Numer zawodnika: | 1561 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1988 |
Przynależność klubowa: | KS Rackets Bogatynia |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 35492 |
Numer licencji okres.: | 9755 |
Data wydania: | 15.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 3. KTS Jelenia Góra 3 - KS Rackets Bogatynia 5:10 |
|||||||
2 | B | KASPRZAK Regina | X | MROZEK Jakub | 2:3 (8:11, 11:7, 5:11, 11:7, 7:11) | ||
6 | B |
KASPRZAK Regina KOWALSKI Grzegorz |
X |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:4) | ||
7 | A | KOWALSKI Grzegorz | X | MROZEK Jakub | 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) | ||
14 | D | MARCHALEWICZ Wacław | X | MROZEK Jakub | 3:2 (6:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:8) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 8. KS Rackets Bogatynia - IKS Spin Bożejowice 10:4 |
|||||||
2 | B | MROZEK Jakub | X | BULATOVA Violeta | 3:2 (17:15, 8:11, 7:11, 11:4, 12:10) | ||
6 | B |
MROZEK Jakub TRYPUĆ Krzysztof |
X |
STRZELECKI Daniel BULATOVA Violeta |
2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 9:11, 12:14) | ||
8 | B | MROZEK Jakub | W | BUDIAKOWSKI Paweł | 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 10:12, 11:5) | ||
13 | B | MROZEK Jakub | Z | STOS Dariusz | 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:6, 11:8) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 19. KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 2 4:10 |
|||||||
4 | D | MROZEK Jakub | Z | BARAN Dawid | 2:3 (11:6, 11:7, 11:13, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
X |
DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6) | ||
9 | D | MROZEK Jakub | Y | DYMEK Paweł | 3:0 (13:11, 11:9, 11:4) | ||
14 | D | MROZEK Jakub | X | MARZEWSKI Dariusz | 2:3 (11:13, 2:11, 14:12, 11:8, 9:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-06 17:00 25. KS Rackets Bogatynia - LZSTS Zaręba 2 4:10 |
|||||||
2 | B | MROZEK Jakub | X | LESZCZYŃSKI Roman | 3:0 (11:9, 14:12, 11:4) | ||
5 | A |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
W |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) | ||
8 | B | MROZEK Jakub | W | ADAMCZUK Andrzej | 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 8:11) | ||
13 | B | MROZEK Jakub | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-20 19:00 30. LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 - KS Rackets Bogatynia 2:10 |
|||||||
4 | D | KOWALSKI Ryszard | Z | MROZEK Jakub | 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
KOWALSKI Ryszard KĘSZCZYK Bogdan |
X |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
2:3 (11:4, 4:11, 16:14, 8:11, 9:11) | ||
10 | C | KĘSZCZYK Bogdan | Z | MROZEK Jakub | 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 35. KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 10:6 |
|||||||
2 | B | MROZEK Jakub | X | ŚLIWIŃSKI Edward | 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
X |
GOŁUCKI Sławomir ŚLIWIŃSKI Rafał |
1:3 (7:11, 14:12, 7:11, 7:11) | ||
8 | B | MROZEK Jakub | W | SOLIŁO Marian | 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) | ||
13 | B | MROZEK Jakub | Z | ŚLIWIŃSKI Rafał | 1:3 (9:11, 10:12, 11:7, 3:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 36. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Rackets Bogatynia 10:1 |
|||||||
4 | D | ZATYLNY Marek | Z | MROZEK Jakub | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
PRZYLEPA Zbigniew ZATYLNY Marek |
X |
KOZIEJ Dariusz MROZEK Jakub |
3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:3) | ||
10 | C | PRZYLEPA Zbigniew | Z | MROZEK Jakub | 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 42. KS Rackets Bogatynia - LZS Święci Radostów 2:10 |
|||||||
1 | A | MROZEK Jakub | W | SZŁABOWICZ Piotr | 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 5:11, 11:13) | ||
6 | B |
KOZIEJ Dariusz MROZEK Jakub |
X |
BOSAK Piotr ZIMROZ Paweł |
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 4:11) | ||
7 | A | MROZEK Jakub | X | BOSAK Piotr | 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) | ||
11 | A | MROZEK Jakub | Y | KOCIOŁEK Piotr | 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 48. KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra 3 10:6 |
|||||||
4 | D | MROZEK Jakub | Z | KASPRZAK Regina | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
MROZEK Jakub KAPKOWICZ Łukasz |
X |
KOWALSKI Grzegorz OLSZEWSKI Krzysztof |
3:2 (11:6, 6:11, 2:11, 11:7, 13:11) | ||
9 | D | MROZEK Jakub | Y | MOTYKA Mariusz | 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:9) | ||
14 | D | MROZEK Jakub | X | KOWALSKI Grzegorz | 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 6:11) | ||
16 | D | MROZEK Jakub | W | OLSZEWSKI Krzysztof | 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:8, 11:7) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-09 17:30 53. IKS Spin Bożejowice - KS Rackets Bogatynia 10:1 |
|||||||
1 | A | BUDIAKOWSKI Paweł | W | MROZEK Jakub | 3:1 (11:2, 11:8, 10:12, 12:10) | ||
5 | A |
STOS Dariusz BUDIAKOWSKI Paweł |
W |
MROZEK Jakub KAPKOWICZ Łukasz |
2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 5:11) | ||
8 | B | STOS Dariusz | W | MROZEK Jakub | 3:1 (7:11, 11:7, 11:3, 16:14) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 59. KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 5:10 |
|||||||
3 | C | MROZEK Jakub | Y | ZWONIK Mariusz | 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
MROZEK Jakub KAPKOWICZ Łukasz |
X |
CHOJNACKI Leszek CHOJNACKI Jakub |
3:2 (11:6, 9:11, 11:7, 8:11, 11:6) | ||
10 | C | MROZEK Jakub | Z | CHOJNACKI Leszek | 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:8) | ||
12 | C | MROZEK Jakub | W | ZALESSKI Bartłomiej | 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 64. KS Top Spin Miłków 2 - KS Rackets Bogatynia 10:5 |
|||||||
2 | B | BARAN Dawid | X | MROZEK Jakub | 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:7, 8:11) | ||
6 | B |
DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X |
KOZIEJ Dariusz MROZEK Jakub |
2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
7 | A | ZWOLIŃSKI Karol | X | MROZEK Jakub | 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) | ||
14 | D | MARZEWSKI Dariusz | X | MROZEK Jakub | 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:6) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 17:30 70. LZSTS Zaręba 2 - KS Rackets Bogatynia 10:6 |
|||||||
2 | B | ADAMCZUK Mateusz | X | MROZEK Jakub | 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 3:11) | ||
6 | B |
ADAMCZUK Andrzej LESZCZYŃSKI Roman |
X |
MROZEK Jakub KAPKOWICZ Łukasz |
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:6) | ||
7 | A | ADAMCZUK Andrzej | X | MROZEK Jakub | 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11) | ||
14 | D | FILAR Krzysztof | X | MROZEK Jakub | 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) |