Oskar Opyd
Numer zawodnika: 924
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 33895
Numer licencji okres.: 9420
Data wydania: 20.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 16:00
3. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS SKS Raszówka 2 4:10
1   A OPYD Oskar W CERAZY Józef 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 10:12) ⇓
5   A OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
W CERAZY Józef
HANKUS Artur
2:3 (2:11, 6:11, 15:13, 11:9, 9:11) ⇓
7   A OPYD Oskar X ZAJĄC Szymon 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
11   A OPYD Oskar Y JADACH Tomasz 3:0 (11:7, 12:10, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 16:00
16. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10
1   A OPYD Oskar W ROSIAK Jacek 3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:5) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X SŁOWIK Robert
ZAKRZEWSKI Rafał
2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:13) ⇓
7   A OPYD Oskar X ZAKRZEWSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) ⇑
11   A OPYD Oskar Y SŁOWIK Robert 3:2 (11:13, 11:7, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
15   A OPYD Oskar Z ROSIAK Norbert 3:1 (11:8, 9:11, 15:13, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 11:00 ⇨ 2022-10-15 12:00
9. KTS Jelenia Góra - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 8:10
1   A KOSAL Maciej W OPYD Oskar 2:3 (11:13, 9:11, 13:11, 11:7, 5:11) ⇑
6   B TROĆ Remigiusz
ZAWODNIK Łukasz
X OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
1:3 (14:12, 5:11, 3:11, 4:11) ⇑
8   B ŻUŁAWSKI Marcin W OPYD Oskar 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) ⇑
12   C BARTCZYSZYN Paweł W OPYD Oskar 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) ⇑
16   D ZAWODNIK Łukasz W OPYD Oskar 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 16:00
22. GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 9:9
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W OPYD Oskar 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
6   B GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
X OPYD Oskar
MANOWIEC Mateusz
0:3 (5:11, 7:11, 13:15) ⇑
8   B MARSZAŁEK Marian W OPYD Oskar 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 8:11) ⇑
12   C HORNIAK Grzegorz W OPYD Oskar 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) ⇑
16   D GÓRSKI Zygmunt W OPYD Oskar 1:3 (7:11, 19:17, 3:11, 3:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 16:00
29. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:8
1   A OPYD Oskar W PASTERNAK Przemysław 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X OLEJNIK Piotr
PASTERNAK Przemysław
1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 8:11) ⇓
7   A OPYD Oskar X ZATYLNY Marek 3:0 (12:10, 11:6, 11:3) ⇑
11   A OPYD Oskar Y OLEJNIK Piotr 3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
15   A OPYD Oskar Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-19 16:00
35. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:5
1   A WOŁOWICKI Marcin W OPYD Oskar 3:2 (11:9, 11:2, 4:11, 7:11, 11:9) ⇓
6   B GIL Grzegorz
WOŁOWICKI Marcin
X GLIB Michał
OPYD Oskar
2:3 (11:9, 11:5, 10:12, 6:11, 9:11) ⇑
8   B GIL Grzegorz W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 6:11, 13:15) ⇑
12   C STOLICKI Norbert W OPYD Oskar 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-11-26 16:00
42. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Jelenia Góra 2 7:10
1   A OPYD Oskar W ISAŃSKA Aleksandra 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   B GLIB Michał
OPYD Oskar
X ISAŃSKA Aleksandra
GRUSZKA Krzysztof
2:3 (11:8, 10:12, 11:5, 8:11, 8:11) ⇓
7   A OPYD Oskar X GRUSZKA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
11   A OPYD Oskar Y MISKA Kamil 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5) ⇑
15   A OPYD Oskar Z WOJNAROWICZ Paweł 3:2 (6:11, 11:7, 7:11, 11:1, 11:6) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 12:00
48. UKSTS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 9:9
1   A ŚWIEŻAK Dawid W OPYD Oskar 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 4:11) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X GLIB Michał
OPYD Oskar
2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) ⇑
8   B ŚCIEŻKA Łukasz W OPYD Oskar 2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:9, 4:11) ⇑
12   C SZKLANY Krystian W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
