Numer zawodnika: | 317 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1968 |
Przynależność klubowa: | LZS TS Zaręba |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 8294 |
Numer licencji okres.: | 8056 |
Data wydania: | 07.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 17:30 ⇨ 2023-09-29 17:00 4. LZSTS Zaręba 2 - IKS Spin Bożejowice 10:2 |
|||||||
2 | B | FILAR Krzysztof | X | MIKICIUK Mikołaj | 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
CZARNIECKI Piotr FILAR Krzysztof |
W |
STOS Dariusz BUDIAKOWSKI Paweł |
3:2 (9:11, 6:11, 11:8, 11:6, 11:8) | ||
8 | B | FILAR Krzysztof | W | KURASZ Zbigniew | 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 20. LZSTS Zaręba 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:1 |
|||||||
4 | D | FILAR Krzysztof | Z | KRÓL Jakub | 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) | ||
5 | A |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
W |
JAGIEŁŁO Tadeusz KRÓL Jakub |
3:0 (11:3, 11:7, 11:4) | ||
9 | D | FILAR Krzysztof | Y | GRZEGOREK Joanna | 3:0 (11:3, 11:7, 11:1) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-06 17:00 25. KS Rackets Bogatynia - LZSTS Zaręba 2 4:10 |
|||||||
4 | D | OGONOWSKI Sylwester | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) | ||
5 | A |
OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
W |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) | ||
10 | C | KOZIEJ Dariusz | Z | FILAR Krzysztof | 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 4:11) | ||
13 | B | MROZEK Jakub | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 ⇨ 2023-11-09 18:00 29. LKS Proszowa - LZSTS Zaręba 2 3:10 |
|||||||
4 | D | SZPAK Artur | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) | ||
6 | B |
SOLIŁO Marian ŚLIWIŃSKI Edward |
X |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
3:0 (13:11, 11:8, 11:3) | ||
10 | C | SUBOCZ Krzysztof | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) | ||
13 | B | ŚLIWIŃSKI Edward | Z | FILAR Krzysztof | 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 17:30 31. LZSTS Zaręba 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10 |
|||||||
4 | D | FILAR Krzysztof | Z | ZATYLNY Marek | 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
5 | A |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
W |
AUGUST Krzysztof OLEJNIK Piotr |
1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 6:11) | ||
9 | D | FILAR Krzysztof | Y | PRZYLEPA Zbigniew | 3:2 (11:6, 5:11, 11:9, 7:11, 11:9) | ||
14 | D | FILAR Krzysztof | X | AUGUST Krzysztof | 3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 10:12, 11:8) | ||
16 | D | FILAR Krzysztof | W | OLEJNIK Piotr | 2:3 (11:7, 11:6, 3:11, 9:11, 8:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-11-30 17:30 37. LZSTS Zaręba 2 - LZS Święci Radostów 8:10 |
|||||||
4 | D | FILAR Krzysztof | Z | SZŁABOWICZ Piotr | 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
X |
ŁAZAROWICZ Mariusz SZULWIŃSKI Kamil |
2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
9 | D | FILAR Krzysztof | Y | SZULWIŃSKI Kamil | 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) | ||
14 | D | FILAR Krzysztof | X | KOCIOŁEK Piotr | 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 13:11) | ||
16 | D | FILAR Krzysztof | W | BOSAK Piotr | 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30 43. KTS Jelenia Góra 3 - LZSTS Zaręba 2 3:10 |
|||||||
1 | A | GAWROŃSKI Waldemar | W | FILAR Krzysztof | 2:3 (11:8, 7:11, 13:11, 8:11, 10:12) | ||
6 | B |
MOTYKA Mariusz TROĆ Remigiusz |
X |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | KOWALSKI Grzegorz | W | FILAR Krzysztof | 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) | ||
12 | C | MOTYKA Mariusz | W | FILAR Krzysztof | 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 12:10, 11:13) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-01-26 17:00 49. IKS Spin Bożejowice - LZSTS Zaręba 2 6:10 |
|||||||
1 | A | KACPERCZYK Kamil | W | FILAR Krzysztof | 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
KACPERCZYK Kamil MIKICIUK Mikołaj |
W |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | MIKICIUK Mikołaj | W | FILAR Krzysztof | 1:3 (7:11, 12:14, 13:11, 5:11) | ||
12 | C | BUDIAKOWSKI Paweł | W | FILAR Krzysztof | 0:3 (5:11, 9:11, 17:19) | ||
16 | D | STOS Dariusz | W | FILAR Krzysztof | 2:3 (11:4, 12:10, 9:11, 9:11, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 ⇨ 2024-02-19 17:30 54. KS Top Spin Miłków - LZSTS Zaręba 2 6:10 |
|||||||
1 | A | ZWONIK Mariusz | W | FILAR Krzysztof | 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
WAŁKUSKI Mirosław ZWONIK Mariusz |
W |
FILAR Krzysztof ISAŃSKA Aleksandra |
3:2 (3:11, 11:4, 2:11, 11:5, 11:7) | ||
8 | B | CHOJNACKI Jakub | W | FILAR Krzysztof | 1:3 (11:7, 6:11, 12:14, 6:11) | ||
12 | C | CHOJNACKI Leszek | W | FILAR Krzysztof | 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) | ||
16 | D | WAŁKUSKI Mirosław | W | FILAR Krzysztof | 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 4:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-27 18:00 60. LZSTS Zaręba 2 - KS Top Spin Miłków 2 10:5 |
|||||||
1 | A | FILAR Krzysztof | W | ZWOLIŃSKI Karol | 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12) | ||
6 | B |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
X |
DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 7:11) | ||
7 | A | FILAR Krzysztof | X | DYMEK Paweł | 3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:6) | ||
11 | A | FILAR Krzysztof | Y | MARZEWSKI Dariusz | 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) | ||
15 | A | FILAR Krzysztof | Z | BARAN Dawid | 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 17:30 70. LZSTS Zaręba 2 - KS Rackets Bogatynia 10:6 |
|||||||
4 | D | FILAR Krzysztof | Z | KAPKOWICZ Łukasz | 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
W |
KOZIEJ Dariusz SYLWESTRZAK Grzegorz |
1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 8:11) | ||
9 | D | FILAR Krzysztof | Y | KOZIEJ Dariusz | 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | FILAR Krzysztof | X | MROZEK Jakub | 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) | ||
16 | D | FILAR Krzysztof | W | SYLWESTRZAK Grzegorz | 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) |