS Martyna W TRYTEK Mieszko 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:9) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
14. LZS Henryków - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
2   B BIAŁEK Bartłomiej X STOS Martyna 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇓
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W STOS Martyna
BULATOVA Violeta
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇓
7   A KWIATKOWSKI Jan X STOS Martyna 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 17:30
23. IKS Spin Bożejowice 3 - UKS TS Sparta Lubań 2 3:10
3   C STOS Martyna Y PIETRYKOWSKI Piotr 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) ⇓
6   B STOS Martyna
BULATOVA Violeta
X PIETRYKOWSKI Piotr
BAKAN Gabriel
3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:6) ⇑
10   C STOS Martyna Z SZKLANY Kamil 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) ⇓
12   C STOS Martyna W MAJCZAK Marek 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00
27. LZS Włosień 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:3
2   B ŚWIĘCICKI Mirosław X STOS Martyna 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:5) ⇓
5   A DZIERLA Zdzisław
ŚWIĘCICKI Mirosław
W STOS Martyna
BULATOVA Violeta
3:0 (11:5, 11:8, 11:1) ⇓
7   A DZIERLA Zdzisław X STOS Martyna 3:0 (11:3, 11:1, 12:10) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-12 17:30
31. IKS Spin Bożejowice 3 - LKS Proszowa 2 10:3
3   C STOS Martyna Y WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
6   B STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
X WICHŁACZ Patryk
KARATYSZ Martyna
3:2 (11:2, 11:7, 11:13, 9:11, 11:7) ⇑
10   C STOS Martyna Z KARATYSZ Martyna 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) ⇑
12   C STOS Martyna W SUBOCZ Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
38. IKS Spin Bożejowice 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
3   C CZARNECKI Cezary Y STOS Martyna 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) ⇓
5   A CZARNECKI Cezary
FILIST Jarosław
W STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:5) ⇓
9   D BARTH Mateusz Y STOS Martyna 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
11   A FILIST Jarosław Y STOS Martyna 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-09 17:30
42. IKS Spin Bożejowice 3 - UKS Maraton Pisarzowice 2:10
3   C STOS Martyna Y CZERNECKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
W MAŁECKI Dariusz
JURECKI Jarosław
0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇓
10   C STOS Martyna Z MAŁECKI Dariusz 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C STOS Martyna W URBAŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
1596 BARAN Dawid 1995
1850 BARTH Mateusz 1990
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
1130 BRAŃSKI Artur 1978
171 BRAŃSKI Mateusz 2009
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
438 CHODOROWSKI Bogdan 1954
20 CZARNECKI Cezary 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
610 DYMEK Paweł 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
1589 FILIST Jarosław 1972
172 GŁOWACKI Filip 2011
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
1668 JANUSZ Witold 2009
986 KACZAŁKO Artur 2006
977 KACZAŁKO Daniel 1978
987 KACZAŁKO Joanna 2008
450 KARATYSZ Martyna 2003
837 KASPRZAK Regina 1964
320 KLIMCZAK Przemysław 1969
2022 KLUSKA Janusz 1962
329 KŁUSEK Robert 2004
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
903 MAŁECKI Dariusz 1966
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1131 MASŁOWSKI Dariusz 1997
330 MAZUR Gracjan 2003
1810 NIKODEM Kamil 1986
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
1618 PYSZYŃSKA Julia 2006
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
325 SUJECKI Piotr 1982
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
326 SZKLANY Hubert 1999
1816 SZKLANY Kamil 2000
1089 SZULIM Zenon 1981
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1694 URBAŃSKI Adam 1971
448 WICHŁACZ Patryk 2002
989 WYPIORCZYK Łukasz 2004
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951