16   D ZAWADZKI Roman W OPYD Oskar 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2022-12-10 16:00
54. KTS Legnica - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 4:10
1   A HAZNAR Sebastian W OPYD Oskar 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 16:14) ⇓
5   A HAZNAR Sebastian
ZARÓWNY Przemysław
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11) ⇑
8   B ZARÓWNY Przemysław W OPYD Oskar 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 4:11) ⇑
12   C HAZNAR Dariusz W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 16:00
55. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZSTS Zaręba 2:10
1   A OPYD Oskar W CZARNIECKI Roman 3:2 (8:11, 11:8, 11:13, 12:10, 11:9) ⇑
5   A OPYD Oskar
MANOWIEC Mateusz
W ADAMCZUK Andrzej
CZARNIECKI Piotr
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 2:11) ⇓
7   A OPYD Oskar X CZARNIECKI Piotr 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 13:11) ⇑
11   A OPYD Oskar Y ADAMCZUK Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 16:00
62. UKS Żak Gierałtowiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:7
4   D SEJ Szymon Z OPYD Oskar 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:4) ⇓
6   B GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
X GLIB Michał
OPYD Oskar
2:3 (6:11, 11:6, 11:2, 11:13, 7:11) ⇑
10   C GRYGORCEWICZ Andrzej Z OPYD Oskar 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) ⇑
13   B KOWALEWSKI Kamil Z OPYD Oskar 2:3 (9:11, 11:6, 13:11, 8:11, 10:12) ⇑
15   A JAKUBIK Dawid Z OPYD Oskar 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2023-01-21 16:00
69. LZS SKS Raszówka 2 - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4
1   A MARSZAŁEK Krzysztof W OPYD Oskar 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
5   A JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
W GLIB Michał
OPYD Oskar
0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
8   B HANKUS Artur W OPYD Oskar 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 13:11, 5:11) ⇑
12   C ZAJĄC Szymon W OPYD Oskar 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2023-01-28 16:00
75. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Jelenia Góra 8:10
1   A OPYD Oskar W ŻUŁAWSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X KOSAL Maciej
ŻUŁAWSKI Marcin
3:2 (9:11, 13:11, 11:6, 4:11, 11:6) ⇑
7   A OPYD Oskar X BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
11   A OPYD Oskar Y GAWROŃSKI Waldemar 3:0 (11:1, 11:4, 11:3) ⇑
15   A OPYD Oskar Z KOSAL Maciej 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 10:12) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-02-04 16:00 ⇨ 2023-01-30 17:00
82. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:7
1   A ROSIAK Norbert W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇑
6   B ROSIAK Ernest
ROSIAK Norbert
X GLIB Michał
OPYD Oskar
3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:8) ⇓
8   B ROSIAK Jacek W OPYD Oskar 1:3 (7:11, 10:12, 13:11, 8:11) ⇑
12   C SŁOWIK Robert W OPYD Oskar 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 8:11, 2:11) ⇑
16   D ROSIAK Ernest W OPYD Oskar 2:3 (8:11, 11:6, 9:11, 11:9, 3:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2023-03-04 16:00
88. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:5
1   A OPYD Oskar W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 13:15, 10:12) ⇓
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X GÓRSKI Zygmunt
SOBKOWSKI Krzysztof
3:2 (12:10, 11:3, 11:13, 7:11, 11:4) ⇑
7   A OPYD Oskar X SOBKOWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 11:8, 11:13, 11:5) ⇑
11   A OPYD Oskar Y HORNIAK Grzegorz 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 11:13, 11:9) ⇑
15   A OPYD Oskar Z GÓRSKI Zygmunt 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2023-03-11 16:00
95. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 6:10
1   A PASTERNAK Przemysław W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B AUGUST Krzysztof
OKUNIEWICZ Artur
X KOZIEJ Piotr
OPYD Oskar
2:3 (7:11, 11:2, 11:5, 8:11, 1:11) ⇑
8   B OLEJNIK Piotr W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
12   C AUGUST Krzysztof W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
16   D OKUNIEWICZ Artur W OPYD Oskar 0:3 (9:11, 12:14, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2023-03-25 16:00
101. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - Top Bolesławiec 10:3
