Artur Kasperowicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: GLKS Jaworzyna Śląska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
1. TS Zagłębie Lubin - GLKS Jaworzyna Śląska 10:5
1   A RACZYŃSKI Jacek W KASPEROWICZ Artur 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) ⇓
6   B ŁACHOWSKI Krzysztof
RACZYŃSKI Jacek
X CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 8:11, 12:10) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. GLKS Jaworzyna Śląska - LZS Sparta Grębocice 2:10
2   B KASPEROWICZ Artur X GŁAZ Tomasz 3:2 (8:11, 7:11, 11:4, 11:9, 16:14) ⇑
6   B KASPEROWICZ Artur
PORĘBA Marek
X GAJKOWSKI Mateusz
GROCHAŁA Wojciech
2:3 (12:10, 11:7, 4:11, 4:11, 1:11) ⇓
8   B KASPEROWICZ Artur W GAJKOWSKI Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-02 17:00
6. GLKS Jaworzyna Śląska II - TS Zagłębie Lubin II 10:4
4   D KASPEROWICZ Artur Z KĘDRA Franciszek 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
5   A CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
W LEVIN Jarosław
BARSKI Tomasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇑
9   D KASPEROWICZ Artur Y BARSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇑
14   D KASPEROWICZ Artur X ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:1 (11:5, 3:11, 11:7, 11:9) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00 ⇨ 2021-11-13 14:00
13. GLKS Jaworzyna Śląska - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10
4   D KASPEROWICZ Artur Z PISZCZAŁKA Kamil 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X GLIB Michał
ROJEK Michał
0:3 (4:11, 9:11, 10:12) ⇓
9   D KASPEROWICZ Artur Y GLIB Michał 2:3 (11:6, 5:11, 11:5, 9:11, 11:13) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00
17. KS Górnik Polkowice - GLKS Jaworzyna Śląska 8:10
1   A KACIUBA Mikołaj W KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 12:14) ⇑
5   A KACIUBA Mikołaj
RYGLICKI Mikołaj
W CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:8) ⇓
8   B OSICKI Jerzy W KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:7, 6:11, 11:8, 6:11, 5:11) ⇑
12   C RYGLICKI Mikołaj W KASPEROWICZ Artur 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
16   D SŁOWIŃSKI Sławomir W KASPEROWICZ Artur 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00
21. GLKS Jaworzyna Śląska - KTS Legnica II 10:7
4   D KASPEROWICZ Artur Z HAZNAR Dariusz 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 5:11) ⇓
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X HAZNAR Dariusz
RUDANIECKI Jarosław
3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
9   D KASPEROWICZ Artur Y KOŁAKOWSKI Robert 2:3 (11:13, 11:7, 11:6, 7:11, 4:11) ⇓
14   D KASPEROWICZ Artur X TUTAJ Waldemar 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇓
16   D KASPEROWICZ Artur W RUDANIECKI Jarosław 3:2 (12:14, 11:7, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
25. GLKS Jaworzyna Śląska - GOKSiR Dobromierz 10:2
4   D KASPEROWICZ Artur Z SUKIENNIK Sebastian 3:0 (14:12, 11:6, 11:8) ⇑
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X FIGLEWICZ Jan
SUKIENNIK Sebastian
3:2 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
9   D KASPEROWICZ Artur Y FIGLEWICZ Jan 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-01-15 14:00
29. GLKS Jaworzyna Śląska - TS Zagłębie Lubin 9:9
4   D KASPEROWICZ Artur Z WAWRZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:7) ⇑
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X BUBNOWSKI Jakub
WAWRZYŃSKI Tomasz
2:3 (11:4, 11:13, 11:7, 8:11, 3:11) ⇓
9   D KASPEROWICZ Artur Y BUBNOWSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
14   D KASPEROWICZ Artur X ŁACHOWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) ⇑
16   D KASPEROWICZ Artur W RACZYŃSKI Jacek 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-01-22 14:00
33. LZS Sparta Grębocice - GLKS Jaworzyna Śląska 10:0
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z KASPEROWICZ Artur 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) ⇓
10   C GROCHAŁA Wojciech Z KASPEROWICZ Artur 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 11:5) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-19 14:00
37. KTS Legnica I - GLKS Jaworzyna Śląska 10:3
3   C ZARÓWNY Przemysław Y KASPEROWICZ Artur 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 8:11) ⇑
5   A LASZUK Czesław
MIKULICZ Adam
W KASPEROWICZ Artur
PORĘBA Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:3) ⇓
9   D LASZUK Czesław Y KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 8:11, 8:11) ⇑
11   A MIKULICZ Adam Y KASPEROWICZ Artur 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-12 14:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
41. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - GLKS Jaworzyna Śląska 10:2
3   C PISZCZAŁKA Kamil Y KASPEROWICZ Artur 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇓
5   A OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
W KASPEROWICZ Artur
KORZYSTKA Jakub
3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:9) ⇓
9   D KOZIEJ Piotr Y KASPEROWICZ Artur 0:3 (1:11, 8:11, 10:12) ⇑
11   A OPYD Oskar Y KASPEROWICZ Artur 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-26 14:00
45. GLKS Jaworzyna Śląska - KS Górnik Polkowice 5:10
1   A KASPEROWICZ Artur W KACIUBA Mikołaj 2:3 (11:9, 13:11, 2:11, 9:11, 3:11) ⇓
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X LESIŃSKI Patryk
SŁOWIŃSKI Sławomir
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
7   A KASPEROWICZ Artur X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇑
11   A KASPEROWICZ Artur Y LESIŃSKI Patryk 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇑
15   A KASPEROWICZ Artur Z ZAJĄC Szymon 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-09 14:00
49. KTS Legnica II - GLKS Jaworzyna Śląska 9:9
1   A MARSZAŁEK Mariusz W KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:9, 10:12, 5:11, 17:15, 6:11) ⇑
6   B MARSZAŁEK Mariusz
HAZNAR Dariusz
X KASPEROWICZ Artur
PORĘBA Marek
1:3 (13:11, 8:11, 8:11, 10:12) ⇑
8   B TUTAJ Waldemar W KASPEROWICZ Artur 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 17:19) ⇑
12   C HAZNAR Dariusz W KASPEROWICZ Artur 3:2 (11:5, 5:11, 11:9, 8:11, 12:10) ⇓
16   D KOŁAKOWSKI Robert W KASPEROWICZ Artur 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-05-14 14:00
53. GOKSiR Dobromierz - GLKS Jaworzyna Śląska 10:8
1   A ANDRUSZKO Wiktor W KASPEROWICZ Artur 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
6   B FIGLEWICZ Jan
ANDRUSZKO Wiktor
X KASPEROWICZ Artur
PORĘBA Marek
1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 10:12) ⇑
8   B WALAS Grzegorz W KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
12   C SZPILEWSKI Marcin W KASPEROWICZ Artur 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
16   D SUKIENNIK Andrzej W KASPEROWICZ Artur 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