Numer zawodnika: | 1045 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1956 |
Przynależność klubowa: | MLKS Victoria Jelcz-Laskowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 5638 |
Numer licencji okres.: | 10515 |
Data wydania: | 22.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00 1. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LZS Trzebnica 7:10 |
|||||||
3 | C | DĘBSKI Jerzy | Y | BIAŁEK Marek | 3:2 (13:11, 11:13, 8:11, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
DĘBSKI Jerzy KUCHARZYSZYN Mariusz |
X |
CHABIŃSKI Andrzej KACA Andrzej |
1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) | ||
10 | C | DĘBSKI Jerzy | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
12 | C | DĘBSKI Jerzy | W | CHABIŃSKI Andrzej | 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:5) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-04 18:30 12. MKS Wolavia Wołów 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:1 |
|||||||
2 | B | BAZYLEWSKA Zuzanna | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
W |
BUCHTA Daniel DĘBSKI Jerzy |
3:1 (11:2, 8:11, 11:7, 11:9) | ||
7 | A | WOJTYŁA Damian | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 18. KS Ajde Oleśnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 6:10 |
|||||||
2 | B | URBANOWICZ Paweł | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (12:10, 11:7, 15:13) | ||
5 | A |
SZCZEPANIAK Adrian URBANOWICZ Paweł |
W |
DĘBSKI Jerzy BORKOWSKA Dorota |
2:3 (8:11, 11:3, 12:10, 7:11, 11:13) | ||
7 | A | SZCZEPANIAK Adrian | X | DĘBSKI Jerzy | 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 13:11, 11:7) | ||
14 | D | LASKOWSKI Piotr | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:30 24. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS Orion Branda Szewce 2 10:8 |
|||||||
2 | B | DĘBSKI Jerzy | X | DUKOWSKA Karolina | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) | ||
5 | A |
DĘBSKI Jerzy ŻYGADŁO Marcin |
W |
BIERNACKI Paweł KACZMAREK Mariusz |
2:3 (7:11, 11:4, 7:11, 11:6, 8:11) | ||
8 | B | DĘBSKI Jerzy | W | MATUSIEWICZ Kamil | 1:3 (8:11, 10:12, 13:11, 8:11) | ||
13 | B | DĘBSKI Jerzy | Z | BIERNACKI Paweł | 2:3 (13:15, 11:4, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
17 | B | DĘBSKI Jerzy | Y | KACZMAREK Mariusz | 3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 16:14) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00 29. MLKS Sudety Międzylesie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2:10 |
|||||||
2 | B | KWAŚNIK Artur | X | DĘBSKI Jerzy | 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) | ||
5 | A |
JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W |
DĘBSKI Jerzy ŻYGADŁO Marcin |
3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 2:11, 11:9) | ||
7 | A | BIELAK Sławomir | X | DĘBSKI Jerzy | 2:3 (11:3, 5:11, 2:11, 11:9, 12:14) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 34. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - UKS Orzeł Prusice 10:2 |
|||||||
3 | C | DĘBSKI Jerzy | Y | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) | ||
6 | B |
DĘBSKI Jerzy KŁUDKOWSKI Bartosz |
X |
BRONOWICKI Krzysztof CZUB Zdzisław |
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) | ||
10 | C | DĘBSKI Jerzy | Z | KAŁWAK Mateusz | 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | DĘBSKI Jerzy | W | CZUB Zdzisław | 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
2 | B | KOWALSKI Rafał | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:6) | ||
6 | B |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
X |
DĘBSKI Jerzy KŁUDKOWSKI Bartosz |
3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:9) | ||
7 | A | DZIAMIDCHYK Valiantsin | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:8) | ||
14 | D | ŻMUD Tobiasz | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 54. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:8 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) | ||
6 | B |
SMOLIŃSKI Mateusz CENTNER Mariusz |
X |
DĘBSKI Jerzy PAWLAK Zbigniew |
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) | ||
7 | A | CENTNER Mariusz | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (11:1, 6:11, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | SMOLIŃSKI Mateusz | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (12:10, 15:13, 6:11, 11:9) | ||
18 | C | WOŹNY Zbigniew | X | DĘBSKI Jerzy | 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 11:5) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 14:00 66. TKS Granit Strzelin 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 3:10 |
|||||||
3 | C | WNĘK Sławomir | Y | DĘBSKI Jerzy | 2:3 (5:11, 12:10, 14:12, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
BALD Andrzej MUSZYŃSKI Filip |
X |
DĘBSKI Jerzy KŁUDKOWSKI Bartosz |
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) | ||
9 | D | MUSZYŃSKI Filip | Y | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
11 | A | BALD Andrzej | Y | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00 81. LZS Trzebnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
2 | B | BIAŁEK Marek | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:6) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
DĘBSKI Jerzy KOWNACKI Rafał |
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) | ||
7 | A | CHMIELEWSKI Piotr | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
14 | D | CHABIŃSKI Andrzej | X | DĘBSKI Jerzy | 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 85. UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 1:10 |
|||||||
4 | D | OGUNSOLA Oluwatobi | Z | DĘBSKI Jerzy | 2:3 (11:13, 9:11, 11:8, 11:7, 5:11) | ||
5 | A |
CZUB Zdzisław OGUNSOLA Oluwatobi |
W |
DĘBSKI Jerzy OKOPNYI Volodymyr |
0:3 (5:11, 9:11, 10:12) | ||
10 | C | CZUB Zdzisław | Z | DĘBSKI Jerzy | 1:3 (13:11, 7:11, 8:11, 9:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-23 16:00 89. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:0 |
|||||||
2 | B | DĘBSKI Jerzy | X | JUREK Szymon | 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) | ||
6 | B |
DĘBSKI Jerzy PRZYBOROWSKI Piotr |
X |
BALD Andrzej MUSZYŃSKI Filip |
3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:8) | ||
8 | B | DĘBSKI Jerzy | W | BALD Andrzej | 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:6) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-10 18:15 93. LZS Orion Branda Szewce 3 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 3:10 |
|||||||
2 | B | STEPUCH Dominik | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
GAWŁOWSKI Krzysztof WĄSICKI Jakub |
X |
DĘBSKI Jerzy PRZYBOROWSKI Piotr |
2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 14:12, 6:11) | ||
7 | A | GAWŁOWSKI Krzysztof | X | DĘBSKI Jerzy | 1:3 (8:11, 11:3, 9:11, 5:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 95. ULKS ŻOK Żmigród - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 7:10 |
|||||||
2 | B | GORDZICZ Damian | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
CHORZĘPA Paweł KUPCZYK Michał |
X |
DĘBSKI Jerzy PRZYBOROWSKI Piotr |
3:0 (11:3, 11:4, 11:4) | ||
7 | A | KUPCZYK Michał | X | DĘBSKI Jerzy | 3:1 (4:11, 11:4, 11:9, 11:7) | ||
14 | D | CHORZĘPA Paweł | X | DĘBSKI Jerzy | 3:2 (5:11, 11:5, 14:16, 11:9, 11:8) |