1   A OPYD Oskar W GIL Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X KRZEMIŃSKI Waldemar
TEMYROVA Anastasia
3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
7   A OPYD Oskar X KRZEMIŃSKI Waldemar 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) ⇑
11   A OPYD Oskar Y TEMYROVA Anastasia 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2023-04-01 16:00
108. KTS Jelenia Góra 2 - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:7
1   A WOJNAROWICZ Paweł W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 6:11, 1:11) ⇑
6   B MISKA Kamil
WOJNAROWICZ Paweł
X KOZIEJ Piotr
OPYD Oskar
1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 12:14) ⇑
8   B TROJAN Robert W OPYD Oskar 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 10:12) ⇑
12   C MISKA Kamil W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) ⇑
16   D GRUSZKA Krzysztof W OPYD Oskar 0:3 (7:11, 10:12, 10:12) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 20. | 2023-04-22 16:00
120. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Legnica 10:5
1   A OPYD Oskar W HAZNAR Sebastian 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X TUTAJ Waldemar
ZARÓWNY Przemysław
3:0 (11:8, 11:2, 11:7) ⇑
7   A OPYD Oskar X ZARÓWNY Przemysław 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) ⇑
11   A OPYD Oskar Y TUTAJ Waldemar 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:7) ⇑
15   A OPYD Oskar Z HAZNAR Dariusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 19. | 2023-04-15 16:00 ⇨ 2023-04-29 10:00
114. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - UKSTS Sparta Lubań 10:0
1   A OPYD Oskar W ZAWADZKI Roman 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
7   A OPYD Oskar X ŚWIEŻAK Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 21. | 2023-05-12 16:30
121. LZSTS Zaręba - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4
1   A JAŹWIEC Łukasz W OPYD Oskar 2:3 (9:11, 12:10, 4:11, 11:4, 9:11) ⇑
6   B ADAMCZUK Andrzej
CZARNIECKI Piotr
X OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
8   B ADAMCZUK Andrzej W OPYD Oskar 2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C CZARNIECKI Piotr W OPYD Oskar 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 22. | 2023-05-20 16:00
128. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - UKS Żak Gierałtowiec 10:7
1   A OPYD Oskar W GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 5:11, 11:7, 11:6) ⇑
5   A OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
W KOWALEWSKI Kamil
STANISŁAWSKI Patryk
3:1 (11:13, 12:10, 12:10, 11:7) ⇑
7   A OPYD Oskar X KOWALEWSKI Kamil 3:2 (8:11, 13:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
11   A OPYD Oskar Y STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
15   A OPYD Oskar Z SEJ Szymon 2:3 (9:11, 10:12, 13:11, 12:10, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
616 AUGUST Krzysztof 1980
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1381 BIELAK Sławomir 1987
719 CERAZY Józef 1970
315 CZARNIECKI Piotr 1983
316 CZARNIECKI Roman 1970
762 DEPTA Andrzej 1970
1312 DROSZCZAK Patryk 1999
484 GAJKOWSKI Mateusz 1991
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
871 GIL Grzegorz 1985
485 GŁAZ Tomasz 1970
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
249 HORNIAK Grzegorz 1979
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
1383 KORZYSTKA Jakub 2001
838 KOSAL Maciej 1981
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
874 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968
1333 LECH Janusz 1970
1070 ŁACHOWSKI Krzysztof 1976
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
1317 MALINOWSKI Piotr 1995
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
1334 MIKULICZ Adam 1980
1489 MIKUTEL Jacek 1974
844 MISKA Kamil 1988
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
628 PASTERNAK Przemysław 1990
767 PORĘBA Marek 1964
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
1040 RATAJCZYK Gabriel 2004
457 RATAJCZYK Tadeusz 2005
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
1295 RUDANIECKI Jarosław 1972
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
875 STOLICKI Norbert 1973
1036 SUKIENNIK Andrzej 1958
166 SZKLANY Krystian 1973
1038 SZPILEWSKI Marcin 1997
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
956 TEMYROVA Anastasia 1995
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
459 ZAJĄC Szymon 2008
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979